Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Wyniki konkursu na opinię. Edycja Grudzień 2018

08-03-2019

Grudzień był dla nas niezwykłym czasem - czasem intensywnej pracy, ale i radości z każdej dostarczonej naszym klientom paczki. Dziękujemy za docenienie trudu, jaki zadaliśmy sobie w tym wyjątkowym miesiącu, aby spełnić Państwa oczekiwania. Wyraz wdzięczności otrzymaliśmy w licznych opiniach dotyczących zarówno produktów, jak i obsługi. Spośród nich, w grudniowej edycji konkursu wyłoniliśmy 4 następujące opinie: 

Opinie z serwisu Ceneo.pl

Zegarek Certina C033.234.36.048.00 DS-8 Lady Chronograph

"Bardzo dobry kontakt ze sklepem, szczególnie na czacie, nawet do późnych godzin wieczornych. Uzyskamy fachową poradę od świetnie znających branżę zegarmistrzowską doradców, którzy profesjonalnie i rzeczowo doradzą najlepszy zegarek dla każdej osoby w zależności od zasobności portfela. Mamy możliwość zakupu zegarka w doskonałych cenach, które negocjując możemy jeszcze obniżyć. Pełni zadowolenia z zakupów dopełnia błyskawiczna wysyłka oraz bardzo dobre zabezpieczenie przesyłki na czas transportu. Zdecydowanie polecam zakupy w sklepie internetowym zegarek.net."

Zegarek Lorus Chronograph RM323EX9

"Zakup zegarka w sklepie internetowym budził moją duże obawy, ale ogromna ilość pozytywnych komentarzy o sklepie przekonała mnie aby dokonać zamówienia. Małe zamieszanie z kurierem ale Pani z obsługi sklepu tak zaangażowana w rozwiązanie sprawy ze rozwiązano go błyskawicznie. Pełen profesjonalizm, obsługa na najwyższym poziomie, chyba nawet lepiej niż w normalnym sklepie. To co dla mnie bardzo istotne czyli zabezpieczenie do transportu tez bez zarzutu, nie tylko sam zegarek ale każdy jego ruchomy element przełożony papierem, nie ma prawa nic się porysować. Oczywiście jeszcze kwestia ceny mocno konkurencyjna, najniższa na rynku. Już przeszukuje strony tym razem w poszukiwaniu zegarka dla siebie :) Polecam! "Opinie ze strony ZEGAREK.NET

Zegarek Lorus RG279NX9


"Zegarek był prezentem świątecznym dla ukochanej żony, taki sobie wymarzyła. Kiedy go dostała była pod wrażeniem ale gdy zobaczyła grawer na zegarku to dosłownie ją zamurowało z wrażenia. Dzięki temu zegarkowi ma teraz przy sobie coś bardzo eleganckiego ale jednocześnie prostego - tak jak lubi.
Od kiedy go otrzymała wcale się z nim nie rozstaje, zegarek pasuje dosłownie do wszystkiego a dzięki swojemu skórzanemu paskowi robi dodatkowe wrażenie elegancji i piękna. Zegarek Lorus to precyzja wykonania ze szczegółowym i precyzyjnym odwzorowaniem detali - co nadaje mu klasę - ale jednocześnie marka znana na świecie i trzymającą wysoko pozycję na rynku - polecana przez znanych mi zegarmistrzów z wielopokoleniowym doświadczeniem w zawodzie.
"Zegarek Timex Command TW5M18400

"Fajny zegarek. Pomimo tego, że wygląda na masywny, bardzo dobrze leży na ręku a wcale nie mam szerokiego nadgarstka. Ciekawa funkcja alarmu hydracyjnego - bardzo potrzebne w czasie wypraw rowerowych czy w czasie uprawiania sportów. Właśnie tego potrzebowałem. Zastanawiałem się pomiędzy Timex Command a G-Shock- cieszę się, że wybrałem Timex.

Chciałbym też pochwalić sklep za doskonałą obsługę klienta- mailowo i telefonicznie opiekowali się mną na każdym etapie realizacji zamówienia (miałem kilka uwag po zakupie). W taki właśnie sposób buduje się lojalność i zaufanie. Będę wracał. Dziękuję."


Gratulujemy zwycięzcom!