Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

I miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych OPINEO 2022!

19-10-2022

Dzisiejszy dzień jest dla nas prawdziwym świętym! Po raz kolejny ZEGAREK.NET zajął 1 miejsce, w dorocznym rankingu sklepów internetowych, prowadzonym przez Opineo.pl! Serdecznie dziękujemy Wam za docenienie naszej pracy!


ZEGAREK.NET najlepszym sklepem internetowym według opinii Klientów!

Tworzony przez portal OPINEO.pl coroczny ranking, stanowi ważne wydarzenie dla wszystkich sklepów internetowych. Tutaj o zwycięstwie decydują bowiem tylko i wyłącznie głosy Klientów. Dlatego z tym większą radością przyjmujemy po raz czwarty tytuł najlepszego sklepu internetowego z zegarkami w Polsce. Od samego początku prowadzonej działalności wierzymy, że proponowane przez nas produkty są nie tylko świetnie działającymi urządzeniami, ale przede wszystkimi przedmiotami przynoszącymi radość. 

Opineo 2022


Opineo ranking sklepów internetowych

Zdajemy sobie doskonale sprawę, że za każdym zakupem kryje się jakaś historia. Zegarek jest dowodem miłości, wdzięczności, czy pamięci z okazji ważnej rocznicy. Właśnie z tego powodu staramy się każdego dnia jak najlepiej wykonywać swoją pracę i próbujemy sprawić, by każda transakcja wykonana w ZEGAREK.NET przyniosła naszym Klientom satysfakcje. Wierzymy, że to właśnie dzięki takiemu myśleniu, Wasze zadowolenie powraca do nas w postaci licznych pozytywnych komentarzy. Dziś — zapraszając Was do wspólnego świętowania — czujemy motywację i zobowiązanie do dalszego ulepszania usług.


Wyjątkowe wyróżnienie wśród sklepów z biżuterią i zegarkami

Pierwsze miejsce w rankingu sklepów internetowych to ogromny sukces. Nie miałby on miejsca bez Waszego zaangażowania. Po zrealizowanych zakupach wystawialiście nam opinie w serwisie, oceniając: szybkość realizacji, poziom obsługi, a także jakość zapakowania. Jak napisali organizatorzy o ZEGAREK.NET:

”Kupujący doceniają sklep przede wszystkim za wysoką jakość produktów, usługę grawerowania w przystępnej cenie oraz szybką i sprawną przesyłkę.”


Ranking opineo

Cieszymy się, że doceniacie nasze usługi i wypracowywane przez lata atuty. Średnia ocen  4,9 na 35,6 tys. opinii, potwierdzają tylko te słowa


Dziękujemy i pamiętajcie, że jesteśmy dla Was!

Jako sklep ZEGAREK.NET rozwijamy się przede wszystkim za sprawą waszych opinii i komentarzy. Dzięki nim wiemy, w czym jesteśmy świetni, a nad czym należy jeszcze popracować. Dajecie nam wspaniałe wskazówki do poprawy jakości naszych usług. Dziękujemy Wam za przyznaną nagrodę i wszystkie wyrazy zadowolenia. Jednocześnie prosimy Was o dalsze opiniowanie sklepu, bo dzięki temu, możemy być jeszcze lepszymi!

Atlantic zegarek