Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Wyniki konkursu na opinię. Edycja Marzec 2019

21-05-2019

Kolejna edycja konkursu na ciekawą, rzetelną opinię już za nami ! Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom marcowej edycji, którzy poświęcili swój cenny czas, aby rzetelnie opisać kupione w naszym sklepie zegarki. Poniżej prezentujemy 4 najlepsze opinie:


Opinie ZEGAREK.NET z serwisu Ceneo.pl


Anne Klein AK-1957CBST

"Obsługa sklepu na najwyższym poziomie. Wysyłając zapytanie na skrzynkę e-mail, otrzymałam odpowiedź ekspresowo, a moje zamówienie zostało jeszcze szybciej zrealizowane. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim zrozumieniem jak tutaj. Potrzebowałam zegarka z grawerem najpóźniej do dwóch dni, oczywiście poinformowałam sklep o tym fakcie i stanęli na wysokości zadania! Dosłownie! Zegarek dostałam nazajutrz od złożenia zamówienia. Dorzucam taką małą puentę na koniec: Zegarek.net świetnych produktów ma wiele, ale obsługę sklepu skomplementować również się ośmielę. "


Casio LTP-1310D-2BVEF

"Właśnie tak powinno prowadzić się sklep internetowy. Fantastyczna obsługa zegarek.net, od której dużo naszych sklepów mogłoby się uczyć. Kontakt od początku do finalizacji zamówienia - wzorowy. Opis towaru, czas wysyłki i dostawy, zabezpieczenie towaru to po prostu mistrzostwo świata. W tym sklepie dbają o klienta lepiej niż w niejednym sklepie stacjonarnym. Szczerze polecam i pozdrawiam. "Opinie ze strony ZEGAREK.NET

Zegarek Tommy Hilfiger 1782035


"Cudowny zegarek, piękny <3 Nad zegarkiem zastanawiałam się bardzo długo... Powodem pewnie było też to, że tutaj jest taki ogromny wybór zegarków. Dzwoniłam do sklepu w celu porównania trzech zegarków. Byłam po prostu w szoku podejściem Pani która odebrała telefon! No dosłownie IDEALNA OSOBA, na idealnym miejscu. Podałam numery zegarków i marki które mnie interesują. Pani poszła po dane zegarki, żeby mieć je przed sobą i dokładnie każdy z nich opisała. Zastanawiałam się bardzo długo, Pani naprawdę mi pomogła i doradziła i dzięki temu dziś mam tak piękny zegarek. Bez problemu, bez nerwów. Czas wysyłki ekspresowy pomimo grawerki na zegarkach, bo zamawiałam także dla męża. Polecam z całego serca i dziękuję za tak udane zakupy :) "Zegarek Casio MTP-1303PL-2FVEF Klasyczne

"Zegarek był prezentem dla mojego 24-letniego bratanka. Sam wybrał ten model spośród wszystkich ze strony zegarek.net. Prezent okazał się w 100% trafiony. Idealnie pasuje do każdej stylizacji, zwłaszcza do garniturów, które mój bratanek nosi do pracy i z pewnością będzie mu służył przez długie lata. Oprócz zalet zegarka nie sposób nie podzielić się spostrzeżeniami odnośnie obsługi klienta i wysyłki. Dzwoniąc pod numer telefonu podany na zegarki.net Pani udzieliła mi fachowej i rzetelnej informacji, a sama przesyłka dotarła w uzgodnionym terminie. Szczerze polecam zakupy na zegarki.net i dziękuję za udany zakup. "


Gratulujemy zwycięzcom!