Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Nowe czarno-złote zegarki G-SHOCK Metal Covered Series

26-09-2022

Dziś przedstawiamy Wam cztery nowe, czarno-złote zegarki G-SHOCK Covered Series. Oferowane w kompaktowych rozmiarach modele, świetnie pasują do każdego nadgarstka i są doskonałym pomysłem zegarków dla par. A jak wyglądają…. zobaczcie sami!


Seria G-SHOCK CasiOak — nowy hit japońskiej marki?

Marka Casio inwestuje dużo w ostatnim czasie w konkurencyjnie cenowo zegarki. Seria Casio G-SHOCK GA-2100 Octagon i jej pochodne – potocznie zwane CasiOak, stały się jednym z hitów zeszłego roku. Kolekcja reprezentuje jednocześnie przeobrażenie marki G-SHOCK w zupełnie nowe obszary projektowe. Atrakcyjne wizualnie koperty tworzone zgodnie z najnowszymi trendami mody, łączą się tutaj z legendarną funkcjonalnością. Ich sportowo-casualowy charakter przyciąga tym samym nowe grono fanów.


Seria G-SHOCK CasiOak


Dwa nowe, czarno-złote zegarki CasiOak w damskiej i męskiej odsłonie

czarno-złote zegarki CasiOak

Do serii dołączyły właśnie dwa nowe, czarno-złote modele G-SHOCK. Pierwszy z nich, z ośmiokątną kopertą, występuje w większym rozmiarze 49,3 x 11,8 oraz mniejszym w postaci 45,9 x 11. Drugi zegarek G-SHOCK o kwadratowej kopercie ma 49.6 x 12,9, dostępny jest także w wersji 43,8. Choć koperty o większym rozmiarze określane są zwykle jako męskie, to oba egzemplarze mają uniwersalny charakter i można je swobodnie dostosować do swojego nadgarstka.


Obudowy zegarków wykonane są z wytrzymałej stali szlachetnej pokrytej złotą farbą. Polerowana powierzchnia subtelnie odbija od siebie światło, nadając kopertą blasku. W połączeniu z czarnym paskiem oraz tarczą, całość prezentuje się równie klasycznie, co modnie. Na tym właśnie polega cały sukces zegarków G-SHOCK. Połączenie doskonale znanych zestawień kolorystycznych z nieco vintygową formą, tworzy rewelacyjny efekt. 


Masywny i zadziorny G-SHOCK CasioOak z ośmiokątną kopertą

 G-SHOCK CasioOak z ośmiokątną kopertą

Zegarek CasioOak Gold o ośmiokątnej kopercie wyposażony został w analogowy cyferblat. Poszczególne płaszczyzny i fakturowania przenikają się wzajemnie, tworząc bardzo ciekawy wizualnie efekt. Większa wersja (ref. GM-2100G-1A9ER) ma pionowo teksturowaną, szczotkowaną powierzchnię tarczy, podczas gdy mniejsza (ref. GM-S2100GB-1AER) posiada gładkie wykończenie. 


Na pierwszy plan wysuwają się tu masywne wskazówki, na których nałożono masą luminescencyjną (dzięki niej możliwe jest odczytanie czasu w ciemności). Na zewnętrznym ringu widnieją prostokątne indeksy godzinowe. W nowym G-SHOCK CasioOak warto zwrócić uwagę na pomysłowe umiejscowienie cyfrowego wyświetlacza. Odczytać z niego można pełną datę, czas światowy w 48 miastach na całym świecie, stoper, timer, a także ustawić alarm. Dodatkowo, w większym modelu po lewej stronie znajduje się datownik. Funkcje te pozostają bardzo dobrze czytelne w codziennym użytkowaniu, a jednocześnie dobrze prezentują się wizualnie.

Zegarek G-SHOCK Casio GM-2100G-1A9ER

Minimalistyczny i elegancki, czyli G-SHOCK CasioOak z kwadratową kopertą

G-SHOCK CasioOak z kwadratową kopertą

W przypadku zegarka G-SHOCK z kwadratową kopertą, mamy do czynienia z cyfrowym wyświetlaczem otoczonym czarną, estetyczną ramką. Wraz z obudową tworzy on stosunkowo minimalistyczny projekt stricte nawiązujący do pierwszego G-SHOCKa. Podobnie jak w poprzednich wersjach, modele minimalnie różnią się swoim wykończeniem. O ile w większym egzemplarzu (ref. GM-5600G-9ER) koperta opatrzona jest logiem G-SHOCK i nazwą kolekcji, o tyle obudowa mniejszego (ref. GM-S5600GB-1ER) pozostaje czysta.


W zegarkach występuje wyświetlacz z jasno świecącymi, wyrazistymi wskazaniami. Pozwalają one odczytać aktualną datę oraz skorzystać z alarmu, stopera oraz timera. W zależności od preferencji można tutaj przełączać wyświetlanie wskazań pomiędzy formą 12, a 24 godzinną. 

Zegarek G-SHOCK Casio Digital GM-S5600GB-1ER

Mocny i wygodny pasek z żywicy

pasek z żywicy G-SHOCK

Każdy zegarek G-SHOCK Gold Metal Covered Series jest sparowany z czarnym paskiem z żywicy i pozłacaną sprzączką. Mocne tworzywo gwarantuje bezpieczne trzymanie się modelu na nadgarstku bez obawy o przypadkowe zerwanie, a jednocześnie daje komfort w codziennym użytkowaniu. Za sprawą swojej wodoodpornej struktury, może być także użytkowany podczas pływania lub nurkowania.


Legendarna wytrzymałość obudowy G-SHOCK

Zegarki Gold Metal Covered Series jak na G-SHOCK przystało, mogą pochwalić się fenomenalną jakością wykonania. Wytrzymała na wstrząsy oraz upadki legendarna struktura modeli  SHOCK resistant, gwarantuje ich komfortowe użytkowanie na co dzień i w sportowych warunkach. Składa się na to stalowa koperta, a także przykrywające tarczę elastyczne szkło mineralne odporne na ewentualne stłuczenia. Mocna konstrukcja zapewnia im wysoką wodoszczelność na poziomie 20 ATM, przez co zegarek stanie się idealnym towarzyszem dla wszystkich miłośników wodnych sportów. Nad prawidłowym funkcjonowaniem całości, czuwa natomiast kwarcowy mechanizm. To nie tylko najbardziej precyzyjny system zegarmistrzowski, ale także jeden z najwygodniejszych. Dzięki niemu zegarek pozostaje cały czas gotowy do pracy.

Wytrzymałe zegarki G-SHOCK

Czarno-złoty G-SHOCK — idealna propozycja zegarka dla par

Czarno-złoty G-SHOCK

Występujące w dwóch rozmiarach modele G-SHOCK, stanowią świetny pomysł zegarka dla par. Mogą być one podarowane sobie nawzajem lub też stanowić oryginalny prezent od bliskiej osoby z okazji rocznicy. Noszone na nadgarstkach ukochanych takie same egzemplarze, dają wyraz podobnego gustu, czy zainteresowań. Pozwalają jednocześnie utrzymać wzajemną pamięć w codziennych sytuacjach. Wygrawerowana na ich deklu ważna data lub krótka dedykacja dodatkowo spersonalizuje prezent, podkreślając wyjątkowość zegarków.

FILTRY0