Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300
POWRÓT06-10-2021

Zeppelin – zegarki stworzone z pasji do lotnictwa. Odkryj propozycje marki Zeppelin

Nazwa marki Zeppelin pochodzi od nazwiska niemieckiego generała i zarazem konstruktora lotniczego Ferdinanda Grafa von Zeppelina, który zbudował pierwszy latający sterowiec o konstrukcji szkieletowej. Sterowce nazywano również Zeppelinami. Ich złota era przypadła na przełom lat 20-tych i 30-tych. Zasięg sterowców przekraczał kilkanaście tysięcy kilometrów, dzięki czemu mogły one kursować między Europą i USA. Taki stan rzeczy trwał do 1937 roku, kiedy nastąpił wybuch sterowca LZ 129 Hindenburg. 

Zegarki Zeppelin

Po tym wypadku zaprzestano lotów pasażerskich sterowcami, a niebem zawładnęły coraz bardziej rozwinięte technologicznie samoloty. Zegarki Zeppelin powstały w hołdzie dla wielkiego konstruktora, a swym wzornictwem nawiązują do aeronautycznej inżynierii, łącząc ze sobą historię i wysoką jakość wykonania. 


Zegarki Zeppelin – lotnicza stylistyka i szwajcarska precyzja 

Pierwszy zegarek Zeppelin ujrzał światło dzienne w 2002 roku. Od samego początku twórcom projektu zależało, by zegarki Zeppelin łączyły ze sobą lotniczą stylistykę ze szwajcarską precyzją i niemiecką jakością. Wszystkie te cechy udało się zamknąć w zegarkach z charakterystycznym logo przedstawiającym sterowiec, zwany również „latającym cygarem”. 

Zegarki Zeppelin – lotnicza stylistyka i szwajcarska precyzja


Zegarki Zeppelin w czterech odsłonach

Zegarki Zeppelin są projektowane i składane w pracowniach firmy PointTec Electronic, która od ponad 30 lat jest jednym z liderów wśród producentów zegarków w Niemczech. Świetnie wyposażony park maszynowy, znakomici projektanci i inżynierowie zatrudnieni w PointTec Electronic, a do tego jakość wykonania i niepowtarzalny styl lotniczy – to składniki sukcesu zegarków Zeppelin. 


Wszystkie zegarki Zeppelin wyposażone są w wysokiej jakości mechanizmy szwajcarskie i japońskie, co dodatkowo podnosi prestiż marki. Zegarki Zeppelin są jak podróż sterowcem, który uchodzi za najbardziej dostojny i elegancki sposób przemierzania przestworzy. 


Zegarki męskie Zeppelin – ponadczasowy design w lotniczym stylu 

Zegarki Zeppelin swoją popularność zawdzięczają nie tylko wysokiej jakości wykonania, lecz także niepowtarzalnemu stylowi, który na stałe już wszedł do kanonu zegarków naręcznych. Oto kilka propozycji zegarków Zeppelin dla osób doceniających niepowtarzalny styl połączony z elementami szeroko pojętej awiacji. 


Zegarek męski Zeppelin 100 Years 7680M-1 

Zegarek męski Zeppelin 100 Years 7680M-1 jest przykładem połączenia stylistyki lat 20-tych z nowoczesną technologią. Tarcza została wyposażona w skalę tachymetryczną, za pomocą której obliczymy prędkość poruszania się. Jest to bardzo przydatna funkcja, którą docenią nie tylko piloci. Rozbudowany szwajcarski mechanizm Ronda pozwolił również na zastosowanie komplikacji chronografu, za pomocą którego zmierzymy czas z dokładnością do 1/10 sekundy. Zegarek posiada również funkcję alarmu.  

Zegarek Zeppelin 100 Years 7680M-1 zegarek męski


Zegarek Zeppelin 100 Years 7680M-1 zegarek męski na bransolecie typu milanese

Wszystkie te elementy zostały zamknięte w pięknej, stylizowanej na lata 20-te kopercie ze stali szlachetnej. Dodatkowego smaczku zegarkowi Zeppelin 100 Years 768M-1 dodają breguetowskie wskazówki, dzięki którym zegarek wygląda naprawdę jakby powstał 100 lat temu. Dla podkreślenia elegancji zegarek męski Zeppelin 100 Years 768M-1 mocowany jest do nadgarstka za pomocą wysokiej jakości bransolety typu milanese. Mnogość funkcji i wyjątkowy wygląd sprawiają, że zegarek Zeppelin 100 Years 7680M-1 jest idealnym zegarkiem na co dzień. Model ten dostępny jest w 5 konfiguracjach. Zegarek Zeppelin Atlantic Automatik 8462-3 

Zegarek Zeppelin Atlantic Automatik 8462-3 to przykład klasycznego, automatycznego zegarka o niezwykle czytelnej tarczy. Dodatkowo zegarek został wyposażony w niezwykle przydatną funkcję wskazania rezerwy chodu, dzięki której jesteśmy w stanie określić, ile czasu zostało do zupełnego rozładowania mechanizmu. Zegarek został wyposażony w wysokiej jakości mechanizm Miyota 9015, który przewyższa rezerwą chodu znane mechanizmy szwajcarskie, zachowując przy tym wysoką kulturę pracy i niską awaryjność. 

Zegarek Zeppelin 8462-3  Atlantic Automatik zegarek męski z datownikiem


Zegarek Zeppelin 8462-3 Atlantic Automatik

Tarcza zegarka męskiego Zeppelin Atlantic Automatik 8462-3 jest lekko wyoblona, co w połączeniu z lekko wypukłym szkłem daje efekt trójwymiarowości. Zeppelin Atlantic Automatik 8462-3 jest dostarczany na pięknym brązowym pasku skórzanym w kolorze jasnobrązowym, przeszytym białą nicią. 


Zegarki damskie Zeppelin – unikalne kompozycje nie tylko dla fanek awiacji 

Producent przygotował również bardzo ciekawą i różnorodną ofertę czasomierzy dla kobietOto dwie niezwykle ciekawe propozycje dla Pań: 


Zegarek Zeppelin Princess Of The Sky 7463-5 

W niewielkiej 36-milimetrowej kopercie została zainstalowana przepięknie ażurowana tarcza z motywami, które przywodzą nam na myśl lato. Kwiaty, motyl, słońce to synonimy ciepłego letniego dnia, do którego każdy z nas chętnie powraca myślami. 

Zegarek Zeppelin 7463-5 Princess Of The Sky zegarek damski typu skeleton z motywem kwiatów, motyli i słońca


Zegarek Zeppelin 7463-5 Princess Of The Sky zegarek damski typu skeleton

W przypadku zegarka damskiego Zeppelin Princess Of The Sky 7463-5 mamy do czynienia z prawdziwą zegarmistrzowską sztuką. Przez pięknie ażurowane elementy tarczy możemy obserwować pracę niezwykle skomplikowanego mechanizmu automatycznego. Efekt jest naprawdę niesamowity. Warto wspomnieć również o indeksach godzinowych, których rolę w tym przypadku pełnią żółte cyrkonie. Zegarek Zeppelin Princess Of The Sky 7463-5 jest idealnym wyborem dla kobiet szukających wyjątkowego czasomierza o unikatowym wyglądzie.  Zegarek Zeppelin Hindenburg 7039M-3 

Zegarek damski Zeppelin Hindenburg 7039M-3 to zegarek o klasycznej linii, który posiada niezwykle przydatne funkcje takie, jak: kalendarz, wskazanie dnia tygodnia, wskazanie kolejnego tygodnia w bieżącym roku oraz wskazanie faz księżyca. Za wszystkie komplikacje odpowiada szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda 706, który charakteryzuje się niezwykłą precyzją i niską awaryjnością.

Zegarek Zeppelin Hindenburg 7039M-3 zegarek na barnsolecie mesh z fazami księżyca


Zegarek Zeppelin 7039M-3 Hindenburg zegarek damski na bransolecie mesh z fazami księżyca

Koperta zegarka Zeppelin Hindenburg 7039M-3 jest pozłacana za pomocą metody PVD, gwarantującej wysoką odporność na ścieranie, dlatego zegarek przez wiele lat będzie wyglądał jak nowy. Zegarek damski Zeppelin Hindenburg 7039M-3 mocowany jest do nadgarstka za pomocą niezwykle wygodnej bransolety typu milanese.