Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300
POWRÓT01-06-2021

Wyniki konkursu na opinię. Edycja Maj 2021

Kochani, serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu na najlepszą opinię, którzy w maju znaleźli czas, aby rzetelnie opisać kupione w naszym sklepie zegarki. Jesteśmy bardzo miło zaskoczeni niesamowitą ilością opinii, za które oczywiście jesteśmy niezmiernie wdzięczni! Zdanie każdego Klienta jest dla nas najcenniejszą informacją, która pomaga nam w ciągłym doskonaleniu jakości naszej obsługi. Przedstawiamy 4 najlepsze opinie: 


Opinie ZEGAREK.NET z serwisu Ceneo.pl

Zegarek Adriatica A3187.1221Q Quartz Classic


"zegarek.net to MAESTRO, jeśli chodzi o internetowe zakupy zegarków. Kupiłem już 6 zegarek [może było ich więcej, ale już nie jestem w stanie spamiętać], wszystko poszło wzorcowo. Zachęcam ludzi, którzy przeczytają tą opinię, żeby zaufali właśnie temu Sprzedawcy [nie jestem wynajętym pochlebcą, ale osobą, która kupuje od 10 lat zegarek.net]. Opinia w pełni zasłużona."


Zegarek Baby-G MSG-C100-7AER Casio

"Wśród szerokiego asortymentu znalazłem dokładnie taki zegarek, jakiego szukałem. Składając zamówienie skorzystałem z kodu rabatowego, dzięki czemu cena zakupu była najniższa w Internecie. Na każdym etapie realizacji zamówienia byłem informowany o jej postępach, a przesyłka bardzo profesjonalnie zapakowana trafiła do mnie następnego dnia po zaksięgowaniu zapłaty. Serdecznie polecam zakupy w zegarek.net - lepiej się już nie da :) "Opinie ze strony ZEGAREK.NET


Zegarek N-83 NAPGCS006 GARDA CUP

"Zwlekałem z wstawieniem opinii, gdyż napotkałem przy realizacji zamówienia z małymi problemami. Zacznę od tego, że było to moje drugie zamówienie, które złożyłem w krótkim czasie. Pierwsze zostało zrealizowane bez uwag. Przy drugim wg mnie dostawa nie była kompletna. Sam zegarek w 100% spełnił moje oczekiwania wizualne, jednak zabrakło jednego z akcesoriów jakie były przy nim prezentowane na zdjęciach. Po kontakcie telefonicznym uzyskałem zapewnienie, że firma postara się spełnić w 100% moje oczekiwania. Chociaż zgadzam się, że sytuację można było interpretować dwojako. Ja na swoją korzyść, a firma Zegarek.net na swoją. Po paru dniach z zadowoleniem odczytałem SMS-a z DHL z informacją o przesyłce... Nie pozostało mi nic innego jak zamieścić pozytywną opinię. Zeszło mi jednak z tym kolejne parę dni. Wczoraj zegarek przestał chodzić! Na spokojnie zadzwoniłem do firmy Zegare.net i wyobraźcie sobie uzyskałem informację, że mam się udać do najbliższego zegarmistrza. Jeśli okaże się, że powodem zatrzymania się zegarka jest tylko wymiana baterii, to mam przesłać im mailem nr konta i kwotę jaką wydałem na wymianę baterii a Oni przeleją mi kasę. Brawo, brawo!!! Firma godna polecenia. Ja na pewno jeszcze u nich będę kupował zegarki, a mam na ich punkcie małego bzika. Powodzenia i zdrowia dla wszystkich. :-) "

 


Zegarek Meller 2S-1BLACK Maori Black Night 

"Zegarek prezentuje się bardzo estetycznie. Cienka koperta idealnie nadaje się do noszenia pod mankietem koszuli. Pasek wygodny i nie powoduje żadnego dyskomfortu podczas noszenia w ciągu dnia. Szkiełko wygląda naprawdę rewelacyjnie. Srebrna koperta rewelacyjnie komponuje się ze wskazówkami. Kilka wskazówek dla świadomego zakupu. 38 mm średnicy do nie jest wielki zegarek. Według mnie idealnie nadaje się właśnie jako elegancka i przede wszystkim subtelna biżuteria. Koszula i lekko podwinięty rękaw delikatnie eksponuje zegarek, który nie przyciąga za bardzo wzroku, ale fantastycznie uzupełnia wizerunek."


Gratulujemy zwycięzcom!