Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Karbonowy Mudmaster GG-B100 już w Polsce!

28-12-2020

Wyczekiwany od miesięcy Mudmaster GG-B100 jest już dostępny w sklepie ZEGAREK.NET. To doskonała okazja, aby opowiedzieć Wam o tym najnowszym i jednym z najbardziej wytrzymałych modeli G-SHOCK. Czasomierz z pewnością przypadnie do gustu aktywnym osobom poszukującym niezawodnych zegarków.

G-shock mudmaster czyli jeden z bardziej wytrzymałych zegarków.


Wytrzymały Mudmaster GG-B100

Mudmaster GG-B100 należy do linii zegarków G-SHOCK Carbon Core Guard. Czasomierz wyróżnia się nowym typem konstrukcji, w której wewnętrzna część koperty stanowi połączenie żywicy z włóknem węglowym. Bezel zegarka wykonany został z tych samych materiałów.
Karbonowy pierścień umieszczono między dwoma przezroczystymi warstwami wytrzymałej żywicy. Użyty materiał gwarantuje modelowi wysoki stopień wytrzymałości, a specjalnie zaprojektowany mechanizm przycisków dodatkowo chroni go przed wodą i błotem.
Mudmaster GG-B100 należący do linii zegarków G-SHOCK Carbon Core Guard z nowym typem konstrukcji.Innowacyjne zabezpieczenie znalazło się również na tyle zegarka. Zastosowano konstrukcję opartą na podwójnym deklu. Dekiel ze stali nierdzewnej, który zapewnia hermetyczność zegarka, został osłonięty dodatkowym pancerzem.
Wykonany z drobnego włókna szklanego zatopionego w żywicy zapewnia zwiększoną odporność na wstrząsy i trudne warunki zewnętrzne, takie jak błoto lub kurz. Wysoka jakość użytych materiałów sprawiła, że zegarek waży zaledwie 92g, co czyni go niezwykle lekkim kompanem wszelkich aktywności fizycznych.
Konstrukcja zegarka G-Shock Mudmaster oparta jest na podwójnym deklu.


G-SHOCK GG-B100 zachwyca swoją funkcjonalnością ale i wyglądem.


Wielofunkcyjny Mudmaster GG-B100

G-SHOCK GG-B100 zachwyca swoją funkcjonalnością. Cecha ta, bez wątpienia spodoba się osobom prowadzącym aktywny tryb życia. Najnowszy model z kolekcji MUDMASTER został wyposażony w 4 kompaktowe czujniki, odpowiedzialne za takie funkcje jak: termometr, cyfrowy kompas, wysokościomierz/barometr oraz krokomierz. Dzięki tym licznym atutom czasomierz sprawdzi się zarówno podczas ekstremalnych wypraw terenowych, jak i codziennego treningu sportowego.


Zegarek G-Shock jest idealny na ekstremalne wyprawy terenowe, jak i codzienne treningi sportowe.


Męski zegarek G-Shock na pasku z tworzywa sztucznego w kolorze moro z kopertą w czarnym kolorze oraz wielofunkcyjną tarczą.


G-SHOCK GG-B100 QUAD SENSOR:


Termometr pozwala sprawnie zmierzyć temperaturę otoczenia w zakresie od -10 do 60°C. Istnieje możliwość zmiany jednostki pomiaru ze stopni Celsjusza na Fahrenheita.


Cyfrowy kompas wskazuje kierunki świata w zakresie od 0 do 359°.

Wysokościomierz/barometr mierzy ciśnienie w zakresie od 260 do 1100 hPa. Ustalona wartość jest następnie przekonwertowana na  parametr wysokości w odczycie od –700 do 10 000 metrów. W zależności od potrzeby, zmienimy parametry pomiaru z hPa na inHg oraz metrów na stopy. Narzędzie poinformuje nas także sygnałem dźwiękowym o nagłej zmianie warunków atmosferycznych.


Krokomierz liczy naszą aktywność za pomocą 3-osiowego czujnika przyspieszenia. Funkcja posiada zakres wyświetlania od 0 do 999 999 kroków, a także automatyczne wprowadzanie czujnika w stan uśpienia po ustalonym okresie braku aktywności.