Świąteczne promocje 2022 do -70%
<<   POWRÓT14-06-2022

Książka Przetrwać Belizę z autografem NAVALA w prezencie przy zakupie zegarka Traser!


Kup zegarek Traser i odbierz książkę Navala!

Z okazji dołączenia do marki Traser nowego ambasadora — Navala, przygotowaliśmy niespodziankę! Teraz do każdego taktycznego zegarka Traser dołączamy książkę pt. „Przetrwać Belizę” z własnoręcznym podpisem autora!

 Przetrwać Belize książka Navala

Naval — ambasador marki Traser

Naval ambasador marki Traser 

Ostatnio pisaliśmy o dołączeniu do marki Traser nowego ambasadora — Navala. Służący przez 14 lat w elitarnej jednostce wojskowej GROM żołnierz, jak nikt inny wpisuje się w najważniejsze dla szwajcarskiej marki wartości. Swoje zamiłowanie do militariów i nieprzerwane dążenie do celu opisuje w serii autorskich książek. W prostych, żołnierskich słowach dzieli się z czytelnikami przeżyciami z wypraw do najbardziej niebezpiecznych miejsc na świecie, a także opowiada o codziennej służbie w GROM.

Więcej o współpracy marki Traser z Naval-em w artykule: https://www.zegarek.net/przewodnik/aktualnosci/naval-byly-zolnierz-jednostki-wojskowej-grom-ambasadorem-taktycznych-zegarkow-traser.html

W uzupełnionym wydaniu książki „Przetrwać Belize”, żołnierz GROM-u opowiada o morderczym treningu w podzwrotnikowej dżungli, w której jeden mały błąd może kosztować życie. Naval odkrywa przed czytelnikami sekrety tropienia wroga w dżungli, budowania pułapek oraz sposobach radzenia sobie w ekstremalnych warunkach. W dołączonym konspekcie taktycznym opisuje zasady, procedury i normy obowiązujące w trakcie szkolenia.

Były żołnierz GROM-u Naval

Do każdego zegarka Traser — książka gratis!

 Książka Navala do każdego zegarka marki Traser

W związku z dołączeniem Navala do rodziny marki Traser - mamy niespodziankę! Do każdego zegarka Traser dołączamy najnowsze wydanie książki “Przetrwać Belize” z podpisem autora! Ten drobny upominek pozwoli jeszcze lepiej poznać ambasadora marki, a także dowiedzieć się jak wyglądają międzynarodowe szkolenia wojskowe. Nie ma na co czekać, czas na lekturę!


Wybierz zegarek traser i odbierz książkę "Przetrwać Belize" z odręcznym podpisem Naval'a: