Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Back to School z zegarkami G-SHOCK!

01-09-2021

Koniec wakacji, to dobry moment, by do szkolnej wyprawki dołączyć przedmiot, który będzie wspierać ucznia w codziennych zadaniach. Zegarek G-SHOCK pomoże w realizacji sportowych pasji i organizacji dnia. Prezent ten stanie się wytrwałym przyjacielem, uczącym jak się nie poddawać nawet w najcięższych warunkach.


Zegarek G-SHOCK - dobry towarzysz do szkoły

Kultowa marka japońskich zegarków G-SHOCK stworzona została 1982 r w Tokio, w fabryce Casio. Brand wprowadzając do oferty zegarek odporny na najcięższe wstrząsy, zrewolucjonizował rynek. Od momentu powstania G-SHOCK, należy on do najbardziej popularnych zegarków na świecie. Niestrudzenie wspiera nas w pracy i motywuje do realizacji sportowych celów. Miliony użytkowników cenią japońskiego wojownika nie tylko za funkcje,  mocną konstrukcję, ale również za ponadczasowy wygląd. Noszony na nadgarstku pozwala poczuć się częścią legendy tych, którzy się nigdy nie poddają - #NeverGiveUp

Zegarek G-SHOCK do szkoły


Zegarek G-SHOCK do szkoły

Zegarek G-SHOCK będzie również niezastąpiony w szkolnych warunkach. Niezwyciężony model gwarantuje bowiem nie tylko odporność na upadki, wstrząsy, deszcz i śnieg, ale również całe spektrum czujników oraz funkcji, które idealnie sprawdzą się na lekcji oraz w czasie wolnym.


Jaki G-SHOCK do szkoły najlepiej wybrać?

W kolekcji G-SHOCK  spotkamy ogromną różnorodność zegarków o szerokiej funkcjonalności. Aby wybrać model, który będzie jednakowo odpowiadał na potrzeby ucznia oraz dobrze leżał na jego nadgarstku, warto pamiętać o dobrym doborze rozmiaru koperty zegarka do nadgarstka. Tak, aby przedmiot nie był za duży oraz  nie przeciążał ręki. Reszta to już sprawa bardzo indywidualna i w dużej mierze zależna od przyszłego właściciela. Dlatego jeśli zegarek ma być prezentem dla ucznia, kierujmy się jego stylem i upodobaniami. 

Aby ułatwić to zadanie, przygotowaliśmy specjalną listę zegarków G-SHOCK o nieco mniejszych kopertach, które świetnie sprawdzą się w funkcji zegarka do szkoły. 

Zegarki G-SHOCK na pasku w czterych wersjach kolorystycznych


Zegarek G-SHOCK DW-5600BBM-2ER Casio Digital zegarek sportowy  

G-SHOCK DW-5600 o kopercie w rozmiarze 48,9 x 42,8 x 13,4 mm, to najbardziej rozpoznawalny model w całej kolekcji.  Nazywany po prostu “kostką G” ze względu na swój prostokątny kształt, przyciąga wzrok nietuzinkowym wyglądem. Dostępny w wielu wersjach  kolorystycznych i wzorniczych model, wzbudzi zachwyt rówieśników.

G-SHOCK GBA- 900 z kolekcji G-SHOCK G-Squad to zawodnik o charakterystycznym okrągłym kształcie, z analogową tarczą i cyfrowym wyświetlaczem. Średnica koperty zegarka wynosi 49 mm, co z pewnością będzie dobrym wyborem dla nastolatka. Model wyposażony jest w moduł Bluetooth, dzięki czemu możemy zwiększyć jego funkcjonalność za sprawą dedykowanej aplikację G-Move na smartfony. Wbudowany licznik kroków zmotywuje każdego do ruchu i poprawy własnej kondycji.

Zegarek G-SHOCK Casio G-SQUAD GBA-900-1A6ER


Zegarek G-SHOCK Casio GAW-100B-1A2ER zegarek sportowy

G-SHOCK GAW-100 o kopercie w rozmiarze 52,5 x 55 x 16,7 mm ma bardzo czytelną, okrągłą tarczę. Wyposażony w wiele funkcji model stanie się niezawodnym towarzyszem różnych sportowych aktywności. Jego super wytrzymałość oraz atomowa precyzja czasu daje nie tylko gwarancję punktualności, ale także świetnej zabawy w najbardziej wymagających warunkach!


G-SHOCK GA-2100 o kopercie 48,5x45,4x11,8 mm ma kultowy oktagonalny kształt. Jego minimalistyczne wzornictwo spodoba się osobom lubiącym uniwersalny wygląd i maksymalną praktyczność. W tym modelu wytrzymałość przy uprawianiu ekstremalnych sportów, zapewnia obudowa wykonana z żywicy wzmocnionej włóknem węglowym.

Zegarek G-SHOCK CasioGA-2100-4AER zegarek sportowy na czerwonym pasku i czerwoną kopertą


Zegarek G-SHOCK Casio GBX-100NS-1ER zegarek sportowy na czarnym pasku

G-SHOCK GBX-100 wraz z kopertą o rozmiarze 46 x 50,9 x 10,5 mm jest propozycją dla tych, którzy chcą mieć praktyczny, a jednocześnie wyróżniający się świetnym wyglądem zegarek. Wzornictwo modelu inspirowane jest surfingiem oraz kalifornijskim luźnym stylem. Nowoczesny G-SHOCK wyposażony został w Bluetooth oraz krokomierz. Ponadto umożliwia połączenie z dedykowaną aplikację G-MOVE, podpowiadającą  m.in czas wschodu i zachodu słońca. Co tu dużo mówić — ten model robi wrażenie!


G-SHOCK MSG  łączą subtelny wygląd z legendarną wytrzymałością. W damskiej serii MSG znajdziemy bardzo ciekawe wizualnie modele na pasku lub stalowej bransolecie. Ich charakterystyczna koperta z analogowo-cyfrowym cyferblatem zrobi wrażenie na kobiecie w każdym wieku. Modele wyposażono w mechanizm Tough Solar, który pozwala czerpać energię ze światła. Tarczę podświetla Super-Illuminator, dzięki czemu możliwy jest odczyt czasu po zmroku. Podświetlenie dodatkowo wspomaga znajdująca się na indeksach i wskazówkach powłoka Neobrite.

Zegarek Baby-G Casio MSG-C100G-7AER zegarek kobiecy na białym pasku z tarczą w kolorze różowego złota

Zegarek G-SHOCK + sportowy worek z odblaskiem w ZEGAREK.NET!

G-SHOCK rozumie potrzeby uczniów i chce dbać o ich bezpieczeństwo!  Specjalnie od 1 września do każdego zakupionego zegarka w ZEGAREK.NET dołączany będzie limitowany worko-plecak G-SHOCK uzbrojony w odblaski. Prezent świetnie wygląda i jednocześnie zwiększa widoczność dziecka o zmroku. Akcja obowiązuje do wyczerpania zapasów.


sportowy worek z odblaskiem G-Shock
sportowy worek z odblaskiem G-ShockWybierz zegarek G-SHOCK i odbierz GRATIS: