TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.
<<   POWRÓT 13-06-2018

Marki amerykańskich zegarków

Zegarki amerykańskie, czyli innymi słowami marek, które powstały i działają na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki. Czasomierze z tej kategorii uchodzą za bardzo dobre jakościowo i cechują się ciekawym wzornictwem.


Do najpopularniejszych marek zegarków amerykańskich można zaliczyć marki: 


Fossil

Marka Fossil została założona w 1984 roku. Obecnie zegarki Fossil można kupić nie tylko w USA, ale na całym świecie w tym w Polsce. Styl tej marki można określić słowem vintage, bowiem większość zegarków jest wzorowanych na trendach vintage. W kolekcjach tej marki znajdziemy zegarki męskie oraz damskie. Popularne są przede wszystkim kolekcje Ladies Dress, Vintage i Twist.

 

Modny, damski zegarek Fossil ES4097 Jacqueline na skórzanym pasku ze stalową kopertą w kolorze różowego złota. Tarcza zegarka jest różnokolorowa w drobne kryształki. Wskazówki zegarka są w kolorze różowego złota.  Klasyczny, męski zegarek Fossil FS5236 Grant na bransolecie oraz kopercie w kolorze srebrnym wykonanej ze stali. Analogowa tarcza zegarka jest w czarnym kolorze z trzema subtarczami. Indeksy jak i wskazówki są w kolorze srebrnym. Modny, damski zegarek Fossil ES4094 JACQUELINE na bransolecie i kopercie ze stali w niebieskim kolorze. Giloszowana tarcza jest w tym samym kolorze co bransoleta oraz posiada datownik na godzinie szóstej. Wskazówki jak i indeksy są w kolorze różowego złota.

Timex 

Ta amerykańska marka w 2014 roku obchodziła swoje 160-lecie! Timex to jedna z najpopularniejszych marek na świecie. Każdego dnia sprzedają się setki tysięcy zegarków Timex. Marka ta oferuje proste i klasyczne modele jak kolekcja Originals czy sportowe jak kolekcje Marathon i Ironman.

 

Retro, zegarek męski Timex TW2P96600 Originals University na skórzanym brązowym pasku z okrągłą, stalową kopertą w srebrnym kolorze. Analogowa tarcza zegarka jest w niebieskim kolorze z czytelnymi indeksami jak i wskazówkami w biało-srebrnym kolorze. Sportowy, męski zegarek Timex TW5M00800 IRONMAN Sleek 150 na pasku z tworzywa sztucznego w żółtym kolorze oraz kopercie w czarnym kolorze również wykonanej z tworzywa sztucznego. Cyfrowa tarcza zegarka jest wielokolorowa. Sportowy, męski zegarek Timex TW5M06800 Marathon na pasku wykonanym z tworzywa sztucznego w pomarańczowym kolorze. Owalna koperta zegarka Timex wykonana jest z tworzywa sztucznego w czarnym kolorze. Cyfrowa tarcza jest srebrna.

Nautica


Nautica to jedna z młodych amerykańskich marek. Została stworzona w 1983 roku i znana jest dzięki zegarkom do pływania i nurkowania. Zegarki tej marki wykonywane są przede wszystkim w żeglarskiej stylistyce, ale można znaleźć też bardziej klasyczne modele.

 

Sportowy, męski zegarek Nautica NAD21011G na pasku z tworzywa sztucznego w czarnym kolorze. Okrągła koperta zegarka jest czarna z tworzywa sztucznego. Analogowa tarcza zegarka jest w czarnym kolorze z trzema subtarczami oraz datownikiem pomiędzy godziną czwartą, a piątą. Naokoło tarczy zegarka są flagi różnych krajów, a same wskazówki zegarka są w srebrnym kolorze. Młodzieżowy, męski zegarek Nautica NAI16514G na parcianym pasku w czarnym kolorze z kopertą wykonaną ze stali w czarnym kolorze. Analogowa tarcza zegarka posiada trzy subtarcze oraz datownik na godzinie piątej. Wskazówki oraz indeksy są czarno-niebieskie. Elegancki, męski zegarek Nautica A14633G na skórzanym brązowym pasku z koperta w kolorze czarnym wykonaną ze stali. Analogowa tarcza zegarka jest w czarnym kolorze z datownikiem na godzinie szóstej. Indeksy zegarka są w brązowym kolorze, a wskazówki w białym.


Amerykańskie zegarki dostępne w naszym sklepie: