Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Wyniki konkursu na opinię. Edycja Sierpień 2022

02-09-2022

Kochani, serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu na najlepszą opinię, którzy w sierpniu znaleźli czas, aby rzetelnie opisać kupione w naszym sklepie zegarki. Jesteśmy bardzo miło zaskoczeni niesamowitą ilością opinii, za które oczywiście jesteśmy niezmiernie wdzięczni! Zdanie każdego Klienta jest dla nas najcenniejszą informacją, która pomaga nam w ciągłym doskonaleniu jakości naszej obsługi. Przedstawiamy 4 najlepsze opinie: 


Opinie ZEGAREK.NET z serwisu Ceneo.pl

Zegarek Puma P5025


"Kochani, polecam zakup zegarka przez stronę zegarek.net Krótki czas oczekiwania, profesjonalna obsługa, dzięki której można sprawić wybranej osobie radość i uśmiech poprzez wyjątkowy prezent. Naprawdę warto i nie ma się, co zastanawiać!"


Zegarek Sekonda SEK.1791

"Zdecydowanie polecam sklep. Duży wybór z oryginalnymi zegarkami. Uważajcie na podróbki i imitacje, zaoszczędzicie 20-50 złotych a stracicie cała wartości i jakość zegarka. Następne zakupy też zrobię na zegarek.net polecam!"Opinie ze strony ZEGAREK.NET


Zegarek Rubicon SMARUB107 Smartwatch RNCE78

"W związku z tym, że stary zegarek mimo reklamowanej wodoodporności utopił się, musiałem kupić nowy. Jak zawsze szukałem nowego na znanym portalu aukcyjnym, znalazłem, ale nauczony doświadczeniem poszukałem też w sklepach internetowych. no i ... bingo, jest, nawet tańszy i jak się okazało później z pewnymi bonusami. Wracając do zegarka. Nie ukrywam, że dla mnie zegarek ma być głównie zegarkiem. Jak to tutaj wygląda ? Czytelny ekran, bardzo łatwa zmiana wyglądu zegarka (po prostu kręcimy pokrętłem z boku zegarka i już - może mało rodzajów tarcz do wyboru, ale jak ktoś się uprze - może stworzyć własną), możliwość zmiany paska (bransoletka - z dołączonym urządzeniem do regulacji jej długości oraz pasek silikonowy - obydwa bardzo wygodne), bateria - minęło 6 dni od naładowania - pozostało 75% (podkreślam - zegarek używany głównie jako zegarek, ale cały czas sparowany z telefonem). A jak kwestia funkcji smart ? Przede wszystkim - w porównaniu z poprzednim zegarkiem - nie gubił kontaktu z telefonem. Jak wyszedłem z zasięgu bluetootha, to po powrocie sam się bez kłopotu odnajdował. Wspomniane maile - podgląd w zasadzie wstępu do maila, ale wystarczająco. Pomiary tętna, SPO2, ciśnienia krwi- działa. Wg mnie - pomiary są sensowne. Zdalne wykonywanie zdjęć telefonem za pośrednictwem zegarka - OK. wbudowany głośnik -działa, możliwość słuchania za pośrednictwem zegarka nawet youtuba, ale oczywiście - nie jest to głośnik zewnętrzny i go nie zastąpi. Także to co chciałem działa, a wygląd zegarka - taki jak się spodziewałem. Jak ktoś szuka zegarka za rozsądne pieniądze - zdecydowanie polecam. "

 


Zegarek Citizen Solar Classic AW1360-12H

"To jest zegarek nietuzinkowy wśród lotniczych. Po pierwsze rewelacyjne wykonanie jak na tę cenę. Koperta dość dużą, bo aż 45mm, ale to właśnie nadaje charakter temu zegarkowi. Wszystko jest czytelne i przejrzyste. Pomarańczowa końcówka sekundnika tylko podkreśla "licznikowy" charakter. Będzie podobał też się fanom motoryzacji. Porównywałem go do podobnych modeli Seiko i Orienta i ten wygrywa. Nie jest to automat, ale Eco-Drive, więc nadal nie martwimy się o baterię. Pasek na żywo ładniejszy niż na zdjęciu, skóra bardzo delikatna, z charakterystycznym zapachem. Wygląda solidnie. Jeśli zyska jakieś rysy - tylko go uszlachetnią."


Gratulujemy zwycięzcom!