Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Limitowany zegarek CLUSE x ZOE w ZEGAREK.NET! Zdobądź go i Ty!

12-10-2022

Wyrafinowany minimalizm, zbalansowana harmonia i wyjątkowa precyzja w jednym. Te kilka epitetów połączone z dość sporą szczyptą kobiecości da w efekcie doskonały zegarek Cluse, który jest dziełem owocnej kooperacji producenta wraz z niesamowicie utalentowaną blogerką i influencerką Zoe Tondut. Delikatność i subtelność bije z ich tarcz, a proste, lecz niebanalne projekty zachwycają nie tylko fanki tytułowej gwiazdy. Poświęćcie nam chwilę i dajcie oczarować się zegarkom Cluse x Zoe.


Jakie są zegarki Cluse dla kobiet? Odkryj ich minimalistyczne piękno

Cluse to zegarki, które zajmują szczególne miejsce w sercach kobiet z całego świata. Ich charyzma, subtelny urok i kobiecy design to wynik ciężkiej pracy i zrozumienia potrzeb dzisiejszych, zapracowanych, wymagających i silnych kobiet. Cluse w zaledwie kilka lat od powstania wspięło się na wyżyny popularności. Marka popłynęła na fali sukcesu i pozostała na niej do dziś, wypracowując sobie tym samym bardzo mocną pozycję na rynku zegarmistrzowskim.

 zegarki Cluse dla kobiet


Zegarki Cluse damskie

Zegarki Cluse damskie od początku skazane były na sukces. Marka jest odpowiedzią na wszystkie potrzeby pań, spełnia najbardziej wygórowane oczekiwania i daje im rozwiązania, na które zasługują królowe. Minimalistyczne podejście do projektowania zegarków Cluse nie wzięło się znikąd. Filozofią marki jest wzbudzanie w ludziach refleksji i przypominanie, że należy doceniać nawet najprostsze rzeczy i sytuacje dnia codziennego.Historia zegarków Cluse zaczyna się w Holandii, a dokładniej w jej stolicy — Amsterdamie. To miasto słynie ze świeżego podejścia do życia, nowoczesności i stylu slow life. To właśnie tam grupka młodych artystów wraz ze swoimi otwartymi na nowe idee kreatywnymi umysłami, postanowiła wkroczyć w świat zegarmistrzostwa. Ambitni projektanci chcieli stworzyć coś, co będzie odwzorowaniem współczesnej kobiety sukcesu i zawarli je w kobiecych zegarkach Cluse. Małe dzieła sztuki, które wychodzą spod skrzydeł holenderskiej marki, idealnie nadadzą się dla pań, które mają dość przepychu i nachalnych wariacji, a w swojej biżuterii szukają spokoju i minimalistycznej harmonii.

kobiece zegarki Cluse
Kim jest Zoe Tondut? Od bloga do współczesnego autorytetu

zegarki Cluse i zoe

Jeśli w pełni chcecie zrozumieć ikoniczność najnowszej kolekcji zegarków Cluse, musicie lepiej poznać kobietę, która oddała swoje serce, by stworzyć doskonałe czasomierze dla współczesnych pań. Zoe Tondut to francuzka, która swoją karierę rozpoczęła już w wieku 13 lat! Największą popularność zyskała dzięki publikowaniu vlogów o makijażu, podróżowaniu i modzie. Warto wspomnieć, że w przeszłości była uczestniczką wielu owocnych współprac, jedną z ważniejszych jest współpraca z Lancaster x zoe. Zoe jest inspiracją i autorytetem dla współczesnych kobiet.


kolekcja CLUSE x Zoe
stylowy zegarek CLUSE x ZoeSukces zaklęty w czasomierzu. Zegarki CLUSE x Zoe

Zegarek Cluse x Zoe

Efektem owocnej współpracy jest minimalistyczne dzieło sztuki, które przyciągnie do Waszego nadgarstka masę pełnych podziwu spojrzeń. Zegarki Cluse słyną z ponadczasowego designu i tutaj również ten efekt został zachowany. Klasyczna elegancja w prostym, lecz niebanalnym wydaniu onieśmiela już od samego patrzenia. Zegarek Cluse x Zoe zapięto na złocistej bransolecie w klasycznym stylu wyprofilowanej tak, aby czule otulać kobiecy nadgarstek i nie krępować jego ruchów. Zwieńczeniem stalowego zapięcia jest złota koperta, która tworzy doskonały kontrast z granatową, lekko połyskującą tarczą. Centrum, które zdobi prosty złoty indeks i smukłe wskazówki, do złudzenia przypomina rozgwieżdżone sierpniowe niebo.

 

Zegarki Cluse x Zoe stworzone zostały, aby podbijać świat na kobiecych nadgarstkach. Modele mają być symbolem siły, niezależności oraz pewności siebie, czyli cech współczesnej kobiety. Każdy egzemplarz to dawka niepowtarzalnych i unikalnych wrażeń, których nie doświadczycie nigdzie indziej. Zegarek Cluse x Zoe to delikatność i subtelność z zewnątrz, a hardość, jakość i precyzja, która skrywają się w środku.

limitowany zegarek Cluse x Zoe


 zegarki Cluse i zoe

Zupełnie nie dziwi nas, że kobiety z całego świata chcą nosić zegarki Cluse. Współpraca kobiety sukcesu, którą bezsprzecznie jest Zoe Tondut to tylko kolejny dowód na to, że producent wie, czego potrzebują silne kobiety. Pozwólcie oczarować się magii czasu, która płynie z najnowszej kolekcji Cluse x Zoe. Niech urzeknie Was swoim wdziękiem i kobiecością. Nie czekajcie i wybierzcie swój Cluse już dziś i poczujcie, jak potężna kobieca siła drzemie w ich wnętrzu.