TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.
<<   POWRÓT 03-11-2017

Komplet zegarków

Komplety zegarków w naszej ofercie zostały dobrane z myślą o osobach poszukujących prezentu dla pary. Zestaw zegarków to męski i damski model tego samego producenta utrzymane w identycznej stylistyce. Mogą one sprawić radość jako prezent walentynkowy czy prezent na rocznicę ślubu. Nasza propozycja to zarówno eleganckie zestawy zegarków prestiżowych marek, jak i komplety w młodzieżowym stylu o odważnych, żywych kolorach. Są to zarówno tradycyjne zegarki na pasku lub bransolecie, jak i sportowe cyfrowe modele dla osób, które aktywnie spędzają czas wolny. Zestaw luksusowych zegarków to doskonały prezent dla Pary Młodej, czy na przykład upominek dla rodziców na rocznicę ślubu. Taki komplet znajdą Państwo w ofercie takich marek jak Atlantic, Certina, Tissot, Doxa, Bulova, Seiko czy Citizen. Niektórzy producenci oferują zestaw złotych zegarków np. T71.2.114.21 i T71.2.411.21. Są to niezwykle piękne zegarki z cienką kopertą na skórzanym pasku. Tarcza również utrzymana jest w kolorze złota. Umieszczono na niej subtelne indeksy słupkowe i delikatne wskazówki, oraz okienko datownika. Do zegarków dołączany jest certyfikat autentyczności. Atlantic oferuje komplety zegarków zarówno na bransolecie jak i pasku. Są to typowe dla tej marki zegarki klasyczne.

 

 

Luksusowy, damski zegarek Tissot T71.2.114.21 GOLDRUN na skórzanym, czarnym pasku z złota kopertą ze złota jak i tarczą. Wskazówki jak i indeksy są również wykonane z złotego złota.Elegancki, męski zegarek Tissot T71.2.411.21 Goldrun na skórzanym, czarnym pasku z złota kopertą ze złota jak i tarczą. Wskazówki jak i indeksy są również wykonane z złotego złota.        Luksusowy, męski zegarek Atlantic 66355.43.21R Seashell na bransolecie wykonanej ze stali w kolorze różowego złota i srebra. Koperta zegarka jest wykonana ze stali oraz pokryta jest powłoka PVD w kolorze różowego złota oraz srebra. Tarcza zegarka jest srebrna z datownikiem na godzinie trzeciej. Wskazówki oraz indeksy są w kolorze różowego złota.     Elegancki, damski zegarek Atlantic 26355.43.21R Seashell na bransolecie wykonanej ze stali w kolorze różowego złota i srebra. Koperta zegarka jest wykonana ze stali oraz pokryta jest powłoka PVD w kolorze różowego złota oraz srebra. Tarcza zegarka jest srebrna z datownikiem na godzinie trzeciej. Wskazówki oraz indeksy są w kolorze różowego złota.

 

 

Dla młodych osób przygotowaliśmy zestawy zegarków młodzieżowych. Są to między innymi popularne na całym świecie zegarki G-Shock. Para zawiera modele o tym samym kolorze, przy czym jeden z nich jest zazwyczaj znacznie mniejszy, bo przeznaczony na damski nadgarstek. 

 

 

          Sportowy, męski zegarek G-Shock GA-110BC-9AER Original na pasku i kopercie wykonanych z tworzywa sztucznego w żółtym kolorze. Analogowo-cyfrowa tarcza zegarka jest w żółtym kolorze z białymi detalami takimi jak wskazówki.   Sportowy, damski zegarek Baby-G BA-110BC-9AER na pasku i kopercie wykonanych z tworzywa sztucznego w żółtym kolorze. Analogowo-cyfrowa tarcza zegarka jest w żółtym kolorze z białymi jak i srebrnymi detalami takimi jak wskazówki czy napisy.Sportowy, damski zegarek Baby-G BA-110-7A3ER na pasku i kopercie wykonanych z tworzywa sztucznego w białym kolorze. Analogowo-cyfrowa tarcza jest w białym kolorze z srebrno-czarnymi akcentami.  Sportowy, męski zegarek G-Shock GA-110C-7AER na pasku i kopercie wykonanych z tworzywa sztucznego w białym kolorze. Analogowo-cyfrowa tarcza jest w szarym kolorze z srebrno-czarnymi akcentami.

 

 

Również marka Lorus zagwarantowała gotowy pomysł na prezent dla pary, do tego w najwyższej jakości. Zegarki w przystępnej cenie na gwarancji znanego i cenionego Seiko to świetne zegarki idealne do noszenia na co dzień.                                    

 

Klasyczny, damski zegarek Lorus RTA31AX9 na srebrnej bransolecie ze stali typu mesh. Okrągła koperta zegarka Lorus jest wykonana ze stali w srebrnym kolorze. Analogowa tarcza zegarka jest w czarnym kolorze z indeksami oraz wskazówkami w srebrnym kolorze w postaci minimalistycznych kresek. Elegancki, męski zegarek Lorus na bransolecie typu mesh wykonanej ze stali w srebrnym kolorze. Okrągła koperta zegarka jest stalowa w srebrnym kolorze. Analogowa tarcza zegarka jest w czarnym kolorze ze srebrnymi indeksami oraz wskazówkami w postaci minimalistycznych kresek.        Klasyczny, damski zegarek Lorus RH885BX9 na skórzanym pasku w brązowym kolorze z koperta wykonana ze stali w srebrnym kolorze. Analogowa tarcza zegarka jest minimalistyczna w białym kolorze z srebrnymi indeksami oraz wskazówkami w postaci kresek.      Klasyczny, męski zegarek Lorus RH881BX9 Fashion na skórzanym brązowym pasku z koperta wykonaną ze stali w srebrnym kolorze. Analogowa tarcza zegarka w minimalistycznym stylu jest w białym kolorze z srebrnymi wskazówkami w postaci kresek.