Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Jennifer Lopez ponownie twarzą marki GUESS

23-04-2020

Co sprawiło, że kolekcja Guess wiosna-lato 2020, której twarzą jest J. Lo., to uczta dla zmysłów? Wszystko za sprawą autentyczności! Wizerunek emanującej kobiecością i pewnością siebie artystki o nienagannym stylu, doskonale współgra z zegarkiem stworzonym na kanwie cech i wartości, które odgrywają istotną rolę w jej życiu. Oszałamiający zegarek GW0044L1 jest wynikiem kolejnej, już drugiej, współpracy marki Guess i wzbudzającej zachwyt Jennifer Lopez. Kooperacja artystki z lubianą przez nią marką jest wyjątkowo owocna. Sprawdźmy, co w nowej odsłonie oznacza „the Lopez effect”!


Jennifer Lopez ponownie twarzą marki GUESSJennifer Lopez twarzą Guess na sezon wiosna/lato 2020!

Niezwykła Jennifer Lopez oraz marka Guess

Jak podkreśla twórca i Dyrektor Kreatywny marki - Paul Marciano, zegarki Guess są odzwierciedleniem przebojowych, pewnych siebie i zmysłowych kobiet. Połączenie tych cech natychmiast przywodzi na myśl ikonę kobiecości, niesłabnącą gwiazdę na firmamencie rynku muzycznego - Jennifer Lopez. Artystka zachwyca nas swoim wokalem, tańcem, a nawet produkcjami filmowymi od lat. Co ważne, współpraca Guess i Jennifer Lopez zrodziła się z autentycznej sympatii do marki, której gwiazda nigdy nie kryła. Owocem pracy wybitnych twórców jest kolekcja Guess wiosna/lato 2020, w której obok linii ubrań znalazły się wyjątkowe zegarki!

Za zapierające dech w piersiach zdjęcia do kampanii odpowiada perfekcyjna fotograf Tatiana Gerusova, która z pięknej Kalifornii i scenerii Santa Monica wydobyła wszystko, co najlepsze. Fotografie wykonane w wersji nasyconej kolorami co idealnie podkreśla wolność, zmysłowość i wyjątkowy styl J. Lo.Zegarek powstały we współpracy z Jennifer Lopez - Guess GW0044L1

Zegarki Guess od zawsze słynęły z bezkompromisowych, odważnych, wykonanych w duchu bling-bling projektów, jednak żeby w pełni zrozumieć, czym jest model Guess GW0044L1, musimy przenieść się do występu Jennifer Lopez na Super Bowl 2020. To tam artystka dała popis swoich umiejętności, nie pozostawiając złudzeń, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd światowego show-biznesu.

Zegarek GW0044L1 to dzieło sztuki będące idealnym odzwierciedleniem występów scenicznych artystki. Projekt oszałamia odważnym, pełnym przepychu designem, w którym wszystko zostało dopięte na ostatni guzik.


Guess GW0044L1 zegarek Jennifer Lopez

Zegarek Guess GW0044L1 Jennifer Lopez
Zegarek od Jennifer Lopez natychmiast przykuwa uwagę niecodziennym, mieniącym się odcieniami tęczy, kolorem. Efekt przypominający barwę benzyny gwarantuje widowiskową grę światła padającego na czasomierz. Jednak to dopiero początek! Do stworzenia zegarka wykorzystano aż 108 cyrkonii! Efektowne, jubilerskie wykończenie wypełnia tarczę, jest obecne na kopercie zegarka oraz przepięknej bransolecie. Błyszczące kryształy wraz z niespotykaną nigdzie indziej kolorystyką, tworzą efekt WOW, za którym może stać wyłącznie Jennifer Lopez! Zegarek doskonale spisze się w towarzystwie letnich stylizacji i ożywi stonowane kreacje.