Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300
Jaki smartwatch do 1000 zł warto wybrać? Przedstawiamy najlepsze smartwatche do 1000 zł

Jaki smartwatch do 1000 zł warto wybrać? Przedstawiamy najlepsze smartwatche do 1000 zł

2022-09-13
Choć koniec lata już za pasem, to nie jest to równoznaczne z tym, że należy osiąść na laurach i jak niedźwiedzie przygotowywać się do jesienno-zimowego letargu. Smartwatch męski i damski to idealna motywacja, która nie tylko pomoże Wam ruszyć cztery litery z wygodnego fotela, ale także potowarzyszy podczas treningu, analizując każdy przebyty krok i utrwalając najmniejszy sukces. Dziś podpowiemy, jaki smartwatch do 1000 zł wybrać, aby przygoda z aktywnością fizyczną stała się jeszcze przyjemniejsza.

Najlepsze smartwatche do 1000 zł

Dieta i właściwe odżywianie to podstawa każdego sukcesu w dążeniu do zadbanej sylwetki, ale także zdrowego trybu życia. Pomocą w osiągnięciu obranego celu, a także osobistym dostawcą serotoniny, czyli hormonu szczęścia, będzie trening. Nie mówimy tutaj o podnoszeniu ogromnych ciężarów czy bieganiu maratonów.
Najlepsze smartwatche do 1000 zł
Smartwatch do 1000 zł zegarek sportowy do biegania
Treningiem, który przysporzy Wam radość, może być nawet spokojny spacer z psem wśród błogo opadających kolorowych jesiennych liści. Do tego typu aktywności idealnie sprawdzi się dobry smartwatch do 1000 zł. Tak dostosowany przedział cenowy pozwoli Wam na nowo odkryć technologiczne nowinki w najlepszym wydaniu, a jednocześnie nie nadszarpnie zbytnio portfela.

Najlepszy smartwatch do 1000 zł. Na co zwrócić uwagę?

Aby rozwikłać dylemat iskrzący się w Waszej głowie, zatytułowany jaki wybrać smartwatch do 1000 zł, przygotowaliśmy skondensowaną listę istotnych rzeczy, które musicie wiedzieć przed dokonaniem wyboru. Decydując się na zakup dobrego zegarka męskiego do 1000 zł, aby nie utopić pieniędzy, koniecznie zwróćcie uwagę na:
Najlpeszy smartwatch do 1000 zł
Smartwatch zegarek sportowy
  • stopień wodoszczelności zegarka — tutaj istotne jest, do czego urządzenie najczęściej będzie używane. Inne smartwatche do 1000 zł nadadzą się dla zapalonych pływaków, amatorów wspinaczki, czy też wielbicieli fitnessu,
  • waga urządzenia i ogólny wymiar — tutaj rada szczególnie skierowana do pań. Kobiecy nadgarstek z natury jest nieco mniejszy, dlatego producenci zegarków typu smartwatch często tworzą wersje o zmniejszonych wymiarach,
  • funkcjonalność — sytuacja wygląda podobnie, jak w przypadku wodoszczelności. Niektóre funkcje w smartwatchu, np. licznik kalorii, stoper, czy timer to podstawa, ale za to monitoring snu, GPS, śledzenie ścieżki już nie do końca. Należy przeanalizować, czy funkcje te będą zbędnym dodatkiem czy może sprawią, że trening będzie jeszcze bardziej efektywny i atrakcyjny,
  • kompatybilność z systemem Android i iOS — w tym przypadku za wiele tłumaczyć nie musimy, spójrzcie jedynie na swój telefon i wszystko będzie dla Was jasne.

Dobre smartwatche do 1000 zł — te modele musisz znać

Po krótkim i mocno teoretycznym wstępie przyszedł czas na odrobinę praktyki. W naszym sklepie Zegarek.net znajdziecie bardzo rozbudowany asortyment smartwatchy męskich do 1000 zł. Znajdą się również modele stworzone specjalnie dla pań, a także urządzenia z kategorii unisex, odpowiednie dla obu płci. Jednym z pierwszych modeli, które chcemy Wam zaprezentować, jest Garmin Venu. Zegarek zapięto na silikonowym, bardzo wytrzymałym pasku, który będzie doskonale współpracował ze skórą podczas treningów. W centrum znajduje się spora, bo mierząca 43 mm koperta wraz z cyfrowym dotykowym ekranem. To właśnie tutaj dzieje się magia. Inteligentny i bardzo intuicyjny interfejs smartwacha Garminpozwala na dowolną eksplorację tego, co najlepsze — funkcji.
Dobre smartwatche do 1000 zł
Garmin zegarek smartwatch
Wśród nich znajdziecie podstawy takie, jak krokomierz, licznik kalorii, alarm czy datownik, ale także o wiele więcej. Z tym modelem skorzystacie z płatności Garmin Pay, oprogramowania treningowego, pomiarów prędkości i przebytego dystansu. Zegarek powiadomi Was również o nadchodzących połączeniach czy powiadomieniach z aplikacji mobilnych. Dzięki niemu możecie również sterować muzyką, zmierzyć tętno i puls, monitorować swój sen i wiele więcej. Jeśli nadal zastanawiacie się, jaki smartwatch do 1000 zł wybrać, to koniecznie postawcie na Garmin.

Smartwatch damski do 1000 zł — jaki model wybrać?

Jak poprzednio zostało wspomniane, modele dla kobiet to coś więcej niż tylko znacznie bardziej dziewczęca i urzekająca paleta barw, czy personalizowany kolorowy interfejs. To przede wszystkim dostosowana do damskich wymagań wielkość i waga urządzenia. Smartwatch damski do 1000 zł który proponujemy w tej kategorii to Polar Ignite. Model posiada wdzięczny brzoskwiniowo-różowy pasek z silikonu, którego maksymalny obwód to nieco ponad 18 cm. Model posiada cyfrowy wyświetlacz z dotykowym panelem, który umożliwia poruszanie się po całkiem pokaźnej ilości funkcji. Z zegarkiem Polar możecie zmierzyć puls i tętno, kontrolować swój dziennik treningowy, liczyć spalone kalorie i ilość przebytych okrążeń, a także zmierzyć prędkość i przebyty dystans. Kobiecy i dobry smartwatch do 1000 zł? Mówicie i macie
Smartwatch damski do 1000 zł
Smartwatch męski do 1000 zł

Smartwatch męski do 1000 zł. Jaki model wybrać?

Powoli zbliżając się do końca, chcemy przedstawić ostatniego kandydata na dobry smartwatch do 1000 zł, a jest nim zegarek Suunto 5. Zapięto go na śnieżnobiałym, bardzo gładkim i aksamitnym w dotyku pasku wykonanym z silikonu. W centrum dostrzec możecie sporej wielkości kopertę z dotykowym ekranem podświetlanym przez diody LED. Jednak przechodząc do tego, co tygryski lubią najbardziej, czyli funkcjonalności, musimy powiedzieć, że jest o czym opowiadać. Zegarek ten oferuje Wam pakiet dedykowanych funkcjonalności takich jak np. Suunto Movescount, czy Suunto Smart Sensor. Poza tym model wskaże godziny wschodu i zachodu słońca, posiada wskaźnik regeneracji, powiadomi Was o nadchodzącym połączeniu, SMS-ie czy powiadomieniu z aplikacji. Z zegarkiem Suuto odtworzycie również pokonaną trasę, zmierzycie prędkość i przebyty dystans, policzycie kalorie i okrążenia. To dokonały smartwatch do 1000 zł dla mężczyzny, który posiada ogromne pokłady energii i chce je wykorzystać na solidnych treningach.
Wszystkie smartwatche do 1000 zł, które Wam zaprezentowaliśmy, a także znacznie więcej modeli w tym przedziale cenowym, znajdziecie w naszym sklepie Zegarek.net. Zapraszamy i życzymy udanych zakupów.