<<   POWRÓT 18-02-2020

Outdoorowy zegarek Casio ProTrek PRT-B50

Planujesz podróż marzeń? Nie wiesz, co spotka Cię podczas weekendowej eskapady z przyjaciółmi? Nowy zegarek Pro Trek PRT-B50 na ręku to gwarancja, że nie zaskoczą Cię żadne warunki! Niezawodny zegarek outdoorowy Casio jest czasomierzem, w którym wyzwania stawiane przez dziką przyrodę spotykają się z zaawansowaną technologią na miarę XXI wieku. To model, który nadąży za Tobą - także poza szlakiem!
Pro Trek PRT-B50 - najlepszy zegarek outdoorowy

Nigdy nie wiesz, gdzie zakończy się Twoja wyprawa? Podczas wędrówek przekraczasz strumyki, a czasem i rwące rzeki? Wspinasz się i chcesz wiedzieć, na jakiej wysokości się znajdujesz? Zegarek outdoorowy Pro Trek PRT-B50 sprosta każdemu, z postawionych mu wyzwań.

Technologia cenionej japońskiej firmy sprawdzi się nawet podczas ekstremalnych przygód, których nie zapomnisz do końca życia. W wielofunkcyjnym zegarku funkcje takie jak: krokomierz, czas światowy i liczne alarmy już nikogo nie dziwią. Właśnie dlatego Casio, wpisując się w wymagania uczestników wypraw outdoorowych, daje zdecydowanie więcej!Zegarek na wyprawę, który sprosta każdemu wyzwaniu

Zegarek na wyprawę opracowany przez Casiozabierzesz naprawdę wszędzie. Czasomierz został wyposażony w dokładny wysokościomierz dobrze spisujący się nawet na wysokościach zbliżonych do Mount Everest. Co ważne, pomiar bazuje na danych z ciśnieniomierza, a nie wyłącznie na sygnale GPS, co jest częstą praktyką w mniej zaawansowanych mechanizmach.


Dzięki temu zyskujesz pewność, że wskazana wysokość jest zgodna ze stanem faktycznym, a podróż idzie zgodnie z planem. Kolejnym z dostępnych udogodnień są wskazania wschodu i zachodu Słońca wspomagające planowanie dnia w terenie. We wczesnych godzinach porannych oraz nocnych użytkowanie zegarka wspomaga oświetlenie Dual Illuminator bazujące na dwóch miejscach podświetlenia tarczy od spodu, co stanowi gwarancję łatwości odczytu. Podświetlenie ma też zastosowanie podczas zanurzenia czasomierza, które jest możliwe dzięki wodoszczelności sięgającej 100 m.


Szczególnie cieszy fakt, że zegarki Pro Trek PRT-B50 doskonale wykorzystują współpracę wbudowanego barometru z pozostałymi czujnikami. W zegarku outdoorowym umożliwia to bieżącą analizę warunków atmosferycznych i skuteczne ostrzeganie o zbliżających się zmianach. Informacje pomogą w porę znaleźć schronienie bądź podjąć decyzję o dalszym przemarszu.


Jak na pioniera rynku zegarków na wyprawy przystało, japońska marka przygotowała aplikację. To ona zapewnia liczne wykresy i analizy zarówno wysiłku, jak i aktualnego otoczenia. Wystarczy, że połączysz zegarek ze smartfonem przy pomocy funkcji bluetooth!
Nowoczesna technologia na miarę zegarków Casio

Emocjonujące wyprawy wymagają niebywałej dokładności. To od wskazań zegarka będzie zależało, czy skręcisz w dobrym miejscu i unikniesz ulewy. Cechą wyróżniającą kolekcję Pro Trek PRT-B50 spośród wszystkich innych zegarków outdoorowych jest niezawodność i precyzja pomiaru.


O jakość wskazań położenia geograficznego, ciśnienia wspomagającego określanie wysokości oraz pomiaru temperatury dba technologia Triple Sensor. Dzięki jej zastosowaniu, informacje, które otrzymujesz są wynikiem wnikliwej analizy pomiarów z aż 3 czujników! Zegarek na wyprawę jeszcze nigdy nie był tak dokładny!


Co więcej, czasomierz zapewnia ciągłą aktualizację wszystkich danych. Informacje aktualizują się aż 4 razy na dobę - z możliwością ręcznego ich odświeżenia. Niezwykle ważną kwestią dla zapalonych podróżników jest fakt, że Pro Trek PRT-B50 doskonale radzi sobie także w zamkniętych przestrzeniach.Zegarek outdoorowy Casio - ponad ograniczeniami

Pro Trek PRT-B50 to idealny zegarek dla osób kochających przygody. Szeroki zakres funkcji - od precyzyjnego kompasu aż do analizy wykonanej przez aplikację - pozwoli dopasować zakres działania do zróżnicowanych oczekiwań. I choć to ogromna funkcjonalność jest znakiem rozpoznawczym zaawansowanego zegarka outdoorowego, równie istotna pozostaje łatwość obsługi wszystkich funkcji oraz urzekający wygląd. Casio Pro Trek PRT-B50 da Ci zdecydowanie więcej niż którykolwiek inny czasomierz. Przekonaj się sam!


SORTUJ FILTRY 0