Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

1 miejsce ZEGAREK.NET w rankingu sklepów internetowych

21-02-2019

Pragniemy podzielić się z Wami naszą radością i jednocześnie serdecznie Wam – naszym klientom i opiniodawcom – podziękować. To dzięki wam mamy powód do świętowania. W dorocznym rankingu Opineo.pl nasz sklep zajął pierwsze miejsce, zostawiając konkurentów daleko w tyle. 

Zajęcie 1 miejsca w dorocznym rankingu Opineo.

Organizator rankingu tak skomentował nasze zwycięstwo: 


Wyniki tegorocznego rankingu Opineo.pl pokazują, że branża ma jednego, wyraźnego lidera - zarówno pod kątem końcowej punktacji, jak i liczby uzyskanych opinii. I to opinii zbliżonych do ideału. Bo cała kategoria Zegarki i biżuteria pochwalić się może najwyższą średnią ocen spośród wszystkich polskich e-sklepów. Nieprzypadkowo.”


Nasza ciężka praca oraz Wasze zadowolenie i opinie zaowocowały nie tylko sukcesem w 2018 r., ale także spektakularnym awansem. Rok wcześniej nasz sklep musiał zadowolić się szóstą pozycją. Satysfakcja klientów jest naszym priorytetem i rzeczywiście robimy wszystko, żeby zapewnić im obsługę najwyższej jakości. Opineo.pl ze swojej strony dodaje:


(…) Sklep zegarek.net w pełni zasłużenie zajął najwyższy stopień na podium. Za tym sukcesem kryje się nie tylko najwięcej zdobytych punktów, ale także aż trzykrotne zwiększenie liczby opinii klientów.” 


Zwycięstwo jest dla nas sygnałem, że nasza praca jest zauważana i doceniana, a kierunek rozwoju naszych usług – właściwy.

 

Punktacja sklepu Zegarek.net w prestiżowym rankingu Opineo.


Wasze opinie sprawiają, że tym bardziej dokładamy starań, by podnosić jakość naszej działalności. W związku z tym wyróżnieniem z entuzjazmem patrzymy w przyszłość i zapewniamy, że w kolejnych latach nasi klienci również spotkają się z fachową obsługą, profesjonalnym doradztwem i rzetelnością w realizacji zamówień.


Dziękujemy!