Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300
Poznaj nowe zegarki Tissot CHEMIN DES TOURELLES. Premiera już w marcu!

Poznaj nowe zegarki Tissot CHEMIN DES TOURELLES. Premiera już w marcu!

2023-02-21
Tissot stale się rozwija. A wraz z nim zmienia się seria, która odzwierciedla jego historię, ambicję i doświadczenie. Mowa o klasycznej kolekcji Chemin des Tourelles, która właśnie doczekała się bardziej wyrafinowanej, precyzyjnej odsłony. Luksusowe detale i udoskonalony mechanizm to tylko najważniejsze zmiany, jakich możesz się spodziewać. Premiera nowych zegarków Tissot już w marcu!

Chemin des Tourelles – dziedzictwo i nowoczesność

Tissot 1854 nie mógł wybrać trafniejszej nazwy dla kolekcji, która tak bardzo trzyma się jego korzeni. Chemin des Tourelles to uliczka w szwajcarskim Le Locle, gdzie od przeszło stulecia mieści się siedziba firmy. A jednocześnie jedna z najbardziej tradycyjnych, klasycznych serii w portfolio marki.
Tissot CHEMIN DES TOURELLES na brązowym pasku
Tissot CHEMIN DES TOURELLES na bransolecie z niebieską tarczą
Nie tylko o wyrafinowane, opierające się upływowi czasu wzornictwo tu jednak chodzi. Linia jak w soczewce skupia w sobie wartości Tissot od 1854 r.: szacunek do dziedzictwa, precyzję i wizjonerskie podejście do tworzenia. Z jednej strony stoi za nią wieloletnie doświadczenie w produkcji zegarków szwajcarskich najwyższej jakości. Z drugiej otwartość na innowacje, której przejawem jest zastosowany w serii Chemin des Tourelles Powermatic 80 - mechanizm automatyczny z konkurencyjną rezerwą chodu. Wraz z wytrzymałą kopertą ze stali, twardym szkłem szafirowym i dwutonowym cyferblatem składa się na luksusowy czasomierz ujawniający mistrzostwo szwajcarskiego warsztatu.

Tissot Chemin des Tourelles – nowe zegarki szwajcarskie dopasowane do Ciebie

A jednak marce udało się podnieść poprzeczkę o poziom wyżej, aby jeszcze lepiej dopasować zegarki Tissot Chemin des Tourelles do zmieniających się wymagań odbiorców. Nowe czasomierze będą dostępne dla kobiet i mężczyzn w trzech rozmiarach koperty: 34, 39 i 42 mm. Niezależnie więc od tego, czy masz drobny, czy bardziej rozbudowany nadgarstek – nie musisz już iść na kompromisy. Teraz to zegarek Tissot idealnie dopasuje się do ciebie.
Tissot Chemin des Tourelles rozmiary damskie i męskie
Tissot Chemin des Tourelles na czerwonym skórzanym pasku
Wolisz model z powłoką PVD z różowego złota, a może bi-kolor łączący stal z modnym różowym złotem? Wybór będzie jeszcze większy, bo w kolekcji znajdą się czasomierze ze słupkowymi indeksami dla miłośników oszczędnej klasyki albo rzymskimi znacznikami umieszczonymi na cyferblacie z motywem Clous de Paris. Do tego trzeba dodać jeszcze różne kolory tarcz oraz skórzanych pasków tworzących zarówno stonowane, jak i nieco odważniejsze konfiguracje. A jeśli wolisz zegarki na bransolecie? W serii Chemin de Tourelles również znajdziesz model dla siebie.

Sekret tkwi w szczegółach. Nowa odsłona Tissot Chemin des Tourelles Automatic

W tak imponującej różnorodności da się jednak dostrzec cechy wspólne. Być może nie od razu je zauważysz. Wymagają bowiem uważności i wnikliwego spojrzenia, po którym zostaje już tylko zachwyt na niezwykłą dbałością o najdrobniejszy detal. Bo o szczegółach tu właśnie mowa. To na nich polegają zmiany w wyglądzie nowych zegarków Tissot. I to one decydują o wyrafinowanym, luksusowym, dopracowanym charakterze serii.
Tissot CHEMIN DES TOURELLES na srebrnej bransolecie z szarą tarczą
Tissot CHEMIN DES TOURELLES szkło szafirowe oraz wypukła tarcza ze szlifem słonecznym
Na pierwszy plan wysuwa się wypolerowana koperta, wypukłe szkło szafirowe oraz równie wypukła tarcza ze szlifem słonecznym. Umieszczone na niej indeksy są delikatnie profilowane, wzbogacone o subtelne fasetowania. Natomiast przesuwające się między nimi wskazówki zyskały subtelne zdobienia w postaci piaskowanych, polerowanych elementów. Nie tylko podnoszą one wizualne walory zegarka Tissot, ale też decydują o jego czytelności.
Na takim cyferblacie – wzbogaconym jeszcze tylko o okienko datownika – wszystko ma swoje właściwe, kunsztownie zaplanowane miejsce. Dzięki temu cała aranżacja daje wrażenie przestronności.
Datownik w zegarku Tissot CHEMIN DES TOURELLES
Nowy mechanizm Tissot Chemin des Tourelles Powermatic 80

Nowy mechanizm Tissot Chemin des Tourelles – Powermatic 80

Gdyby pod nią zajrzeć, dałoby się zobaczyć miarowo i precyzyjnie pracujący mechanizm. Dzięki półtransparentnemu deklowi niektóre jego elementy wychodzą na powierzchnię, zdradzając złożoność napędu. To nowy Nivachron Powermatic 80 – mechanizm automatyczny, który oferuje 80-godzinną rezerwę chodu. Oznacza to, że możesz nie nosić Tissot Chemin des Tourelles Automatic przez trzy dni, a po tym czasie on wciąż będzie wskazywał dokładną godzinę. Nie wymaga ręcznego naciągu. Jest też odporny na wpływ sił magnetycznych, co pozwala mu zachować precyzję działania w każdych warunkach.

Chemin des Tourelles – symbol sukcesu

W nowej odsłonie kolekcji Tissot Chemin de Tourelles nie bez powodu znalazły odzwierciedlenie największe dokonania marki oraz szwajcarskiej sztuki zegarmistrzowskiej. Została ona bowiem zaprojektowana jako łącznik przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Symbol sukcesu, pasji i prestiżu. Odzwierciedlenie najpiękniejszych życiowych doświadczeń oraz pokoleniowych osiągnięć.
Tissot CHEMIN DES TOURELLES z masą perłową
Wspaniała jakość zegarków Tissot CHEMIN DES TOURELLES
Szwajcarskie zegarki Tissot mają działać przez długie lata, aby móc zachowywać najwspanialsze chwile, przywoływać wspomnienia i nosić w sobie historię całych generacji. Są stworzone dla każdego, kto ceni sobie ponadczasowe, kunsztowne wzornictwo, jakość oraz precyzję. Czujesz, że nowe zegarki Chemin des Tourelles pasują do ciebie? Pozwól im opowiedzieć twoją historię

Zegarki szwajcarskie Chemin des Tourelles w ZEGAREK.NET

W ZEGAREK.NET już wyczekujemy zbliżającej się premiery. Zegarki już niebawem mają się ukazać. A my – gdy tylko będą dostępne – zaoferujemy je tobie. U nas znajdziesz damskie i męskie modele w różnych rozmiarach i kolorach, abyś mógł wybrać idealny zegarek Tissot dla siebie. Jako autoryzowany sprzedawca czasomierzy szwajcarskiego producenta dajemy ci gwarancję oryginalności i jakości Swiss Made. Śledź naszą ofertę!

Autor artykułu

Cezary Grudziński- autor artykułu
Cezary GrudzińskiKiedy Cezary pisze o zegarkach, ma na myśli tylko te najbardziej prestiżowe. Jako ekspert w dziedzinie luksusowych czasomierzy, zna każdą markę, która liczy się w świecie zegarmistrzostwa. Prywatnie jest zapalonym miłośnikiem sztucznej inteligencji i matematyki.