Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300
POWRÓT04-06-2021

Knock Nocky – zegarki dla dzieci zaskakujące wyglądem. Idealne propozycje na pierwszy zegarek dla dziecka

Dzieci coraz szybciej dorastają i nawet maluchy doskonale sobie radzą z urządzeniami elektronicznymi. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by nawet kilkulatkowi sprezentować jego pierwszy zegarek. Knock Nocky to marka, która przypadnie do gustu każdemu dziecku. Przyjemne dla oka i proste w obsłudze urządzenia będą doskonałym wprowadzeniem w świat czasu. Soczyście kolorowe i bardzo wytrzymałe zegarki Knock Nocky są idealne dla małych dziewczynek ichłopców. Modele wyróżniają się fantazyjnymi bransoletkami, które przyozdobione są różnymi dziecięcymi motywami: autkami, samolotami i zwierzątkami. Knock Nocky to marka, której możesz zaufać. Zobacz, które zegarki analogowe wybrać dla swoich dzieci, by miały frajdę z ich używania.Zegarki KnockNocky dla mniejszych i większych dzieci

By zainteresować najmłodszych pojęciem czasu, warto podarować im kolorowe zegarki. KnockNocky jest marką, która przypadnie do gustu każdemu, nawet najmniejszemu brzdącowi. Kolorowe paski, tarcze i cyfry są wręcz stworzone dla milusińskich, będąc wspaniałym gadżetem służącym zabawie i nauce. Niezależnie od tego, czy przyjdzie pora na piratów, czy księżniczki, taki zegarek na ręku Twojego dziecka z pewnością weźmie udział w kolejnej przygodzie.

Zegarek Knock Nocky CB395100S Color Boom


Zegarek Knock Nocky CB3308003 Color Boom

Zegarki dla dzieci Knock Nocky dostępne są w pięciu kolekcjach, które różnią się szerokością tarczy. Dzięki temu dopasujesz coś dla syna czy córki w każdym wieku. Na początek warto wybrać egzemplarz z serii Color Bloom o średnicy 30 mm lub Sporty – 36 cm. Kolorowe wskazówki przykują wzrok aktywnych maluchów, a przejrzyste cyferblaty ułatwią odczytanie aktualnej godziny. Starszym dzieciom możesz wręczyć zegarki o tarczy 38 lub 41 mm, które będą już pasować na większe ręce. Występują one w przyjemnych, pastelowych kolorach, które spodobają się chłopcom i dziewczynkom. W ten sposób starsze dzieci mogą także zaakcentować swój styl.Zegarek KnockNocky – idealny pierwszy zegarek dla dziecka

Marka KnockNocky doskonale rozumie świat dziecięcych rączek. Dzięki temu przygotowała produkty, które z powodzeniem utrzymają się nawet na najmniejszym nadgarstku. Wygodna bransoleta i czytelna tarcza sprawiają, że nauka odczytywania godzin to prawdziwa przyjemność. Wystarczy rzut oka na zegarekKnockNocky, by nabrać pewności, że Twoje dziecko będzie zachwycone.

Zegarek Knock Nocky SP3267002 Sporty w czerwonym kolorze


Zegarek Knock Nocky JL3179101 Jelly na czarnym pasku

To, co przemawia za wyborem zegarka Knock Nocky dla najmłodszych, to przede wszystkim atrakcyjne motywy umiejscowione na paskach. Dla chłopców są m.in. helikoptery, samoloty, statki, piłki nożne, a dla dziewczynek misie, serduszka i kwiatki. Takie dodatki sprawiają, że każdy maluch z przyjemnością będzie pamiętał o swoim zegarku Knock Nocky. Noszenie go na ręku to ogromna radość.


Za podarowaniem takiego prezentu dziecku przemawia także jego atrakcyjne opakowanie. Dzieci uwielbiają niespodzianki, dlatego puszka, która jest jednocześnie skarbonką, z pewnością przypadnie im do gustu. Dzięki temu z łatwością nauczysz swojego syna i córkę oszczędzania. A to również ważna i przydatna w życiu umiejętność.KnockNocky – zegarki świetne do nauki odczytywania godzin

Wybierając pierwszy zegarek dla dziecka, warto zwrócić uwagę na wysoką jakość urządzenia. W kreatywnym świecie maluchów wszystko może się bowiem zdarzyć. A chyba nikt nie chce, by nowy gadżet szybko uległ zniszczeniu. Zegarek dziecięcy Knock Nocky z pewnością jest więc dobrym wyborem. Wykonany z tworzywa sztucznego, gwarantuje, że łatwo utrzymasz go w czystości. Zamiast szkiełka jest tutaj plastikowa szybka, której nie sposób stłuc. To lekkie i nieograniczające ruchów rozwiązanie, doskonałe dla maluchów. Zegarki te są na tyle wodoodporne, że mycie rąk nie stanowi dla nich zagrożenia.

Zegarek Knock Nocky JL3475404 Jelly w limonkowym kolorze


Zegarek Knock Nocky RB3522005 Rainbow w fioletowym kolorze z kolorowymi oznaczeniami

Zegarek dziecięcy Knock Nocky to idealny gadżet, z którym nauka odczytywania będzie prawdziwą przyjemnością. A to ze względu na przejrzysty cyferblat, duże oznaczenia godzin i kolorowe, pełne wskazówki. Przekonasz się, że dziecko będzie chętnie zakładać na rękę swój kolorowy gadżet i odmierzać kolejne godziny. Ważne jest też zaangażowanie rodziców, którzy powinni wprowadzać swoje maluchy w świat upływającego czasu. Z zegarkami Knock Nocky będzie to łatwe i przyjemne. Postaw na Knock Nocky – zegarek stworzony dla najmłodszych.