Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Zegarki Balticus Sky Variety

Zegarki Balticus Sky Variety

Kolekcja Balticus Sky Variety to kolejna grupa zegarków Balticus stworzona specjalnie z myślą o kobietach. Podobnie jak w Sky inspiracji do jej powstania należy szukać w niebie. Tym razem twórcy postanowili jednak przyjrzeć się oniryczności obłoków, przemieszczających się powoli po sklepieniu. Tarcza z masy perłowej i wyrazista, biżuteryjna koperta tworzą tu wyrafinowaną całość, która przypadnie do gustu paniom w każdym wieku.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 4 z 4 produktów

Zegarki damskie Balticus Sky Variety zanurzone w obłokach nieba

Zegarki Balticus Sky Variety to biżuteryjne modele, łączące w sobie klasyczny szyk z nowoczesnością. Mamy tu do czynienia okrągłą kopertą o szerokości 28 mm, która otoczona jest dekoracyjną lunetą. Stanowi ona ramę dla unikalnej tarczy, ujawniającej swoim wyglądem fascynację twórców układającymi się w różnorodne formy gęstymi chmurami. Wykonane z masy perłowej cyferblaty przyjmują bowiem różne odcienie bieli, stając się tym samym malarskim wyobrażeniem nieba pokrytego obłokami. Różne warstwy odcieni, tworzą tu przepiękną kompozycję, od której trudno jest oderwać wzrok. 

Zegarki damskie Balticus Sky Variety zanurzone w obłokach nieba


damskich zegarkach Balticus Sky Variety

Właśnie na takiej powierzchni nałożone zostają w damskich zegarkach Balticus Sky Variety wyraziste oznaczenia godzinowe w formie prostokątów i arabskiej cyfry 12 oraz 6. Pomiędzy nimi widzimy gęsto zadrukowane wskazania minut. Na środku tarczy znajdują się proste wskazówki. Pozostają ona otoczone trzema kołami subtarcz odpowiadającymi za odczytanie godziny w innej strefie czasowej. Przy godzinie 7 umieszczony jest natomiast po skosie datownik wskazujący numer miesiąca i dnia.  Różne warianty kolorystyczne zegarków Balticus Sky Variety

Zegarki Balticus Sky Variety damskie dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych. Znajdziemy tu kopertę utrzymaną w kolorze żółtego lub różowego złota, a także srebra. Tak zwane “uszy” modeli płynnie łączą się z klasyczną bransoleta, zbudowaną z pełnych ogniw. Zestawione w trzech segmentach, tworzą bardzo wyrazisty projekt. Zastosowane w zegarkach Balticus Sky Variety zapięcie motylkowe gwarantuje bezpieczne trzymanie się modeli na nadgarstku przy jednoczesnej wygodzie ich zakładania i zdejmowania.

Różne warianty kolorystyczne zegarków Balticus Sky VarietyBudowa zegarków Balticus Sky Variety

Budowa zegarków Balticus Sky Variety

Zegarki Balticus Sky Variety tworzone są z najwyższej jakości stali szlachetnej, charakteryzującej się wysoką wytrzymałością na różne rodzaju wstrząsy i chroniące mechanizm przed ewentualnymi uszkodzeniami. Nowoczesna technologia nakładania farby na powierzchnię, daje nam pewność długotrwałego trzymania się koloru na kopercie i bransolecie. Tarcza przykryta jest szkłem szafirowym gwarantującym ochronę przed drobnymi zarysowaniami, a tym samym zapewniającą dobrą przejrzystość odczytu wskazań. Pod obudową zegarków Balticus Variety Sky damskich znajduje się precyzyjny mechanizm kwarcowy od prestiżowego japońskiego brandu Citizen. Zapewnia on doskonałą precyzję odmierzania czasu, przy jednoczesnej wygodzie użytkowania.Zegarki Balticus Sky Variety dla kobiet kochających piękno

Zegarki wchodzące w skład kolekcji Balticus Sky Variety stworzono dla kobiet lubiących otaczać się piękną i oryginalną biżuterią. Eleganckie czasomierze na bransolecie będą stanowić ekskluzywny dodatek zarówno do służbowych, jak i bardziej codziennych stylizacji. W zależności od naszego gustu mogą one być głównym biżuteryjnym elementem naszego ubioru lub też wraz z kolczykami/naszyjnikiem tworzyć spójny zestaw. Ponadczasowa kolorystyka damskich zegarków Balticus Sky Variety oraz klasyczne kształty, odnajda się w każdej sytuacji.

Zegarki Balticus Sky Variety dla kobiet kochających piękno