Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Wyniki konkursu na opinię. Edycja Luty 2022

07-03-2022

Kochani, serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu na najlepszą opinię, którzy w lutym znaleźli czas, aby rzetelnie opisać kupione w naszym sklepie zegarki. Jesteśmy bardzo miło zaskoczeni niesamowitą ilością opinii, za które oczywiście jesteśmy niezmiernie wdzięczni! Zdanie każdego Klienta jest dla nas najcenniejszą informacją, która pomaga nam w ciągłym doskonaleniu jakości naszej obsługi. Przedstawiamy 4 najlepsze opinie: 


Opinie ZEGAREK.NET z serwisu Ceneo.pl

Zegarek Tommy Hilfiger 1710401 Kane


"Bardzo dobry wybór pod względem produktu jak również sklepu.Zegarek zamówiony z grawerowaniem oraz z okolicznościowym pudełkiem Bardzo szybka realizacja zamówienia , wszystko dostarczone po dwóch dniach. Gorąco polecam Zbigniew. Ś"


 Zegarek Fossil FS5699 NEUTRA CHRONO

"Zamówienie zostało zrealizowane ekspresowo, a zegarek jest znakomity. Ma on swój niepowtarzalny charakter oraz jest pełen uroku, Idealny dla pewnego siebie mężczyzny. Serdecznie polecam ^^ "Opinie ze strony ZEGAREK.NET


Zegarek Marea B58005/6 Smartband

"Już po kilku dniach użytkowania stwierdzam, że jestem zadowolona z zakupu tego zegarka. Poszukiwałam zegarka z ciśnieniomierzem w przystępnej cenie, aby móc lepiej kontrolować swój stan zdrowia poza domem. Biorąc pod uwagę to, że pomiar dokonywany jest na nadgarstku, a nie ramieniu, to różnica w wartościach jest bardzo mała. Zegarek jest prosty w użyciu, a jego ekran bardzo czuły na dotyk. W zestawie otrzymujemy dwa paski: wybrany wzór i w kolorze czarnym. Ich zmiana jest niezwykle prosta i umożliwia dopasowanie produktu do swojego stylu. Długie paski pozwalają na dostosowanie zapięcia do obwodu nadgarstka. Zegarek łączy się z dedykowaną aplikacją na telefonie, co daje nam wgląd w historię pomiarów. Pierwotnie językiem menu zegarka jest hiszpański, a aplikacji polski. Instrukcja obsługi dołączona do zegarka jest zrozumiała, a w razie wątpliwości z łatwością można znaleźć poradnik uruchamiania zegarka i aplikacji oraz ich synchronizacji na YT. "

 


Zegarek Bering 17240-797 Classic Sapphire

"Na początku lutego 2022 roku, po kilku dniach przeglądania strony internetowej "ZEGAREK.NET", na której z 18-letnim synem wybieraliśmy dla niego prezent - od Babci Barbary 1500 złotych, za które postanowił sobie, po moje sugestii, kupić pierwszy męski zegarek - to ostatecznie jak, jako 47 latek zdecydowałem wydać 750 złotych. Michał, czyli mój syn wciąż się waha. Dlaczego tak się stało? Główne powody były trzy. Po pierwsze dlatego, że od razu urzekła mnie kolorystyka Bering 17240-797, czyli połączenie metalicznego granatu z grafitem oraz jego klasyczny kształt, który wyróżnia oryginalny cyferblat. Po drugie, jako historyka zainteresowało, to że jego nazwa pochodzi od nazwiska znanego duńskiego żeglarza Vitusa Beringa. To z kolei zainspirowało mnie do poszukania informacji na temat historii samej firmy, o której do czego się przyznaję, jeszcze na początku 2022 roku nic nie wiedziałem. I to właśnie historia jej powstania, czyli realizacja pomysłu duńskiego poszukiwacza przygód i biznesmen René Kaerskova, była kluczowa. A to dlatego, że cenię ludzi, którzy nie boją się podejmowania wyzwań. Bo jak inaczej potraktować pomysł na założenie pod koniec pierwszej dekady XXI wieku, zupełnie nowej na rynku marki zegarków, gdzie konkurencja jest ogromna, a pozycja uznanych marek bardzo silna. Uznałem, że założyciel marki Bering (Kaerskov), tak jak żeglarz, który dał jej nazwę, czyli duński żeglarz, musieli kierować się maksymą lub jej różnymi wersjami, która i dla mnie jest ważna - "Kiedy w życiu brakuje miejsca na odwagę, inne cnoty nie mają znaczenia". I po trzecie, choć last but not least - w ostatnim czasie pomimo uszczuplenia wypłaty przez "Nowy Ład" - zarobiłem na recenzjach kilkaset złotych. A nic tak nie poprawia nastroju, a nawet więcej dowartościowuje, jak udany zakup. A jeśli jest to jeszcze bardzo elegancki zegarek - zgodnie z zasadą Pareta najczęściej noszę do pracy granatowe garnitury, do których mój nowy Bering 17240-797 pasuje idealnie. Pierwsze koleżanki od razu zwróciły uwagę, a koledzy, jak to koledzy na razie nic nie mówią, ale nie byłbym zdziwiony, gdyby już przeglądali strony internetowe w poszukiwaniu nowego "Zegarka-Marka". Pozdrawiam serdecznie Marek Białokur (Opole) PS Syn wciąż nie może się zdecydować, ale bon na 300 złotych, które tato mógłby mu przekazać :), z całą pewnością pomoże mu w podjęciu decyzji. "


Gratulujemy zwycięzcom!