Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Gra kolorów w nowej kolekcji zegarków Guess x J Balvin

13-08-2020


Zegarek to nieodłączny element modowej kreacji, dlatego największe marki odzieżowe tworzą swoje własne, niepowtarzalne linie czasomierzy. Ich projektowaniu często towarzyszą odważne kooperacje, co potwierdzają nowe zegarki Guess x J Balvin. Kolumbijski gwiazdor muzyki, znany jest ze swojego zamiłowania do kolorów, przelanego na nową, wyjątkową kolekcję marki Guess.
Gra kolorów w nowej kolekcji zegarków Guess x J Balvin

J. Balvin i zegarki Guess

J. Balvin odniósł międzynarodowy sukces zyskując uznanie w oczach znawców muzyki. Zdaniem organizacji IFPI stał się on prekursorem wejścia latynoskiej muzyki na globalną scenę. Jego główny gatunek muzyczny to tzw. Reggaeton, choć nie unika też innych styli. Pomysł na stworzenie zegarków Guess x J. Balvin nie jest jednak inspirowany wyłącznie muzyką, ale też faktem, że Balvin znany jest ze swojego zamiłowania do mody.

J. Balvin i zegarki Guess
zegarki Guess ze współpracy z J. Balvin


 W jednym z wywiadów osobiście nazwał modę swoją pasją, traktowaną na dokładnie tym samym poziomie co muzyka. W 2017 roku został ambasadorem na New York Fashion Week, co było wyrazem docenienia jego oryginalnego stylu.
J. Balvin słynie z wielobarwnych kreacji łączących uliczny styl z klasyką znanych luksusowych marek. Po wydaniu krążka Vibras, powstała inicjatywa stworzenia całej modowej kolekcji inspirowanej kolorowym stylem artysty. Zegarki Guess x J Balvin uzupełniają całą serię ambitnych kreacji, pozwalając jeszcze lepiej wyróżnić się z tłumu.


J. Balvin i zegarki Guess
J. Balvin i kolorowe zegarki GuessGuess x J Balvin - współpraca idealna

Kampania promująca zegarki Guess x J Balvin tworzona była w rodzinnym mieście artysty. Meddelin to jedno z największych miast w Kolumbii, a sesja zdjęciowa wprowadziła do niego mnóstwo zieleni, czerwieni, niebieskiego oraz żółtego koloru. To właśnie te barwy dominują w albumie Vibras oraz w nowych zegarkach Guess x J Balvin. Na nadgarstku twórcy pojawiają się aż trzy niezwykłe, doskonale komponujące się z tłem wielkiego, latynoskiego miasta modele. Zegarki Guess x J Balvin wprowadzają całkowicie nowy element do sposobu projektowania dodatków marki. 

 Zegarek Guess V1050M1
 Zegarek Guess V1050M1
 Zegarek Guess V1050M1


Nietypowa pogrubiona czcionka w logo oraz komiksowa grafika nie pojawiały się dotąd w kolekcjach Guess, co jeszcze bardziej podkreśla ich wyjątkowość. Przepełnione energią czasomierze na silikonowych paskach nawiązują nieco do vintage-owego stylu z lat 80’ i 90’, podkręconego przez transparentne elementy koperty. Zegarki Guess x J Balvin pozwalają poczuć na nadgarstku siłę różnorodności i nasyconych niesamowitą treścią barw, a do wyboru mamy trzy modele. Zegarek Guess V1048M1 wykonany jest w całości z silikonu z niebiesko-zielonym paskiem i żółtą kopertą. 

Zegarek Guess V1048M1
Zegarek Guess V1048M1
Zegarek Guess V1048M1


Model Guess V1049M1 to intensywna niebieska barwa oraz transparentna koperta. Zegarek Guess V1050M1 jest z kolei najbardziej tęczową wariacją, z logo marki Guess wypisanym na pasku. Wszystkie nowe czasomierze charakteryzują się białymi tarczami i kropkowanymi indeksami. Warto zaznaczyć, że zegarki Guess x J Balvin wysyłane są w dedykowanym pudełku, stworzonym specjalnie dla tej kolekcji.

Zegarek Guess V1050M1
Zegarek Guess V1050M1
Zegarek Guess V1050M1