Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Wyniki konkursu na opinię. Edycja Listopad 2022

13-12-2022

Kochani, serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu na najlepszą opinię, którzy w listopadzie znaleźli czas, aby rzetelnie opisać kupione w naszym sklepie zegarki. Jesteśmy bardzo miło zaskoczeni niesamowitą ilością opinii, za które oczywiście jesteśmy niezmiernie wdzięczni! Zdanie każdego Klienta jest dla nas najcenniejszą informacją, która pomaga nam w ciągłym doskonaleniu jakości naszej obsługi. Przedstawiamy 4 najlepsze opinie: 


Opinie ZEGAREK.NET z serwisu Ceneo.pl

Zegarek Bisset BSBD32SISX03BX


"Zamówiłem zegarek na prezent. Zegarek przyszedł w pięknym opakowaniu i z równie pięknym grawerem. Prezent bardzo udany, a nie udałoby się to gdyby nie przemiła Pani która zadzwoniła spytać się czy płatność przeszła, zweryfikowała płatność i na drugi dzień z rana zegarek został już wysłany (paypal miał jakiś problem). 10/10"


Zegarek G-SHOCK Casio G-STEEL GST-B100D-1AER BLUETOOTH SYNC

"Zegarek który zamówiłam z grawerem przyszedł szybciej niż mogłam przypuszczać. Przesyłka była międzynarodowa więc myślałam ,że trochę to potrwa. Bardzo miłe zaskoczenie. Współpraca z zegarek.net przebiegła fantastycznie. Jestem bardzo zadowolona ,że właśnie na ten sklep padł wybór. Narzeczony bardzo zadowolony z prezentu."Opinie ze strony ZEGAREK.NET


Zegarek Tissot LOVELY SQUARE T058.109.33.031.00

"Szczerze polecam zakupy w tym sklepie, ponieważ z tak wzorową jakością obsługi już dawno się nie spotkałam. O każdym etapie realizacji składanego zamówienia byłam precyzyjnie informowana. Zamówienie pomimo godziny jego złożenia i dodatkowej usługi wykonania graweru zostało zrealizowane w ekspresowym tempie – tak szybko, że już następnego dnia zegarek był gotowy do odbioru w paczkomacie. Dodatkowo wszystko na czas transportu zostało odpowiednio zabezpieczone. Sam zegarek, kupiony na prezent – PIĘKNY! Osoba obdarowana jest zachwycona i mile zaskoczona ładnym pudełkiem prezentowym, w które sprzedawca dodatkowo zapakował zakupiony zegarek. Pragnę podziękować za profesjonalną obsługę, doskonały kontakt i pełne zaangażowanie. Życzę sobie i innym, aby wszystkie sklepy funkcjonowały tak jak ten. Dziękuję!"

 


Zegarek Aviator DOUGLAS MOONFLIGHT V.1.33.2.251.4GM-SET

"Moja opinia po zakupie może być tylko jedna - to był naprawdę bardzo udany zakup. Piękny zegarek na ręku obdarowanej szczęśliwej Żony. Wybrany przeze mnie model zegarka Aviator Moonflight to nie tylko prezent z wyjątkowej okazji dla Nas, ale jednoczesne podkreślenie tym modelem wyjątkowości obdarowanej osoby, która to jest jedną z gwiazd podobnie jak Ksieżyc i gwiazdy na perłowej tarczy zegarka na niebie. Tym właśnie kierowałem się w trakcie wyboru modelu. Zegarek miał być wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. A obserwacja gwiazd i nieba nieustannie Nam towarzyszy w odwiedzanych okolicach Karpacza i Świeradowa Zdrój, gdzie właśnie zlokalizowany jest sklep. Samolot na spodzie zegarka jest dla Nas ukrytym pragnieniem zdobywania nieba i gwiazd… Zegarek jest wykonany solidnie, perłowa tarcza i wskazywane fazy księżyca z pewnością zostaną docenione i powodują, że zegarek jest wyjątkowy. Kontakt i obsługa sklepu bardzo dobra. Bardzo polecam sprzedawcę i sklep. Na pewno będziecie zadowoleni z zakupu i obsługi sklepu. "


Gratulujemy zwycięzcom!