Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Nietuzinkowy zegarek Epos Big Moon z gwieździstą tarczą

05-08-2020

Epos Big Moon to zegarek z Księżycem, którego nie sposób pomylić z żadnym innym modelem. Szwajcarska firma znana z projektowania unikatowych rozwiązań, stworzyła czasomierz o efektownej tarczy, dopracowanym mechanizmie z naciągiem automatycznym oraz kompleksowej funkcjonalności. Daj się zabrać w niezapomnianą podróż wprost do gwiazd!Zegarek z Księżycem o nietuzinkowej tarczy

Epos sprawił, że zegarek z Księżycem tuż po odpakowaniu gwarantuje efekt "wow". Wszystko za sprawą nietuzinkowej tarczy z czterema wskazówkami i ciekawych, geomatrycznych zagłębień. Co ważne, zastosowanie tłoczeń odpowiada nie tylko za efekt estetyczny, ale przede wszystkim za spójne i przejrzyste ułożenie wszystkich wskazań zegarka - a tych jest naprawdę dużo!

Zegarek z Księżycem o nietuzinkowej tarczy
Pierwsza, okrągła z podziałek odpowiada za wskazania godzinowe. Druga, widoczna na górze tarczy wskaże aktualną fazę Księżyca. Trzecia, przechodząca przez środek tarczy została wzbogacona o okienko wskazujące dzień tygodnia, a czwarta - umieszczona na dole - wskaże miesiąc. Detalem, na który warto zwrócić uwagę jest niewielki półksiężyc będący zakończeniem dodatkowej ze wskazówek. Poruszając się po podziałce zamieszczonej na obwodzie tarczy określa obowiązujący dzień miesiąca. O niepowtarzalnym charakterze zegarka Big Moon stanowi wyrazisty Księżyc, a także losowo rozmieszczone gwiazdy, które tworzą wrażenie nocnego nieboskłonu, w który od lat wpatruje się ludzkość.Serce zegarka wprost ze szwajcarskiej manufaktury

Przeszklony dekiel zegarka odkrywa przed nami serce czasomierza, które zarówno na pasjonatach, jak i laikach zrobi niemałe wrażenie. Dbałość o każdy szczegół uchyla rąbka tajemnicy, jaką skrywa w sobie mechanizm. Epos Oeuvre D`art Big Moon został wyposażony w znaną z precyzji chodu jednostkę ETA 2892, która wyróżnia się obecnością aż 21 kamieni łożyskujących i rezerwą chodu sięgającą 42 h.
Zegarek Epos ze szwajcarskim sercem


Serce zegarka wprost ze szwajcarskiej manufaktury
Jako że marka Epos to manufaktura, a zegarek z Księżycem należy do prestiżowych modeli, nie mogło zabraknąć w nim indywidualnych modyfikacji. Stworzonym z myślą właśnie o tym modelu rozwiązaniem są moduły odpowiadające za wskazanie fazy Księżyca oraz obecność pełnego kalendarza na analogowej tarczy. To one odpowiadają za niezwykłe efekty wizualne, jakie obserwujemy na cyferblacie, a pasjonatom pozwolą dołączyć kolejny wyjątkowy mechanizm do swojej kolekcji.Świecący firmament na Twoim nadgarstku

Epos Oeuvre D`art Big Moon to zegarek z Księżycem, w którym naprawdę zamknięto gwiazdy! Wszystko za sprawą powłoki luminescencyjnej, którą zostały pokryte wykończenia czasomierza. To dzięki nim gwiazdy i wyrazisty Księżyc świecą w ciemności, zapewniając oszałamiający efekt. Naświetleniu ulegają także indeksy godzinowe oraz wskazówki, co sprawia, że odczyt godziny po zmroku staje się wygodniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Szczególną uwagę miłośników astronomicznych motywów przykuje niebieskie światło oddawane przez powłokę, które doskonale podkreśla tajemniczość nocnego nieba.
Świecący firmament na Twoim nadgarstkuUniwersalny zegarek z Księżycem

Uniwersalny zegarek z Księżycem
Nie ulega wątpliwości, że zegarek z Księżycem od Epos to dzieło sztuki. Jest modelem, w którym nutka ekstrawagancji i artystycznego zacięcia doskonale połączyła się z klasycznym wzornictwem i wieloletnią tradycją zegarmistrzowską. Jedynie 11 mm grubości i średnica sięgająca 42 mm czynią go dodatkiem doskonale prezentującym się na nadgarstku niezależnie od jego budowy.


Szwajcarska marka oferując 50 m wodoszczelności oraz szafirowe szkiełko zadbała o swobodę użytkowania czasomierza nie tylko od święta. Dzięki zastosowaniu stosunkowo wąskich uszów koperty, zegarek sprawdzi się zarówno w towarzystwie strojów formalnych, jak i tych biznesowych i codziennych. Epos Oeuvre D`art Big Moon to wyrafinowana odpowiedź na potrzeby panów, których nienaganna elegancja i indywidualizm idą w parze.
Uniwersalny zegarek z gwiezdyn niebem


FILTRY0