<<   POWRÓT 28-12-2020

Karbonowy Mudmaster GG-B100 już w Polsce!

Wyczekiwany od miesięcy Mudmaster GG-B100 jest już dostępny w sklepie ZEGAREK.NET. To doskonała okazja, aby opowiedzieć Wam o tym najnowszym i jednym z najbardziej wytrzymałych modeli G-SHOCK. Czasomierz z pewnością przypadnie do gustu aktywnym osobom poszukującym niezawodnych zegarków.


Wytrzymały Mudmaster GG-B100

Mudmaster GG-B100 należy do linii zegarków G-SHOCK Carbon Core Guard. Czasomierz wyróżnia się nowym typem konstrukcji, w której wewnętrzna część koperty stanowi połączenie żywicy z włóknem węglowym. Bezel zegarka wykonany został z tych samych materiałów.
Karbonowy pierścień umieszczono między dwoma przezroczystymi warstwami wytrzymałej żywicy. Użyty materiał gwarantuje modelowi wysoki stopień wytrzymałości, a specjalnie zaprojektowany mechanizm przycisków dodatkowo chroni go przed wodą i błotem.Innowacyjne zabezpieczenie znalazło się również na tyle zegarka. Zastosowano konstrukcję opartą na podwójnym deklu. Dekiel ze stali nierdzewnej, który zapewnia hermetyczność zegarka, został osłonięty dodatkowym pancerzem.
Wykonany z drobnego włókna szklanego zatopionego w żywicy zapewnia zwiększoną odporność na wstrząsy i trudne warunki zewnętrzne, takie jak błoto lub kurz. Wysoka jakość użytych materiałów sprawiła, że zegarek waży zaledwie 92g, co czyni go niezwykle lekkim kompanem wszelkich aktywności fizycznych.Wielofunkcyjny Mudmaster GG-B100

G-SHOCK GG-B100 zachwyca swoją funkcjonalnością. Cecha ta, bez wątpienia spodoba się osobom prowadzącym aktywny tryb życia. Najnowszy model z kolekcji MUDMASTER został wyposażony w 4 kompaktowe czujniki, odpowiedzialne za takie funkcje jak: termometr, cyfrowy kompas, wysokościomierz/barometr oraz krokomierz. Dzięki tym licznym atutom czasomierz sprawdzi się zarówno podczas ekstremalnych wypraw terenowych, jak i codziennego treningu sportowego.
G-SHOCK GG-B100 QUAD SENSOR:


Fukncje pozwalające na swobodne korzystanie z zegarka G-Shock Mudmaster.
Termometr pozwala sprawnie zmierzyć temperaturę otoczenia w zakresie od -10 do 60°C. Istnieje możliwość zmiany jednostki pomiaru ze stopni Celsjusza na Fahrenheita.


Cyfrowy kompas wskazuje kierunki świata w zakresie od 0 do 359°.

Wysokościomierz/barometr mierzy ciśnienie w zakresie od 260 do 1100 hPa. Ustalona wartość jest następnie przekonwertowana na  parametr wysokości w odczycie od –700 do 10 000 metrów. W zależności od potrzeby, zmienimy parametry pomiaru z hPa na inHg oraz metrów na stopy. Narzędzie poinformuje nas także sygnałem dźwiękowym o nagłej zmianie warunków atmosferycznych.


Krokomierz liczy naszą aktywność za pomocą 3-osiowego czujnika przyspieszenia. Funkcja posiada zakres wyświetlania od 0 do 999 999 kroków, a także automatyczne wprowadzanie czujnika w stan uśpienia po ustalonym okresie braku aktywności.


Bluetooth w zegarku GG-B100

Najnowszy G-SHOCK opiera swoje działanie na module Bluetooth. Synchronizacja zegarka ze smartfonem odbywa się za pomocą aplikacji G-SHOCK Connected. Po sparowaniu urządzeń, mamy możliwość skorzystania z licznych funkcji. Zegarek wyposażony jest w dziennik misji, który automatycznie zapisuje pobraną z GPS lokalizację oraz punkt wysokości. Ten drugi pomiar możemy również uzyskać ręcznie i zaznaczyć go na mapie. Pozyskane w ten sposób dane możemy wykorzystać do obliczeń zużytych kalorii.  Ciekawą opcją jest możliwość nawigowania przy użyciu zegarka. Dzięki udostępnieniu w  aplikacji bieżącej lokalizacji oraz wyznaczenie punktu docelowego, GG-B100 za pomocą cyfrowego wyświetlacza pokaże odległość do wyznaczonego celu, a wskazówka sekundowa wskaże właściwy kierunek.

Mudmaster GG-B100 z wykorzystaniem synchronizacji Bluetooth zapewnia automatyczną regulację czasu, a także wskazanie go dla ponad 300 miast na świecie. W przypadku zgubienia telefonu, zegarek pomoże nam znaleźć urządzenie poprzez wysłanie do niego sygnału, którego odebranie zostanie zasygnalizowane dźwiękiem.


Double LED

W nowym modelu zastosowano podświetlenie Double Led umożliwiające odczyt interesujących nas parametrów w każdych warunkach pogodowych. Aby włączyć tę funkcję, wystarczy wcisnąć umieszczony na środku koperty przycisk lub wykonać ruch nadgarstkiem w kierunku twarzy.


  

Pozostałe funkcje GG-B100

Multisportowy zegarek wyposażony jest również w takie funkcje jak 24-godzinny stoper, czy 5 alarmów dziennych. Obie opcje charakteryzują się niezwykłą precyzją działania, dzięki czemu czas zawsze będzie działał na naszą korzyść. Rozbudowany kalendarz wyświetli prawidłową datę bez względu na ilość dni w miesiącu lub przypadający rok przestępny. Podczas spotkania służbowego lub lotu samolotem przydatna okaże się możliwość całkowitego wyciszenia zegarka. Wyświetlany czas wschodu i zachodu słońca to prawdziwa gratka dla podróżników oraz tych wszystkich, którzy lubią czuć kontrolę nad otaczającą ich rzeczywistością. Dlaczego warto mieć Mudmaster GG-B100?

Występujący w trzech wariantach kolorystycznych Mudmaster GG-B100 spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wielofunkcyjny zegarek będzie bezcenną pomocą nie tylko podczas surwiwalu, ale także na co dzień. Nowoczesny zegarek pomoże nam ustalić trasę służbowego wyjazdu, a także zmotywuje nas do świadomego zadbania o własne zdrowie.

Solidna konstrukcja sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Praktyczne rozwiązania zapewniają odczytanie parametrów w ciemności, a także gwarantują ochronę zegarka przed deszczem lub błotem. Sportowy charakter modelu przekłada się na poręczność i wygodę użytkowania. Mocowanie zegarka zostało zaprojektowane w taki sposób, że pasek swobodnie dopasowuje się do nadgarstka.

Mudmaster GG-B100 to propozycja dla mężczyzn, którzy starają się żyć pełnią życia. Precyzyjny mechanizm i mocny wygląd zegarka przypadnie do gustu osobom ceniącym sobie komfort, a także niezawodność działania. Nowy G-SHOCK pozwoli zbudować atrakcyjny wizerunek, oparty na pewności siebie i niezależności.