Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Certina Create for watch - zaprojektuj z nami damski zegarek Certina i weź udział w konkursie!

05-03-2021

Każdy zegarek Certinapowstaje z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Aby w jeszcze pełniejszy sposób odpowiedzieć na oczekiwania i gusta odbiorców, szwajcarska marka postanowiła zwrócić się do swoich fanek z pytaniem: jak powinien wyglądać nowy, damski zegarek Certina? Każda odpowiedź nie tylko będzie wpływać na kształt nowego egzemplarza, ale także weźmie udział w konkursie “Create You Watch”!


Zaprojektuj swój zegarek Certina DS PH200M LADY CONTESTZaprojektuj wymarzony damski zegarek z Certiną!

W marcu, czyli miesiącu kobiet - marka Certina postanowiła wraz z miłośniczkamiszwajcarskich zegarków stworzyć nowy model z kolekcji Certina DS PH200M. Tym razem będzie to pierwsza damska wersja popularnego zegarka w stylu retro, którego męski odpowiednik został zainspirowany modelem z lat '60-tych. I pomimo faktu, że czasomierz docelowo ma być utrzymany w stylistyce vintage, to jego wnętrze okaże się jak najbardziej współczesne. Pod obudową znajdować się będzie mechanizm Powermatic 80 ze sprężyną włosową NivachronTM. Wszystkie inne jego szczegóły zostaną ustalane wspólnie - każdy poprzez oddanie swojego głosu może bowiem zdecydować o wyglądzie nowego modelu!


Zaprojektuj swój wymarzony damski zegarek z marką Certina
Zabawa “Create Your Watch” zaczyna się w Święto Kobiet - 8 marca! Dwa razy w tygodniu będzie można dokonać wyboru odnośnie wyglądu poszczególnych elementów zegarka. Na samym początku zdecydujemy o kopercie, wybierając jedną z dwóch zaproponowanych przez twórców wersji. W poniedziałek 11 marca padnie decyzja o tarczy, a w czwartek odnośnie wyglądu wskazówek. Następnie do zegarka zostanie dobrana bransoleta, by 22 marca zakończyć proces projektowania poprzez wybór odpowiedniego opakowania.


Już w kwietniu będziemy mogli obejrzeć powstały poprzez głosowanie zwycięski projekt. Sklepowa premiera nowego modelu Certina DS PH200M Lady planowana jest na października 2021 roku.

Jak wziąć udział w głosowaniu?

Głosowanie, a zarazem konkurs odbywać się będzie na oficjalnych kanałach marki Certina w Social Mediach:

  • Instagram - https://www.instagram.com/certina/

  • Facebook - https://www.facebook.com/certina

Dwa razy w tygodniu wszyscy fani marki Certina będą mogli wpłynąć na finalny wygląd zegarka, a tym samym mieć szansę stworzenia swojego idealnego czasomierza.Certina “Create for watch”, czyli głosuj i wygrywaj!

Każda z osób biorących udział w głosowaniu “Create for watch” ma szansę wygrać jeden z modeli wspólnie zaprojektowanego DS PH200M Lady. Informacja o wygranej pojawi się już w kwietniu 2021 roku. Warunki uczestnictwa oraz wszystkie informacje dotyczące przebiegu konkursu i aktualnego stanu wyników są dostępne na stronie internetowej Create-Your-Watch: www.certina.com/pl-pl/ds-ph200m-lady-contest
Wygraj zegarek od Certiny


FILTRY0