Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Świętujemy 10-lecie istnienia marki Bering

11-02-2021

Jeżeli jeszcze nie znacie marki Bering, to jest na to idealny moment! Właśnie w tym roku świętujemy 10-lecie marki Bering i z tej okazji zaproponował nam 3 specjalne modele. Przeczytaj o tych czasomierzach oraz zobacz, za co je pokochaliśmy!Piękno Arktyki w zegarkach Bering

Piękno Arktyki w zegarkach Bering

Skandynawska marka Bering udowadnia, że można osiągnąć wielki sukces, podążając za własnymi marzeniami. Założony 10 lat temu przez Rene Kearsekovem zachwyconego majestatyczna przestrzenią Arktyki brand, konsekwentnie realizuje swój plan tworzenia prostych, pięknych i wysoko jakościowych zegarków. Każdy z nich zachwyca swoim minimalistycznym wzornictwem odwołującym się do skandynawskiego, surowego obrazu lodowców. Czerwienie, biele, czy niebieskości tarcz przywołują na myśl zapierające dech w piersiach popołudniowe promienie słońca zanurzone w arktycznej wodzie. Inne z nich przypominają rozgwieżdżone nocą niebo. Sama nazwa marki również nie jest przypadkowa. To właśnie w XVIII wieku podróżnik Vitos Bering, jako pierwszy Europejczyk stanął na Arktyce.


Marka Bering bardzo szybko znalazła swoją grupę odbiorców wśród osób poszukujących prostych, ale jednocześnie bardzo oryginalnych czasomierzy. Takich, które będą im towarzyszyć w zróżnicowanych codziennych sytuacjach.  Dziś – po 10 latach istnienia,  zegarki Bering dostępne są w ponad 40 krajach na całym świecie.Zegarki Bering - miłość do piękna, czyli prostoty

Zegarki Bering idealnie realizują hasło jednego z najważniejszych współczesnych architektów modernizmu Mies van der Rohe– „Mniej znaczy więcej”. Minimalistyczny styl i przywiązanie do detali oraz wszelkich wykończeń, czyni z nich niezwykle eleganckie produkty. Utrzymane w jednolitej kolorystyce czerni, bieli, srebra, złota, bordo oraz granatu egzemplarze, zyskują bardzo uniwersalny charakter. Na tarczach królują proste, bardzo praktyczne, wydłużone wskazówki i indeksy godzinowe. W bardziej biżuteryjnych modelach zegarków Bering występują drobne zdobienia w postaci cyrkonii. Najbardziej charakterystycznym zdobieniem pozostaje oczywiście szlif słoneczny. Rozchodzące się równomiernie po cyferblacie promienie fantastycznie grają ze światłem, przywodzą na myśl padające na śnieg/lód promienie słońca.

Zegarki Bering - miłość do piękna, czyli prostoty


Równie ciekawymi pozostają paski i bransolety, na których zawieszone są koperty zegarków. Gładkie, skórzane modele podkreślają szyk czasomierze, natomiast bransolety mesh wydobywają z nich biżuteryjność. Właśnie w ten prosty sposób projektanci Bering sprawiają, że zegarki mogą być dopełnieniem uroczystego stroju, lub modnym dodatkiem do typowo casualowych zestawień. Dużym plusem skandynawskich projektów jest bardzo cienka koperta, która bez problemu chowa się pod mankietami koszuli.Nowe zegarki z okazji 10-lecia marki Bering

Skandynawska marka w ramach świętowania swojego 10-lecia istnienia, przygotowała 3 propozycje nowych zegarków. Wpisują się one w dotychczasową stylistykę brandu, prezentując jej oryginalne podejście do projektowania. Czasomierze z powodzeniem będą gościć na kobiecych nadgarstkach, w każdym wieku. Tym samym staną się ciekawym codziennym dodatkiem. Nadadzą one modnego wyglądu nawet najzwyklejszej stylizacji, a także spełnią funkcję szykownego dopełnienia oficjalnego stroju.

Nowe zegarki z okazji 10-lecia marki Bering3 nowe modele Bering – który wybierasz?

 Bering 10x31-Anniversary1

Pierwszym nowym zegarkiem jest utrzymany w zielonej tonacji Bering 10x31-Anniversary1. Żywy kolor przełamuje klasyczną formę modelu, nadając mu bardzo modnego charakteru. Wzrok w sposób szczególny  przykuwa tarcza  tego egzemplarza. Mamy tu bowiem do czynienia z trzema, płynnie przechodzącymi barwami – kobaltu, błękitu i srebra. Subtelna kompozycja połączona z mocnymi materiałami stali szlachetnej, szkła szafirowego i mechanizmu kwarcowego -  stanowi najlepszą wizytówkę marki.


Drugim nowym zegarkiem pozostaje Bering 10x31-Anniversary2. Jego wzornictwo nawiązuje do spokojnego, mroźnego wyglądu Arktyki. Kobaltowa bransoleta mesh w zestawieniu ze srebrna kopertą i błękitną tarczą tworzy bardzo spójny projekt. Sam cyferblat z  występującym na nim szlifem słonecznym, przywodzi na myśli ocean i fale w których załamują się promienie słońca. Zegarek podobnie jak poprzedni egzemplarz, wykonano ze stali szlachetnej i szkła szafirowego. Jego sercem pozostaje precyzyjny mechanizm kwarcowy.

Bering 10x31-Anniversary2


Bering 10X31-Anniversary3

Trzeci, a zarazem ostatni proponowany model z okazji 10-lecia istnienia marki jest Bering 10X31-Anniversary3. Jego budowa oraz mechanizm są identyczne jak w poprzednich egzemplarzach. Złoto-różowa koperta stanowi tu ramę dla kolorowej tarczy w odcieniach różu, fioletu i błękitu. Bransoleta przyjmuje barwę fioletu. Te niebanalne zestawienie kolorystyczne przełamuje klasyczną formę obudowy i sprawia, że zegarek stanie się modnym dodatkiem dla kobiet lubiących otaczać się pięknymi przedmiotami.