Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300
10-07-2023

Prezent dla cywila - 15% zniżki na wszystkie zegarki Traser

Taktyczne zegarki Traser - gwarancja szwajcarskiej jakości

Traser, szwajcarska marka zegarków taktycznych założona w 1989 roku, narodziła się z potrzeby Armii Stanów Zjednoczonych, która poszukiwała niezawodnych i wytrzymałych czasomierzy o nienagannej czytelności wskazań. Zegarki Traser korzystają z mechanizmów od renomowanych producentów, takich jak ETA oraz Ronda, a montaż i kontrole jakościowe zegarków odbywają się w Szwajcarii.

Zegarki Traser są legendarnie wytrzymałe, przechodząc szereg wojskowych i wewnętrznych testów jakości, są wodoszczelne od 10 do 50 atmosfer, a dzięki autorskiej technologii Trigalight emitują światło nawet przez 25 lat. Cenione na całym świecie przez jednostki bojowe, zegarki Traser to gwarancja jakości i niezawodności, nawet w najcięższych warunkach.

Zniżka dla cywila - skorzystaj z 15% rabatu na wszystkie zegarki Traser

Biorąc pod uwagę nieustannie rosnące zainteresowanie ofertą szwajcarskich zegarków, przygotowaliśmy wyjątkową promocję Prezent dla Cywila. Nazwa promocji nawiązuje do dotychczasowej 15% zniżki, dostępnej wyłącznie dla służb mundurowych, i teraz, z dumą przenosimy ten przywilej na każdego z Was! Chcemy dać naszym Klientom możliwość skorzystania z tej unikalnej oferty, która dotychczas była zarezerwowana tylko dla wybranych.

Wystarczy, że podczas zakupu użyjecie kodu promocyjnego TRASER15, a zegarek Traser będzie Wasz z 15% zniżką! Niezależnie od modelu, każdy zegarek w regularnej cenie podlega tej atrakcyjnej ofercie.To idealna okazja, aby dokonać zakupu dla siebie lub bliskiej osoby.

To nie tylko znakomita okazja do zaoszczędzenia, ale również do przekonania się o wysokiej jakości produktów marki Traser, które do tej pory były dostępne z preferencyjnymi cenami tylko dla służb mundurowych.

Promocja Prezent dla Cywila rusza 14.07.2023 i potrwa do 13.08.2023 do godziny 00:00.

Trwające wakacje to idealny czas na przetestowanie potencjału wytrzymałych, taktycznych zegarków Traser.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, bo taka szansa nie zdarza się często!