TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.
<<   POWRÓT 06-06-2019

Kinetic Direct Drive

Jedną z odmian mechanizmu Kinetic, z którego znana jest marka Seiko, jest Kinetic Direct Drive.


 Czym się wyróżnia Kinetic Direct Drive?

Mechanizm Kinetic Direct Drive cechują dwie funkcje ładowania. Jak we wszystkich mechanizmach Kinetic, także w tym, energia z ruchu kinetycznego gromadzona jest w odpowiedniej baterii. Oprócz tego można też jednak nakręcać taki zegarek ręcznie. Jest to szczególnie przydatne, kiedy nie nosimy go na co dzień.

Zegarki w większości wyposażone są we wskaźnik rezerwy chodu, który montowany jest na tarczy. Dzięki temu z łatwością sprawdzimy aktualny poziom energii i ocenimy czy zegarek powinien być ponownie nakręcony.


Klasyczny, męski zegarek Seiko SKA785P1 Kinetic na bransolecie oraz kopercie wykonanych ze stali w srebrnym kolorze. Analogowa tarcza zegarka jest w czarnym kolorze z białymi indeksami oraz wskazówkami, a na godzinie trzeciej jest datownik pokazujący dni miesiąca. Klasyczny, męski zegarek Seiko SRN071P1 Kinetic na skórzanym, czarnym pasku z okrągłą kopertą w srebrnym kolorze. Analogowa tarcza jest biała z datownikiem pokazującym dzień miesiąca jak i tygodnia. Indeksy są jasne, w srebrnym kolorze w przeciwieństwie do wskazówek, które są w ciemno niebieskim odcieniu. Luksusowy, męski zegarek Seiko SUN045P1 5M85 na pasku wykonanym z tworzywa sztucznego w czarnym kolorze. Koperta zegarka jest ze stali również w czarnym kolorze. Analogowa tarcza zegarka jest czarna z indeksami i wskazówkami w beżowym kolorze. Zegarek Seiko ma również złote akcenty takie jak koronka czy znakowania w niektórych miejscach.


Oprócz wygodnych rozwiązań zegarki wyróżnia wysmakowany design, łączący sportowy styl z elegancją. To połączenie z pewnością zaspokoi gusta, nawet najbardziej wymagających osób.