Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarek z jedną wskazówką od Lacoste

04-10-2018

Zegarki Lacoste po raz kolejny pokazują, że zabawa designem przynosi niesamowity efekt estetyczny. Projekt cenionej marki przyprawia o dreszcze, bowiem zegarek z jedną wskazówką przygotowany specjalnie na tegoroczną jesień to niekwestionowany kandydat do miana hitu sezonu.

Nowa kolekcja Lacoste została zainspirowana wysmakowaną francuską modą, która doskonale współgra z orientalną estetyką wprost z japońskiego Kyoto. Nowoczesność, nieszablonowe rozwiązania i urzekająca kolorystyka, której nie sposób szukać w innych modelach to tylko niektóre cechy wyróżniające serię. Przygotowane z myślą o wymagających, eleganckich, ale żyjących w dynamiczny sposób mężczyznach, cztery egzemplarze stanowią ucztę dla miłośników oryginalnych zegarków.

Zegarek Lacoste 2010966 Kyoto


Zegarek Lacoste Kyoto

Emocje pojawiają się już po pierwszym spojrzeniu na zegarek. W końcu zegarek z jedną wskazówką jest rzadko spotykanym rarytasem. Jak działa pomiar czasu na tarczy wyposażonej jedynie we wskazówkę minutową oraz eleganckie indeksy godzinowe w postaci słupków? Idea działania modeli jest niezwykle prosta. Podczas gdy stylowa, zakończona literą „L" wskazówka pokazuje minuty, godziny prezentowane są przez wskazanie stosownego dla aktualnej pory dnia słupka. W praktyce oznacza to zamienienie klasycznej wskazówki godzinowej na przesuwający się pod cyferblatem, kolorowy dysk. Dzięki niemu w miejscu słupka o kolorze tarczy pojawia się detal zgodny z kolorystyką wybranej kompozycji. Odczyt godziny rozpoczynamy więc przez spojrzenie na niewielki słupek, a następnie skupiamy się na wskazówce minutowej. Rozwiązanie sprawdza się naprawdę świetnie i odznacza się wysoką przejrzystością tarczy, co pomaga w codziennym użytkowaniu. Dodatkowe udogodnienie stanowią niewielkie liczby zamieszczone tuż przy brzegu koperty, które opisują nomenklaturą arabską każdą z kresek.


Kolekcja Lacoste Kyoto prócz nieszablonowego sposobu działania, ma do zaoferowania odważną stylistykę, która pomimo inspiracji minimalistycznym designem, jest pełna nowatorskich, niespotykanych rozwiązań. Ukłon w stronę indywidualistów sprawia, że każdy z zegarków z jedną wskazówką od Lacoste został szczegółowo dopracowany i wykonany niezwykle starannie. Wśród modeli znajdziemy dwie kompozycje nawiązujące do ponadczasowej klasyki i dwa modele będące synonimem aktualnych trendów modowych. 

Zegarek Lacoste 2010968 Kyoto


Zegarek Lacoste 2010968 Kyoto na skórzanym pasku

Zegarek na skórzanym pasku dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych - zielonej i brązowej, które doskonale wpiszą się w codzienne stylizacje. Cyferblaty dostępne w modelach zostały stworzone przez połączenie wyrazistej szarości kontrastującej z pomarańczowym oraz bieli, która została uzupełniona czerwoną wskazówką i zielonymi, klasycznymi dla marki detalami. Panowie skłaniający się ku najmodniejszym rozwiązaniom ostatnich sezonów powinni zwrócić szczególną uwagę na zegarki Lacoste na bransolecie mesh. Srebrna, drobna plecionka doskonale prezentuje się w towarzystwie czerwonych wskazówek. Granatowy cyferblat świetnie współgra z białymi elementami, zaś jego biały odpowiednik doskonale wygląda w zestawieniu z zielonymi zdobieniami.


Zegarki Lacoste Kyoto to niesamowite modele, które doskonale sprawdzą się w pokonywaniu codziennych wyzwań. Wodoszczelność na poziomie 5 bar oraz wygoda płynąca z doskonałego dopasowania poszczególnych elementów sprawią, że każdy, kto założył czasomierz na nadgarstek nie chce się z nim rozstać. W kolekcji nie mogło zabraknąć kultowego aligatora reprezentującego Lacoste. Tym razem spotkamy go w wersji kolorystycznej zgodnej z designem poszczególnego modelu. Zegarki z jedną wskazówką to odpowiedź na potrzeby stylowych, poszukujących nieszablonowych dodatków mężczyzn, którzy chcieliby wyróżnić się spośród innych.

Zegarek Lacoste 2010967 Kyoto