Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

W letniej promocji pasek gratis do zakupionego smartwatcha

03-11-2017

Nikogo nie trzeba przekonywać o tym, jak istotnym elementem każdego zegarka jest jego pasek. Bransoleta, pasek skórzany, czy z tworzywa sztucznego – wszystkie powinny dobrze wyglądać, być dobrze dopasowane, ale przede wszystkim być trwałe. Niestety żaden pasek, choćby najwyższej jakości, nie trwa wiecznie. Zatem dlaczego nie mieć dwóch pasków do swojego zegarka, które można by nosić zamiennie, lub wymienić na nowy, gdy ten poprzedni już się zużyje? Uważamy, że dodatkowy pasek do nowego zegarka, to świetny pomysł. Dlatego mamy dla wszystkich klientów wyjątkową ofertę, która zadowoli każdego użytkownika naszych Smartwatchy - pasek gratis do modeli Fossil Q oraz Michael Kors.


Do każdego zakupionego smartwatcha pasek gratis!


Do każdego z wymienionych zegarków dodajemy nowy pasek, który przypisany jest konkretnemu modelowi zegarka. Zatem przy zakupie któregoś z powyższych egzemplarzy otrzymają Państwo konkretny, wybrany przez nas pasek, który będzie dołączony do pakietu. Każdy pasek jest bardzo łatwy w wymianie dzięki specjalnemu przyciskowi pod spodem, dlatego bez problemu możesz zmieniać go samodzielnie, bez konieczności korzystania z usług zegarmistrza. Czyż nie brzmi to zachęcająco? Nowy pasek, w innym kolorze, to prawie jak nowy zegarek! Możesz nosić jeden z dwóch pasków - na przykład co tydzień – i co tydzień cieszyć się nowym wyglądem swojego Smartwatcha.


Smartwatche z dotykowym ekranem z różnymi paskami.


Promocja trwa do wyczerpania zapasów, a liczba pasków dla konkretnego modelu może być ograniczona. Już dziś dowiedz się, czy dostaniesz pasek gratis do swojego nowego SmartwachaFossil Q lub Michael Kors.