Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

ZEGAREK.NET ponownie najlepszym sklepem internetowym!

18-10-2019

Śpieszymy Wam donieść, że sklep ZEGAREK.NET po raz kolejny zajął pierwsze miejsce w rankingu Opineo.pl! Ogromnie cieszymy się z tego prestiżowego wyróżnienia i dziękujemy Wam - naszym klientom oraz opiniodawcom za okazane nam zaufanie!Opineo.pl to jeden z największych w Polsce serwisów internetowych, pomagający klientom w zakupach. Portal gromadzi opinie kupujących o sklepach i produktach, potwierdzając bezpieczeństwo i wysoką jakość dokonywanych transakcji. Co roku prowadzi on zestawienia najlepszych sklepów, oceniając m. in. jakość realizacji zamówień, czy kontakt z klientem.

1 miejsce w rankingu najlepszych sklepów
Już po raz drugi z rzędu, zespół zegarek.net okazał się laureatem w kategorii „Zegarki i biżuteria". Jak wypowiadają się organizatorzy: 

"Ponad 14 lat doświadczenia na rynku, dziesiątki najsłynniejszych marek zegarków w ofercie, 100 dni na zwrot oraz darmowa dostawa bez względu na wartość zakupu – sklep zegarek.net nie daje konkurentom szansy. Ponad 6,5 tysiąca opinii zadowolonych klientów, średnia ocen na poziomie 4,94 – nic dziwnego, że zegarek.net już kolejny rok okupuje pozycję lidera kategorii ."Zdobyta nagroda to nasz wspólny sukces! Ogromnie cieszymy się, że zauważyliście i doceniliście naszą codzienną pracą. Wierzymy bowiem, że sprzedawane przez nas zegarki są czymś więcej, niż tylko zwykłymi przedmiotami do wyznaczania czasu. Dobrze wiemy ile radości, potrafią wywoływać te małe dzieła sztuki!
 
Dziękujemy! Wasze opinie pomagają nam wciąż polepszać jakość naszych usług. Jesteście dla nas motywacją do nieustannego rozwoju i tworzenia nowoczesnego, internetowego sklepu. 

Obiecujemy dokładać wszelkich starań, abyście wciąż spotykali się z profesjonalną obsługą oraz rzetelną realizacją zamówień. 

Zależy nam, by każdy zakup odbywał się w pozytywnej atmosferze. 

Zegarki są przecież naszą wspólną pasją.