Mistrzowskie Okazje euro 2024
tel. 753 753 300
Certina DS Action 34,5mm - nowość wśród damskich zegarków na lato

Certina DS Action 34,5mm - nowość wśród damskich zegarków na lato

2023-07-14
Nowy model Certina DS Action 34.5 mm to szwajcarska precyzja wyróżniająca się dynamicznym, morskim klimatem. Ten zegarek, który jest metaforą nieustannego ruchu życia, jest owocem pasji i doświadczenia, które sprawiają, że Certina jest liderem w dziedzinie wysokiej jakości zegarków. Dostępne w pięciu unikalnych wariantach, spełnią oczekiwania różnych stylów i upodobań, stanowiąc doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie zarówno wyrafinowanie, jak i funkcjonalność najwyższej próby.

Certina DS Action 34.5 mm - połączenie oceanicznej inspiracji i niezawodnej precyzji

Nieustannie tętniący życiem ocean jest źródłem niezliczonych form życia, tłem dla wielu legend i przywołuje nostalgiczne wspomnienia. Inspiruje nie tylko artystów, ale również inżynierów i projektantów. Szwajcarski producent zegarków Certina także znajduje w nim niekończące się pokłady inspiracji. Zegarek Certina DS Action 34.5 mm jest świadectwem tych inspiracji, łącząc w sobie estetykę nawiązującą do morskich głębin z niezrównaną funkcjonalnością i precyzją.
Elegancki Zegarek damski Certina na srebrnej bransolecie
Zegarek damski Certina na bransolecie z czarną tarczą z masy perłowej

Zegarek, który wpasowuje się w Twoje tempo - Certina DS Action 34.5 mm

Certina DS Action 34.5 mm, będąc odzwierciedleniem dynamiki oceanu i ciągłego ruchu życia, staje się idealnym towarzyszem na co dzień. Niezależnie od tego, czy prowadzisz spokojne, dryfujące życie, czy płyniesz pod prąd - ten zegarek doskonale wpasuje się w Twoje tempo. Jego unikalny design łączy efektowne zestawienie kontrastujących ze sobą elementów: dynamika i sportowy charakter wpisane są w niewielkiej średnicy kopertę, szczotkowana stal szlachetna jest zestawiona z błyszczącymi akcentami, a nowoczesny szyk współgra z tradycyjną mechaniką.

Pięć unikalnych wariantów Certina DS Action 34.5 mm

Nowy zegarek Certina DS dostępny jest w pięciu unikalnych wariantach. Każdy z nich został stworzony z myślą o zaspokojeniu różnych gustów i preferencji, jednocześnie zachowując podstawowe cechy, które wyróżniają szwajcarską markę Certina. Wybierając spośród tych modeli, niezależnie od decyzji, użytkownik zyskuje nie tylko funkcjonalny i niezawodny zegarek, ale także stylowy dodatek, który podkreśli jego indywidualność.
Zegarki Certina DS Action 34.5mm na bransolecie

W kolekcji dostępne są:

Tarcza z masy perłowej w zegarku Certina DS Action Lady Diamonds C032.007.22.126.00
Model C032.007.22.126.00 wyróżniający się czarnym bezelem i czarną tarczą z masy perłowej, uzupełnioną błyszczącymi, diamentowymi indeksami i akcentami w kolorze żółtego złota. Zawieszony jest na dwukolorowej - złoto-srebrnej - bransolecie wykonanej ze stali szlachetnej. Koszt tego wariantu to 4990 złotych.
Wariant o referencji C032.007.22.116.00 podobny jest do modelu pierwszego. To, co je wyróżnia to kolorystyka tarczy i bezela. W tym wariancie, zegarek otrzymałbiały pierścień i białą tarczę z masy perłowej.
Zegarek Certina DS Action Lady Diamonds z białą tarczą z masy perłowej
Zegarek Certina DS Action z niebieską tarczą na srebrnej bransolecie
Kolejne trzy modele zachowują lakierowane, jednokolorowe tarcze. Referencja C032.007.11.051.00 ma tarczę w kolorze czarnym, C032.007.11.041.00 w odcieniu granatowym, a ostatni wariant C032.007.11.011.00 to wersja z tarczą białą. Wszystkie trzy modele otrzymały stalową bransoletę w srebrnym kolorze. Ich koszt to 4190 złotych.

Jakość i niezawodność - specyfikacje modeli Certina DS Action 34.5 mm

Każdy z przedstawionych modeli posiada okrągłą, szczotkowaną kopertę ze stali szlachetnej wyposażoną w jednokierunkowy, obrotowy pierścień z ceramiczną wkładką, który nadaje zegarkowi dynamicznego charakteru. Niewielka, 34,5 mm średnica koperty sprawia, że te eleganckie, a zarazem sportowe zegarki można nosić na smukłym, kobiecym nadgarstku.

Za przejrzystość odczytu wskazań na tarczy odpowiada szafirowe szkło, dodatkowo wyposażone w powłokę antyrefleksyjną. Wskazówki i indeksy uzupełniono powłoką Super-LumiNova®, która zapewnia czytelność w każdych warunkach, również w całkowitej ciemności.

Zegarek Certina DS Action Super LumiNova
Damski zegarek Certina DS Action na bransolecie

Za oceaniczną inspiracją nowych modeli Certina kryje się coś więcej niż sam wygląd. Certina DS Action 34.5 mm, zgodnie z zasadą Double Security (DS), gwarantuje bezpieczeństwo i odporność w każdej sytuacji. Zakręcany dekiel i zabezpieczona koronka tylko zwiększają ochronę serca zegarków. Wewnątrz nich pracuje niezawodny, automatyczny mechanizm Powermatic 80 Swiss Made z rezerwą chodu do 80 godzin i sprężyną włosową Nivachron™, odporną na działanie pól magnetycznych i tym samym zapewniającą długotrwałą precyzję.

Uszczelnienia i konstrukcja modeli zapewnia wodoszczelność do 30 barów (300 m). Wartość ta tylko podkreśla pokrewieństwo z żywiołem wody i czyni nowe Certina DS Action 34.5 mm praktycznym narzędziem dla osób prowadzących aktywny tryb życia.

Certina DS Action 34.5 mm - dostępność

Nowe modele Certina DS Action 34.5 mm dostępne są od czerwca 2023 roku w sklepach oficjalnych przedstawicieli firmy Certina. Zainteresowani Klienci mogą wybierać spośród wielu wariantów, w tym modeli z czarną lub białą tarczą z masy perłowej, diamentowymi indeksami i akcentami w kolorze żółtego złota, jak również modeli z białą, niebieską lub czarną tarczą lakierowaną.

Zegarek Certina DS Action Lady na srebrnej bransolecie z białą tarczą

Elegancki, niezawodny i funkcjonalny - nowy zegarek Certina DS Action 34.5 mm to doskonała propozycja dla Pań, które cenią sobie najwyższej jakości szwajcarską precyzję połączoną z ponadczasowym, inspirowanym oceanem designem.

Autor artykułu

Cezary Grudziński- autor artykułu
Cezary GrudzińskiKiedy Cezary pisze o zegarkach, ma na myśli tylko te najbardziej prestiżowe. Jako ekspert w dziedzinie luksusowych czasomierzy, zna każdą markę, która liczy się w świecie zegarmistrzostwa. Prywatnie jest zapalonym miłośnikiem sztucznej inteligencji i matematyki.