Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Marki amerykańskich zegarków

13-06-2018

Zegarki amerykańskie, czyli innymi słowami marek, które powstały i działają na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki. Czasomierze z tej kategorii uchodzą za bardzo dobre jakościowo i cechują się ciekawym wzornictwem.
Do najpopularniejszych marek zegarków amerykańskich można zaliczyć marki:Fossil

Marka Fossil została założona w 1984 roku. Obecnie zegarki Fossil można kupić nie tylko w USA, ale na całym świecie w tym w Polsce. Styl tej marki można określić słowem vintage, bowiem większość zegarków jest wzorowanych na trendach vintage. W kolekcjach tej marki znajdziemy zegarki męskie oraz damskie. Popularne są przede wszystkim kolekcje Ladies Dress, Vintage i Twist.

Amerykańskie zegarki Fossil

 


Timex 


Ta amerykańska marka w 2014 roku obchodziła swoje 160-lecie! Timex to jedna z najpopularniejszych marek na świecie. Każdego dnia sprzedają się setki tysięcy zegarków Timex. Marka ta oferuje proste i klasyczne modele jak kolekcja Originals czy sportowe jak kolekcje Marathon i Ironman.

 


Nautica

Nautica to jedna z młodych amerykańskich marek. Została stworzona w 1983 roku i znana jest dzięki zegarkom do pływania i nurkowania. Zegarki tej marki wykonywane są przede wszystkim w żeglarskiej stylistyce, ale można znaleźć też bardziej klasyczne modele.

Amerykańskie zegarki Nautica

 

Amerykańskie zegarki dostępne w naszym sklepie:


FILTRY0