Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Wyniki konkursu na opinię. Edycja Listopad 2020

01-12-2020

Kochani, serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu na najlepszą opinię, którzy w październiku znaleźli czas, aby rzetelnie opisać kupione w naszym sklepie zegarki. Jesteśmy bardzo miło zaskoczeni niesamowitą ilością opinii, za które oczywiście jesteśmy niezmiernie wdzięczni! Zdanie każdego Klienta jest dla nas najcenniejszą informacją, która pomaga nam w ciągłym doskonaleniu jakości naszej obsługi. Przedstawiamy 4 najlepsze opinie: 


Opinie ZEGAREK.NET z serwisu Ceneo.pl

Timex Fairfield TW2R26300


"To były moje pierwsze zakupy na zegarek.net, ale pewnie przy zakupie nowego zegarka również odwiedzę tę stronę :) Duży wybór zegarków w dobrych cenach. Polecam"


Festina F16936-A

"9 listopada 2020. Zegarek kupiony na urodziny. Bordzo ładnie prezentuje się na ręku. Do zegarka dołączone bardzo ładne firmowe opakowanie całość prezentuje się rewelacyjnie. Szczerze polecam. Adam."Opinie ze strony ZEGAREK.NET


Lorus RL429AX9G

"Świetny zegarek. W dobie ogólnie panującej tendencji jak największej szybkości w każdej sferze naszego życia, w dobie wszechogarniającej nas cyfryzacji i panowaniu elektroniki - powrót do zegarków mechanicznych jest czymś, co wbrew pozorom pozwala na wyhamowanie tego szaleństwa... co pozwala zatrzymać się na chwilę by z fascynacją popatrzeć na geniusz Zegarków Mechanicznych. Ponadczasowa klasyczna stylistyka, świetny mechanizm i to ni3zaprzeczalne "COŚ" - co mają tylko klasyczne zegarki... Lorus RL429AX9G - to na prawdę świetny wybór - tak dla kogoś jako niebanalny prezent oraz zakup dla samego siebie, zakup człowieka świadomego poczucia czasu i życia."

 


Lorus RM323FX9

"Przyznam szczerze, że początkowo byłam sceptycznie nastawiona do zakupu zegarka w Waszym sklepie. Należę po prostu do ludzi, którzy aby coś kupić muszą wziąć dana rzecz w rękę, obejrzeć dokładnie z każdej strony i przez około 5 dni zastanawiać się, czy akurat ta rzecz będzie odpowiednia na prezent dla bliskiej osoby. Niestety w tym trudnym dla wszystkich okresie związanym z pandemią, nie miałam możliwości zakupy zegarka w sklepie stacjonarnym. Dodam, że model miałam już dużo wcześniej upatrzony w innym sklepie. Oczywiście przez kilka dni zamartwiałam się czy zakup zegarka przez internet to odpowiedni pomysł, ponieważ jestem taka szczęściara w życiu, że każda rzecz, którą zamówię przez internet zawsze jest nawet w minimalnym stopniu wadliwa. Czas naglił, ale prezentu dla drugiej połówki nadal nie było. W końcu jednak podjęłam decyzję. Po wpisaniu modelu zegarka w przeglądarkę, w pierwszej pozycji wyświetlił mi się Wasz sklep i wybrany zegarek, w dodatku w super cenie. Oczywiście zaczęłam doszukiwać się drugiego dna, już myślałam, że zegarek będzie wadliwy, że będzie z wystawy, ale postanowiłam zaryzykować. I to był strzał w dziesiątkę! Czas realizacji mojego zamówienia to dwa dni robocze razem z dostawą-to był pierwszy plus. Po otwarciu paczki zobaczyłam piękny zegarek, z folia na tarczy, żadnych usterek, po prostu ideał. Paczka była bardzo rzetelnie zapakowana, nie miało prawa nic się stać. Największym dla mnie zdziwieniem było to, że nawet torebka prezentowa dołączona do zestawu była obłożona tekturka aby się nie pogniotla. Mój mąż był zachwycony, z zegarkiem się nie rozstaje. Jesteście po prostu profesjonalistami i Wasz sklep oraz pracujący w nim ludzie powinien stanowić przykład dla innych sklepów internetowych. Po prostu przywróciliście mi wiarę w człowieka oraz w to, że jeśli trafi się na rzetelnych i mądrych ludzi, nie zawsze trzeba mieć pecha do zakupów. Dziękuję za wszystko i pozdrawiam serdecznie :)"


Gratulujemy zwycięzcom!