Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Marka Bering pomaga ratować niedźwiedzie polarne

20-03-2019

Przyglądając się naszej rzeczywistości łatwo stwierdzić, że nie ma w niej zbyt wiele pewników. Jeśli w ogóle można powiedzieć, że jest w niej coś "na stałe", to bez wątpienia będzie to stały proces przemian. Moda potrafi zawrócić o 180 stopni z dnia na dzień, ludzie pojawiają się i odchodzą, choć czasem nie wyobrażamy sobie bez nich życia. Zmiany klimatyczne czy Teoria Ewolucji są zresztą jasnym wskazaniem, że świat funkcjonuje tak nie tylko w naszych czasach, ale po prostu od zawsze. Często zdarza się, że wspomnienie tego, co było, szczególnie jeśli było nam bliskie, urasta do rangi symbolu, towarzyszącego nam przez resztę życia. Przykładów można by mnożyć mnóstwo, a ponieważ nam najbliższe są czasomierze, wystarczy, że wskażemy na edycje limitowane zegarków. Są one projektowane z myślą o konkretnych zdarzeniach czy ludziach. Same zegarki są z resztą w powszechnym rozumieniu symbolem upływającego czasu. To czas skłania nas do refleksji nad tym, co zrobić, aby to, co wartościowe pozostało, a przemijanie dotyczyło tylko rzeczy przykrych lub nieznaczących. Na szczęście pozornie trudną, życiową zagwozdkę można rozwiązać w banalnie prosty sposób. Udowodnimy to przykładem z zegarmistrzowskiego uniwersum. Przedstawiamy nowe, limitowane zegarki Bering Charity

Eleganckie zegarki Bering Charity z czerwoną bransoleta typu mesh oraz srebrną kopertą. Kupując zegarek Bering Charity przekażemy kwotę ok, 15$ na organizacje Polar Bears International.Eleganckie zegarki Bering Charity

Niektóre skojarzenia zdają się być niemal odwieczne. Kiedy myślisz o czasie - widzisz zegarek. Kiedy myślisz o beztrosce - widzisz swoje dziecięce lata. Gdy myślisz o skutej lodem Arktyce - widzisz niedźwiedzia polarnego! Rzeczywistość jednak sprawia, że nawet takie oczywistości stają pod znakiem zapytania. Globalne Ocieplenie to temat na stałe wpisany do naszego codziennego życia. Choć dla nas, jak na razie, oznacza to delikatniejsze zimy i upalne lata to są stworzenia, dla których rosnące rtęciowe słupki oznaczają śmiertelne niebezpieczeństwo. To co sprawia, że w tym kontekście eleganckie zegarki Bering Charity są tak znaczące jest fakt, że marka podjęła rękawicę do walki w szczytnym celu. Chodzi o to, żeby jedyny w swoim rodzaju "biały miś" - symbol Arktyki, mógł nie tylko pozostać w naszych, ale zaistnieć na nowo w głowach przyszłych pokoleń. Zegarki Bering stworzone z myślą o ratowaniu niedźwiedzi polarnych pokazują, że na pewne zmiany nie musimy się wcale godzić. Co więcej - podejmując aktywne działania, możemy skutecznie je powstrzymywać.

Prostota zegarka Bering 13338-CHARITY Limited Edition CHARITY gwarantuje niezawodność oraz elegancki wygląd. Idealny zestaw zegarków 13326-CHARITY Limited Edition CHARITY oraz 13338-CHARITY Limited Edition CHARITY dla par w kolorze czerwonym z mechanizmem kwarcowym jak i szkiełkiem szafirowym.  Modowy zegarek Bering 13326-CHARITY Limited Edition CHARITY na bransolecie typu mesh w czerwonym kolorze oraz mechanizmem kwarcowym.Zegarki Bering Charity

Zegarek Bering 13338 Limited Edition CHARITY
Aby pomagać, dobrze jest znać warunki, w których będziemy nieśli pomoc. W świecie zegarmistrzostwa, skandynawskie zegarki Bering, wywodzą się z regionów znacznie bliższych warunkom Arktyki niż Szwajcaria, czy Japonia. Mieszkając tam, gdzie śnieg i lód są nieodłącznym elementem życia, znacznie łatwiej dostrzeżemy czarne chmury, rozciągające się nad przyszłością niedźwiedzia polarnego. Jeden z projektantów limitowanej edycji zegarków Bering, Mikke Witt Johansen, wskazywał, że Kraina Lodu od zawsze była inspiracją dla modeli tej marki. Stąd wywodzi się ich charakterystyczne piękno - z prostoty i równowagi. Mając świadomość, że to co przez lata było inspiracją może stać się domeną podręczników do historii, firma zdecydowała o wypuszczeniu specjalnych modeli Bering Charity. Nie tylko wskazują one na pojawiający się problem, ale realnie, finansowo, przekładają się na rzeczywistość. Kupując zegarek Bering Charity sprawimy, że marka przekaże kwotę ok, 15 $ na rzecz organizacji Polar Bears International. Prowadzi ona szeroko zakrojone działania, mające na celu uratowanie zagrożonego wyginięciem gatunku.

  


Limitowane zegarki Bering

Z pewnością warto zajrzeć do materiałów informacyjnych, umieszczanych na stronie fundacji. Jednak sama świadomość problemu i jego zrozumienie to zdecydowanie za mało. Zdając sobie z tego sprawę zatroszczyliśmy się o to, aby nowe zegarki Bering Charity znalazły się w naszej ofercie. Dzięki temu możecie jednocześnie wesprzeć realnymi środkami program ratowania niedźwiedzia polarnego i sprawić sobie przy tym całkiem miłą niespodziankę. 4 nowe modele, stworzone z myślą o wsparciu Polar Bears International, to w zasadzie 2 zestawy czasomierzy. Oznacza to, że świetnie sprawdzą się jako zegarki dla pary lub w roli zegarków na prezent dla osób zainteresowanych problemem albo po prostu miłujących skandynawski styl. 

Męski, atrakcyjny zegarek Bering 13338-CHARITY Limited Edition CHARITY na czerwonej bransolecie typu mesh i koperta w typ samym kolorze.


Niezwykle stylowy zegarek Bering 11435-CHARITY CHARITY ze stalową czerwona bransoleta typu mesh oraz tarczę w kolorze głębokiej czerni z czerwonymi wskazówkami.

Pierwszy zestaw to modele w kolekcji Bering Classic, czyli Bering 13326-CHARITY dla niej oraz Bering 13338-CHARITY dla niego. Ich prostota gwarantuje niezawodność oraz elegancki wygląd, a niesamowity, czerwony kolor, wprowadzi na Twój nadgarstek sporą dawkę miłosnej energii. Drugi zestaw Bering Charity to modowe zegarki na bransolecie typu mesh. Poza odmiennym projektem koperty i tarczy, zegarek Bering 11435 oraz jego damski odpowiednik Bering11429, wykonane są z elementów ceramicznych. To tłumaczy przyporządkowanie ich do kolekcji zegarków Bering Ceramic. Modele te są nieco odważniejsze niż ich poprzednicy, między innymi za sprawą intensywnej czerni cyferblatu z jaskrawoczerwonymi wskazówkami. Niewielkiego rozmiaru diament spełnia tutaj rolę indeksu godziny 12.