<<   POWRÓT 03-11-2017

Komplet zegarków

Komplety zegarków w naszej ofercie zostały dobrane z myślą o osobach poszukujących prezentu dla pary. Zestaw zegarków to męski i damski model tego samego producenta utrzymane w identycznej stylistyce. Mogą one sprawić radość jako prezent walentynkowy czy prezent na rocznicę ślubu. Nasza propozycja to zarówno eleganckie zestawy zegarków prestiżowych marek, jak i komplety w młodzieżowym stylu o odważnych, żywych kolorach. Są to zarówno tradycyjne zegarki na pasku lub bransolecie, jak i sportowe cyfrowe modele dla osób, które aktywnie spędzają czas wolny.
Zestaw luksusowych zegarków to doskonały prezent dla Pary Młodej, czy na przykład upominek dla rodziców na rocznicę ślubu. Taki komplet znajdą Państwo w ofercie takich marek jak Atlantic, Certina, Tissot, Doxa, Bulova, Seiko czy Citizen.


Niektórzy producenci oferują zestaw złotych zegarków np. T71.2.114.21 i T71.2.411.21. Są to niezwykle piękne zegarki z cienką kopertą na skórzanym pasku. Tarcza również utrzymana jest w kolorze złota. Umieszczono na niej subtelne indeksy słupkowe i delikatne wskazówki, oraz okienko datownika. Do zegarków dołączany jest certyfikat autentyczności. Atlantic oferuje komplety zegarków zarównona bransolecie jak i pasku. Są to typowe dla tej marki zegarki klasyczne.


Dla młodych osób przygotowaliśmy zestawy zegarków młodzieżowych. Są to między innymi popularne na całym świecie zegarki G-Shock.


Para zawiera modele o tym samym kolorze, przy czym jeden z nich jest zazwyczaj znacznie mniejszy, bo przeznaczony na damski nadgarstek.


Również marka Lorus zagwarantowała gotowy pomysł na prezent dla pary, do tego w najwyższej jakości.


Zegarki w przystępnej cenie na gwarancji znanego i cenionego Seiko to świetne zegarki idealne do noszenia na co dzień.