Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Edycja specjalna Certina DS-1 Big Date 60th Anniversary

22-11-2019

Zastanawiałeś się kiedyś, jak doszło do tego, że zegarki z delikatnych ozdób stały się w pełni funkcjonalnymi dodatkami gotowymi na ekstremalne wyzwania? Niemały udział w tym procesie miała luksusowa marka Certina, która wprowadzając system Double Security zrewolucjonizowała rynek zegarmistrzowski. Od 1959 roku, gdy pojawił się pierwszy czasomierz z oznaczeniem DS, zegarki Certina kreują trendy i stanowią synonim niezawodności.

Zegarek Certina DS-1

Edycja specjalna zegarka Certina Big Date 60th Anniversary przygotowana została specjalnie po to, by uczcić 60. rocznicę nieustannego doskonalenia autorskiego systemu zabezpieczeń. Model kryje w sobie doświadczenie marki zbierane przez lata działalności i czaruje kunsztem widocznym już na pierwszy rzut oka!Certina Big Date 60th Anniversary - nowy zegarek antymagnetyczny

Najlepszym sposobem na uczczenie jednego z najważniejszych wydarzeń w historii szwajcarskiej marki jest ogłoszenie kolejnej technologii rewolucjonizującej dotychczasowy rynek. Certina Big Date 60th Anniversary to zegarek antymagnetyczny wytyczający nowe, rygorystyczne standardy dokładności. Wnętrze czasomierza kryje w sobie mechanizm mechaniczny najnowszej generacji, do którego budowy wykorzystano sprężynę włosową wykonaną z nowatorskiego stopu Nivachron. To właśnie wyjątkowy materiał sprawia, że obecne w każdym zakątku Ziemi pole magnetyczne nie zniekształca prezentowanych pomiarów.
Antymagnetyczny zegarek Certina


Co więcej, zegarek Certina pozostawia w tyle wiele konkurencyjnych modeli, ponieważ swojemu posiadaczowi oferuje rezerwę chodu sięgającą aż 80 godzin! To ponad trzy doby, podczas których czasomierz może leżeć nieruchomo, a jego praca nie zostanie w żaden sposób zaburzona.
Mechanizm zegarka Certina 


Specjalna edycja zegarka C029.426.11.091.60 - zegarek Certina DS-1 Nivachron™ Big Date 60th Anniversary
Elegancki zegarek Certina DS-1 Nivachron™ Big Date 60th AnniversaryJak wygląda edycja specjalna zegarka?

Edycja specjalna zegarka Certina przeniesie Cię do eleganckich lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Dystyngowana butelkowa zieleń tarczy przykuwa uwagę i ożywia strój, zachowując przy tym klasę i delikatność designu. Hipnotyzujący efekt wizualny uzyskano przez zastosowanie wypukłej tarczy z gradientem. Ciemna zieleń naniesiona na krańce cyferblatu stopniowo przekształca się w jasną zieleń wzbogaconą o charakterystyczny szlif słoneczny. Zastosowane techniki doskonale współgrają ze sobą, tworząc efekt głębi. Dzięki temu światło odbijające się od tarczy pozwala każdorazowo odkryć w zegarku coś nowego.

Kolejną cechą charakterystyczną zegarka Certina Big Date jest skupienie się na wygodnym i przejrzystym odczycie aktualnej daty. Właśnie dlatego, tuż nad godziną szóstą zostały zamieszczone aż 2 niezależne od siebie okienka, których zadaniem jest wskazanie dnia miesiąca. Co ciekawe, pokaźny rozmiar okienek sprawił, że indeks w postaci trójkąta o ściętych krawędziach został zastąpiony kryształkiem prezentującym się w sposób zbliżony do brylantu
Piękna, zielona tarcza zegarka Certina DS-1 Nivachron™ Big Date 60th Anniversary


Kolejną cechą charakterystyczną zegarka Certina Big Date jest skupienie się na wygodnym i przejrzystym odczycie aktualnej daty. Właśnie dlatego, tuż nad godziną szóstą zostały zamieszczone aż 2 niezależne od siebie okienka, których zadaniem jest wskazanie dnia miesiąca. Co ciekawe, pokaźny rozmiar okienek sprawił, że indeks w postaci trójkąta o ściętych krawędziach został zastąpiony kryształkiem prezentującym się w sposób zbliżony do brylantu.

Zegarek Certina DS-1 Nivachron™ Big Date 60th Anniversary
Zegarek Certina DS-1 Nivachron™ Big Date 60th AnniversaryCo wyróżnia zegarek Certina Big Date?

Niezwykle atrakcyjne pudełko zegarka Certina DS-1 Nivachron™ Big Date 60th Anniversary
Certina Big Date jest wyjątkowym zegarkiem kryjącym w sobie bardzo precyzyjny, szwajcarski mechanizm. I choć to zaawansowane technologie i staranność wykonania plasują go wśród najlepszych zegarków luksusowych, wyróżnia go nieoczywisty zestaw cech.


Edycja specjalna zegarka łączy w sobie ogromną wytrzymałość na warunki użytkowania - zarówno ze strony pola magnetycznego, jak i zarysowań oraz wody - z klasycznym, bardzo eleganckim wyglądem. Przepiękna koperta osadzona na bransolecie mesh to zestawienie, które pozwoli Ci się cieszyć nienagannym wyglądem podczas najważniejszych momentów Twojego życia.


Marka Certina dzięki oferowanym rozwiązaniom technologicznym i designerskim nieustannie udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych!


Zobacz model Certina DS-1 Nivachron™ Big Date 60th Anniversary: