Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Wyniki konkursu na opinię. Edycja Kwiecień 2020

07-05-2020

Kochani, serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu na najlepszą opinię, którzy w kwietniu znaleźli czas, aby rzetelnie opisać kupione w naszym sklepie zegarki. Jesteśmy bardzo miło zaskoczeni niesamowitą ilością opinii, za które oczywiście jesteśmy niezmiernie wdzięczni!  Zdanie każdego Klienta jest dla nas najcenniejszą informacją, która pomaga nam w ciągłym doskonaleniu jakości naszej obsługi. Przedstawiamy 4 najlepsze opinie: 


Opinie ZEGAREK.NET z serwisu Ceneo.pl

Zegarek Casio G-SHOCK GA-100-1A1ER Big Bang 

"To moje pierwsze i z pewnością nie ostatnie zamówienie w tym sklepie. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak profesjonalną obsługą. Zaledwie dwa dni i zegarek jest u mnie :) pomimo graweru, który jest przepiękny. Na stronie wszystko jasno i zwięźle opisane, ceny na mniejszą kieszeń, a do tego można łatwo znaleźć kod rabatowy lub negocjować cenę. Jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z zakupu przez Internet! Serdecznie polecam Zegarek.net! ❤"


Zegarek Casio LTP-1303L-7BVEF Klasyczny

"Bardzo korzystna oferta, zegarek przepiękny, dotarł cały, bez żadnych zarzutów. Bardzo porządnie zapakowany, zabezpieczony w punkt. Kontakt z nadawcą w porządku, nie potrzebne były indywidualne kontaktowanie się, ponieważ przesyłka dotarła już następnego dnia i bez żadnych zarzutów."Opinie ze strony ZEGAREK.NET


Zegarek Casio EDIFICE Premium ECB-900DB-1AER

"Mój kolejny zegarek CASIO, ale kontakt z firmą zegarek.net - pierwszy - trafiłem na nią przypadkowo - o zegarku nie będę się rozpisywał, bo jest taki, jak ma być- ten mi się podobał , był trochę za drogi - na moje aktualne możliwości- jak się okazało,żaden problem dla firmy, w ciągu kilkunastu minut oferta - dostosowana do moich możliwości , świetny kontakt, treść maili - niespotykana w dobie tzw" no replay"- od razu rzuca się w oczy, że ktoś moje uwagi przeczytał, rozważył, potraktował mnie jak człowieka- klienta i odpowiedział personalnie , nie sztampowo , lecz w taki sposób, że czułem się ważnym dla sklepu, bieżąca i aktualizowana co chwile informacja o przesyłce, załatwienie 'od ręki " problemu z odbiorem" - bezpłatna i błyskawiczna dostawa- co podkreślam- w czasie jaki mamy teraz !!! - a zegarek- jest taki jaki miał być - zapakowany elegancko z drobnymi upominkami i co chcę szczególnie podkreślić- instrukcja w j. polskim - krok po kroku, dla zwykłych ludzi - tak jak ja - niekoniecznie znawców elektroniki- czytelnie i przejrzyście, wytłumaczone , co zrobić - gdy nie wiadomo, "jak ustawić"- mniej więcej wiem , jaki będzie mój następny zegarek - ale wiem , że będzie kupiony w zegarek.net."


Zegarek Casio G-SHOCK GWG-1000-1A3ER MUDMASTER

"Nie bylem fanem G-SHOCKa ale w moje ręce wpadł DW 5600 i dobrze się spisywał w pracy i ciężkich warunkach jakie temu towarzyszą. Postanowiłem poszukać zegarka Gshock w którym nie musiałbym się przejmować zmiana baterii czy przestępnym kalendarzem. Taki który można nosić na co dzień a na nartach czy w górach tez się przyda. GWG 1000 był taka opcja. Wyglądał na bardzo solidnie wykonany i rzeczywiście jakość jest świetna. Opanowanie wszystkich 11 trybów pracy zajmie troche czasu ale to przyjemna zabawa... Zegarek zamówiłem w czwartek rano i w piątek o godz 9 tej był już u mnie. Bardzo szybka przesyłka i GWG 1000 wygląda jak rewelacyjnie a funkcje działają bez zarzutu .Ustawienie manualne czasu atomowego to około 3 minut czekania ale można robić to automatycznie. Polecam jeśli ktoś lubi być na zewnątrz i pomoczyć się w wodzie przy okazji sportów."


Gratulujemy zwycięzcom!