Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Ice Watch & Swarovski czyli Ice Cosmos

11-01-2019

Zegarki z kryształkami Swarovski od lat podbijają kobiece serca. Delikatność oraz biżuteryjny szyk, który bije z gustownych elementów ozdobnych, dodaje stylizacji niepowtarzalnego blasku. Co więcej, jubilerskie pochodzenie kryształków sprawia, że zegarki o nie wzbogacone doskonale zastępują codzienną biżuterię, a nawet stanowią ciekawą alternatywę na wieczorne wyjścia. Niesamowita kolekcja Ice Cosmos jest owocem kooperacji Ice Watch & Swarovski. Oryginalna seria łącząca w sobie codzienną wygodę użytkowania i nienaganny styl zegarków, szturmem wdarła się do garderób nowoczesnych kobiet. 

Kosmiczny zegarek ICE Watch ICE.016298 ICE Cosmos na czarnym pasku z granatową tarczą ozdobioną kryształkami Swarovskiego.Damski zegarek z kryształkami Swarovski 

Choć zegarki Ice Watch zasłynęły z nieco sportowego charakteru, który jest w stanie sprostać wyzwaniom codziennego użytkowania, dziś po raz kolejny przekonują, że nie brak im zachwycającego designu. W podróż po gwieździstym firmamencie przeniosą nas starannie dopracowane modele, wśród których wyróżniają się delikatne tarcze wzbogacone o indeksy godzinowe wykonane z kryształków lub kompozycje, które obecne są na całym cyferblacie. Jak na międzygalaktyczną podróż przystało, w serii króluje głęboki granat, klasyczna biel, oraz mieniące się wieloma odcieniami błękitu, złota oraz srebra kryształki Swarovskiego, będące jednoznacznym nawiązaniem do gwiazd.


Modowy zegarek ICE Watch ICE.016298 Ice Cosmos z mechanizmem kwarcowym oraz z granatową, analogową tarczą przypominającą kosmos.

Urzekającą prostotę zastosowanych rozwiązań charakteryzuje kilka elementów. Pierwszym z nich są niesamowite cyferblaty, którym nie brak maleńkich gwiazdeczek. Wśród modeli coś dla siebie znajdą zarówno miłośniczki oznaczonych indeksów godzinowych, jak i gładkich tarcz. 


Kobiecy zegarek ICE Watch ICE.016297 ICE Cosmos w białym kolorze na silikonowym pasku z bezelem w kolorze różowego złota oraz tarczą ozdobiona kryształkami Swarovskiego.

Drugą z cech charakterystycznych serii Ice Cosmos są monochromatyczne zegarki w granacie oraz bieli, będące nawiązaniem do klasycznej elegancji. Trzecią z cech, której nie sposób pominąć jest wykończenie. Tu projektant zachował wyróżniający go styl, zamykając kompozycje pierścieniem w kolorze złota lub różowego złota. 


Młodzieżowy zegarek ICE Watch ICE.016297 ICE Cosmos z mineralnym szkiełkiem oraz tarczą w białym kolorze, która ozdobiona została kryształkami Swarovskiego w srebrnym i delikatnym różowym kolorze.Kosmiczny design i wygoda użytkowania 

Stwierdzenie, że zegarki z kolekcji Ice Cosmos spełniają marzenia, za którymi z utęsknieniem spoglądamy w gwiazdy, nie będzie nadużyciem! Nieszablonowe połączenie uczyniło je jedynymi czasomierzami podkreślającymi elegancję oraz klasę, które sprawdzą się także pod wodą. Dzięki wodoszczelności zegarków na poziomie 100 m, która została wzmocniona przez zakręcany dekielek, bez obaw można w nich pływać! Nic nie stoi więc na przeszkodzie, by wprost z wakacyjnego basenu wybrać się na niezapomnianą kolację w towarzystwie świec. Codzienną wygodę użytkowania podkreśla delikatna, opływowa linia zegarków Ice Watch. Dzięki wykrawaniu koperty i paska z jednego fragmentu tworzywa sztucznego, uzyskano minimalistyczny design pozbawiony elementów łączących poszczególne części zegarka. Miękki silikon paska zapewnia jego szybkie wysychanie i idealne dopasowanie do każdego nadgarstka. Niesamowity design połączony z idealnym wyważeniem wielkości zegarków sprawia, że stanowią dodatek, który nie tylko doskonale wygląda, ale i wygodnie nosi.

Niesamowity zegarek ICE Watch ICE.016298 ICE Cosmos z granatową tarczą na czarnym sylikonowym pasku, ozdobiony jest kryształkami Swarovskiego w różowym jak i srebrnym kolorze.

 

Delikatny, damski zegarek ICE Watch ICE.016296 ICE Cosmos na białym silikonowym pasku posiada białą tarczę ozdobioną srebrnymi kryształkami Swarovskiego na indeksach oraz złotym bezelem i wskazówkami.

Ice Cosmos to kolekcja, obok której nie sposób przejść obojętnie. Jest propozycją dla kobiet ceniących swoją niezależność, nieznoszących ograniczeń. Dla wszystkich pań, które niezależnie od tego, gdzie są - w pracy, na wakacjach, spacerze z psem, czy urodzinowej kolacji, pozostają sobą. Kultowa forma zegarków Ice Watch połączona z detalami wprost z kolekcji Swarovski pozwoli Ci być elegancką zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz. Damski zegarek Ice Watch na pewno cie nie zawiedzie.


Polecane modele: