Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Wyniki konkursu na opinię. Edycja Lipiec 2022

01-08-2022

Kochani, serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu na najlepszą opinię, którzy w lipcu znaleźli czas, aby rzetelnie opisać kupione w naszym sklepie zegarki. Jesteśmy bardzo miło zaskoczeni niesamowitą ilością opinii, za które oczywiście jesteśmy niezmiernie wdzięczni! Zdanie każdego Klienta jest dla nas najcenniejszą informacją, która pomaga nam w ciągłym doskonaleniu jakości naszej obsługi. Przedstawiamy 4 najlepsze opinie: 


Opinie ZEGAREK.NET z serwisu Ceneo.pl

Zegarek Epos Originale 3437.132.24.16.25 


"Zegarek jest piękny. Ale więcej uwagi chcę poświęcić obsłudze. Dawno nie spotkałem się z tak sprawną obsługą, tak nakierowaną na satysfakcję klienta z zakupu. Obsługa sklepu zrobiła wszystko, żeby wymienić jeden model zegarka na drugi w bardzo krótkim czasie, żeby zdążył dotrzeć przed moim wyjazdem. Jestem pełen podziwu i chylę czoła. Polecam sklep wszystkim miłośnikom czasomierzy i zwykłym nabywcom zegarków. Sklep ma rozwinięte kontakty w świecie sprzedawców czasomierzy, co okazało się kluczowe przy moim zakupie ;). Polecam także szwajcarską markę epos,którą zegarek.net posiada w dystrybucji."


Zegarek Bering 14440-077 Solar Classic Sapphire

"Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Złożenie zamówienia było banalnie proste. Pomimo tego że dobrałem usługę grawerowania zegarek dotarł do mnie w ciągu 24h od zakupu, jestem pod wrażeniem. Moje zamówienie było estetycznie zapakowane i bardzo dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniami. Na pewno będę dalej współpracował z zegarek.net. "Opinie ze strony ZEGAREK.NET


Zegarek Certina DS C016.410.18.047.00 Rookie

"Kontakt z obsługą sklepu, to jedna przyjemność. Zapewne wrócę po kolejny zakup. Zegarek Certina, to majsterszyk, błękitna tarcza i pasek czynią go ,,marynarskim'' Werk kwarcowy na wielu kamieniach łożyskujących powoduje niesamowitą dokładność chodu. Wiele lat temu zajmowałem się naprawami zegarków, tak po amatorsku. Różne marki przynosili mi znajomi, aby przywrócić pracę ich czasomierzy. W Certinach dwa razy wymieniałem szkiełka i kilka razy dokonywałem czyszczenia i to wszystko... Certiny nie psują się !To doskonała stara FIRMA. Polecam wszystkim. Lech"

 


Zegarek Citizen EW2210-53E Solar Classic Sapphire Titanium

"Super sklep, miła oraz fachowa porada telefoniczna, szybka dostawa. Zegarek w 100 % spełnia oczekiwania moje jak i obdarowanej osoby czyli mojej żony. Prosiłem o dostawę w dniu imienin żony i tak się stało. Zegarek w rewelacyjnej cenie po rabacie nic dodać nic ujmując. Marka Citizen - tytan, szkiełko szafirowe, eco drive, luminescencja, datownik, możliwość kąpieli z zegarkiem na ręku - w sam raz dla wszystkich Pań nie tylko dla Ani. Polecam grawerkę w przypadku prezentów oraz zamówienie oryginalnego pudełka z dedykacją, które przerosło moje oczekiwania. Następny zegarek dla siebie również zakupię w sklepie Zegarek. net. Jeszcze raz polecam wszystkim niezdecydowanym co do zakupów przez internet. "


Gratulujemy zwycięzcom!