Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300
POWRÓT12-04-2022

Smartwatch dziecięcy – jak działa i na co zwrócić uwagę przy wyborze? Podpowiadamy!

Zastanawiasz się nad tym, czy warto sprezentować swojej pociesze smartwatch dziecięcy? Naszym zdaniem taki sprytny gadżet doceni nie tylko dziecko – Ty również będziesz z niego korzystać, ale w nieco inny sposób. Sprawdź, dlaczego warto kupić zegarek dziecięcy smartwatch i jak wybrać najlepszy. Zamierzasz kupić zegarek dziecięcy? Smartwatch będzie najlepszym wyborem! 

Uważasz, że w dzisiejszych czasach dzieci spędzają zdecydowanie za dużo czasu na patrzeniu w szklany ekran najróżniejszych urządzeń elektronicznych? 

Zgadzamy się z tym, że nowoczesne technologie odgrywają w ich życiu znacznie większą rolę niż jeszcze kilkanaście lat temu. Nie wspominając już o czasach Twojego dzieciństwa, kiedy to znacznie większą frajdą było pewnie wyjście z kolegami czy koleżankami na podwórko. 

zegarek dziecięcy smartwatch


smartwatch dziecięcy

Z drugiej strony, nie jesteś w stanie całkowicie odizolować od nich dziecka. Możesz jednak decydować o tym, z jakich urządzeń elektronicznych może korzystać. A smartwatch dziecięcy to jedno z tych, które warto mu sprezentować

Dlaczego? To niewielkie akcesorium zapięte na nadgarstku nie tylko zapewni mu ogromną frajdę, lecz także (a wręcz: przede wszystkim) roztoczy nad nim opiekę wtedy, gdy znajduje się poza domem. Zegarek dziecięcy z telefonem – korzyść dla dziecka i dla Ciebie 

Smartwatche dziecięce z funkcją dzwonienia dzielą się na dwie grupy: te łączące się z telefonem bezprzewodowo (np. poprzez Bluetooth) oraz umożliwiające dostęp do funkcji telefonu niezależnie od smartfona. I właśnie na tę drugą grupę, którą stanowią zegarki dziecięce na kartę SIM, chcielibyśmy skierować Twoją uwagę. 

Dlaczego sądzimy, że to dobry wybór dla dziecka? Po pierwsze, wcale nie musisz mu kupować smartfona, jeśli uważasz, że nie jest jeszcze w odpowiednim wieku na własny telefon – a zwłaszcza na taki z górnej półki cenowej. Po drugie, zapewnia niemal stuprocentową skuteczność podczas próby dodzwonienia się do dziecka, a jak pewnie wiesz, to niełatwe.

Zawsze dzieje się bowiem coś ważniejszego, co odciąga jego uwagę od telefonu. Ale o ile leżącego w plecaku smartfona można zignorować, o tyle charakterystycznego wibrowania nadgarstka nie sposób przeoczyć – niezależnie od tego, jak ciekawemu zajęciu się właśnie oddaje.

zegarek dziecięcy smartwatch


smartwatch dziecięcy

Co zyska dziecko, jeśli dostanie zegarek dziecięcy na kartę SIMPrzede wszystkim wygodę oraz swobodę ruchów. Nie musi się martwić, że gdzieś zgubi drogi telefon albo nie usłyszy dzwonienia i wywoła atak paniki u rodziców, którzy nie mogą się z nim skontaktować.

Dziecięcego smartwatcha zapiętego starannie na nadgarstku nie będzie też łatwo zgubić. A dzięki wykonaniu z trwałych materiałów nie grozi mu także szybkie zniszczenie podczas szalonych zabaw. Zegarek dziecięcy z GPS – do czego przyda Ci się ta opcja? 

Do ciekawych funkcji dziecięcych smartwatchy należy również wbudowany moduł GPS. Jego obecność docenisz głównie Ty, gdyż zapewnia dostęp do takich funkcji, jak np. GEOogrodzenie. Za jej pomocą wyznaczasz na wirtualnej mapie obszar, po którym dziecko może swobodnie się poruszać. Jeśli go przekroczy, natychmiast otrzymasz powiadomienie na telefon. Możesz również manualnie sprawdzać lokalizację swojego dziecka w zasadzie w dowolnym momencie, np. wtedy, gdy: 

  • nie możesz się z nim skontaktować przez długi czas, 

  • usłyszysz coś niepokojącego podczas korzystania z funkcji zdalnego nasłuchu otoczenia dziecka, 

  • Twoja pociecha użyje przycisku SOS służącego do wzywania pomocy w sytuacji zagrożenia. 

zegarek dziecięcy smartwatch


smartwatch dziecięcy

Wszystkie te przykłady zastosowania zegarka dziecięcego z GPS mają wspólną cechę: służą do zdalnego sprawowania opieki nad pociechą znajdującą się poza domem.

Dla Ciebie oznacza to spokojną głowę, a dla dziecka świadomość, że rodzice zawsze czuwają nad tym, by nic mu nie groziło. Smartwatch dziecięcy Garett – dlaczego będzie trafnym wyborem? 

Ty również uważasz, że te dwie powyżej podane funkcje są najistotniejsze w przypadku zegarka dziecięcego smartwatch? 

W takim razie mamy dla Ciebie propozycję, która powinna spełnić Twoje oczekiwania w stu procentach – zegarek dziecięcy Garett. Co go wyróżnia? 

zegarek dziecięcy smartwatch


smartwatch dziecięcy

Ten smartwatch dziecięcy z funkcją dzwonienia dysponuje nie tylko slotem na kartę SIM, ale także wbudowanym modułem GPS z dodatkowymi funkcjami przydatnymi dla rodzica. Na pewno spełni więc Twoje oczekiwania w najmniejszych szczegółach. 


To jednak nie wszystko, gdyż ten smartwatch dziecięcy wpadnie również w oko Twojemu dziecku. Bez problemu znajdziesz taki smartwatch dziecięcy Garett, którego wygląd przypadnie mu do gustu. W asortymencie producenta znajdują się zegarki z paskami w niemal wszystkich kolorach tęczy. 

Co więcej, można je łatwo personalizować, dokupując do zestawu dodatkowe, wymienne obudowy z paskami. 

zegarek dziecięcy smartwatch