Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Batman powraca do kin już 4 marca razem z zegarkami Police

27-02-2022

Batman jako jedna z kultowych postaci świata komiksów i kina, od samego początku przyciąga miliony widzów przed ekrany. Po 5 latach oczekiwania nadszedł czas na kolejną część jego przygód, których premiera kinowa w Polsce odbędzie się 4 marca. Tym razem Mroczny Rycerz zyska zupełnie niespodziewanego sojusznika, zaprezentuje się na całkowicie nowym Batmobilu, a na jego nadgarstku wyląduje niesamowity Batwatch! Jak zapowiada się najnowszy film o Batmanie? 

Fani DC Comic musieli trochę poczekać na kolejną część ekranizacji przygód Batmana, ale sądząc po zaprezentowanych zwiastunach – zdecydowanie było warto. Długi czas oczekiwania nie był jednak wynikiem opieszałości wytwórni Warner Bros, lecz trwającej nieustannie pandemii, która dała w zamian nieco więcej czasu na dopracowanie filmu. Zza kulis wyciekła nawet informacja, że testowano aż kilkanaście wariantów nowego Batmana, aby ostatecznie postawić na wersję trwającą - uwaga - 2 godziny i 55 minut. W jej trakcie Mroczny Rycerz stawi czoła nowym władzom Gotham oraz Człowiekowi Zagadce, zawiążę nietypowy sojusz z Kobietą Kot, a także zostanie zmuszony do zweryfikowania poglądów na temat swojej rodziny.


Upubliczniona scena 

Potencjał filmu najlepiej zdradza jednak upubliczniona scena z pogrzebu zamordowanego burmistrza Gotham Mitchella Jr. Jego morderca – Riddler – otwarcie sugerował, że Mitchell zamieszany był w afery korupcyjne, ale na tym etapie nie można wywnioskować żadnych szczegółów. Ceremonia zostaje jednak przerwana przez krzyki, po których następuje nagły zwrot akcji. Przez drzwi świątyni wjeżdża rozpędzony samochód, a Bruce Wayne (Batman w “cywilu”) w ostatniej chwili ratuje syna byłego burmistrza, z którego historią sam się utożsamia. Jako całość, scena ta prezentuje się naprawdę epicko i możecie ją podejrzeć w serwisie YouTube.Nowy Batwatch przygotowany przez markę Police

Nie jest nowością, że tytułowy Batman uwielbia nietuzinkowe gadżety, z których regularnie korzysta podczas swoich spektakularnych akcji. Nas najbardziej interesuje oczywiście jego nowy zegarek, który powstał we współpracy z marką Police. "I am Vengeance”, czyli “Jestem zemstą” to słowa wypowiadane przez Batmana w jednym z trailer-ów i taki właśnie przydomek otrzymał najnowszy zegarek Police x Batman Vengeance. Co niesłychanie ważne, najnowszy Batwatch zostanie objęty limitacją do zaledwie 2500 sztuk, z czego do Polski trafi ich jedynie 20! Oczywiście kilka z nich będzie dostępnych dla Was w sklepie internetowym zegarek.net, dlatego już teraz zachęcamy do śledzenia naszej strony. 


Jak będzie wyglądał zegarek Police x Batman?

Mroczny Rycerz nie zdradza swoich sekretów do ostatniej chwili, dlatego w pełnej krasie zegarek Police x Batman zobaczymy dopiero w dniu premiery filmu. Nieliczne i bardzo tajemnicze przebitki pozwalają jednak na rzucenie odrobiny światła na najnowszego "Batwatcha", który zapowiada się naprawdę ciekawie. Przede wszystkim widać wyraźnie, że model ten będzie posiadał kilka cyferblatów, gdzie główny z nich został przyozdobiony symbolem nietoperza oraz logo marki Police. Całość tarczy prezentuje się przy tym trójwymiarowo i mrocznie, perfekcyjnie wpasowując się w mroczny klimat Mściciela z Gotham. Jej surowy industrialny styl z łatwością będzie przyciągał do siebie uwagę, szczególnie że zegarek Batmana nie będzie należał do małych modeli. Już na tym etapie nie ma chyba wątpliwości, że Police x Batman skierowany jest nie tylko do miłośników filmowej serii, ale również do tych, którzy stawiają na niezależność i prawdziwie unikalne rozwiązania.


Kiedy zegarek Batmana będzie dostępny w Polsce? 

Zaledwie 20 sztuk, które trafi do naszego kraju, zostanie wypuszczonych na rynek dokładnie w dniu premiery filmu. To jest 4 marca 2022 roku. Jego kolekcjonerski charakter to prawdziwa gratka dla fanów serii z Mrocznym Rycerzem, a także wszystkich poszukiwaczy unikatowych modeli. Ponadto marka Police nagrodzi każdy zakup zestawem kolekcjonerskich prezentów, które zostaną ujawnione również w dniu premiery


Dlaczego marka Police?

Wybierając partnera do współpracy przy nowym filmie, wytwórnia Warner Bros nie mogła postawić na lepszego partnera. Stworzenie unikatowego zegarka dla Batmana to zadanie stworzone dla marki Police, której nazwa notabene doskonale pasuje do działalności Bruca Wayne-a. Jej historia zaczęła się jeszcze w latach 70-tych XX wieku, kiedy bracie De Rigo otworzyli fabrykę oprawek oraz okularów słonecznych dla innych producentów. Z czasem jednak zapragnęli oni projektować własne, które miały wprowadzić do Europy połączenie włoskiego projektu i amerykańskiej inspiracji. Jak się okazało, przedsięwzięcie było naprawdę ogromnym sukcesem, a modowy charakter marki zaczął rozszerzać się na perfumy oraz zegarki. Co ciekawe Police jako pierwsza marka w historii zorganizowała międzynarodową konwencję projektantów okularów słonecznych, która co roku odbywała się na terenie innego kraju. Z kolei pierwszy zegarek Police pojawił się na rynku w roku 2003 i od razu odznaczył się oryginalną stylistyką. Co więcej, włoska marka posiada już w swoim portfolio czasomierze przygotowane na potrzeby filmów, a dokładniej Terminator Ocalenie oraz Terminator Geneza.