Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Komplet zegarków

03-11-2017

Komplety zegarków w naszej ofercie zostały dobrane z myślą o osobach poszukujących prezentu dla pary. Zestaw zegarków to męski i damski model tego samego producenta utrzymane w identycznej stylistyce. Mogą one sprawić radość jako prezent walentynkowy czy prezent na rocznicę ślubu. Nasza propozycja to zarówno eleganckie zestawy zegarków prestiżowych marek, jak i komplety w młodzieżowym stylu o odważnych, żywych kolorach. Są to zarówno tradycyjne zegarki na pasku lub bransolecie, jak i sportowe cyfrowe modele dla osób, które aktywnie spędzają czas wolny.
Zestaw luksusowych zegarkówto doskonały prezent dla Pary Młodej, czy na przykład upominek dla rodziców na rocznicę ślubu. Taki komplet znajdą Państwo w ofercie takich marek jak Atlantic, Certina, Tissot, Doxa, Bulova, Seiko czy Citizen.

Para zegarków dla niej i dla niego od Atlantic


Para zegarków dla niej i dla niego od Tissot

Niektórzy producenci oferują zestaw złotych zegarkównp.T71.2.114.21 iT71.2.411.21. Są to niezwykle piękne zegarki z cienką kopertą na skórzanym pasku. Tarcza również utrzymana jest w kolorze złota. Umieszczono na niej subtelne indeksy słupkowe i delikatne wskazówki, oraz okienko datownika. Do zegarków dołączany jest certyfikat autentyczności. Atlantic oferuje komplety zegarków zarównona bransolecie jak i pasku. Są to typowe dla tej marki zegarki klasyczne.


Dla młodych osób przygotowaliśmy zestawy zegarków młodzieżowych. Są to między innymi popularne na całym świecie zegarki G-Shock.

Para zegarków dla niej i dla niego od G-Shock i Baby-G w białym kolorze


Para zegarków dla niej i dla niego od G-Shock i Baby-G w żółtym kolorze

Para zawiera modele o tym samym kolorze, przy czym jeden z nich jest zazwyczaj znacznie mniejszy, bo przeznaczony na damski nadgarstek.


Również marka Lorus zagwarantowała gotowy pomysł na prezent dla pary, do tego w najwyższej jakości.

Para zegarków na srebrnej bransolecie mesh dla niej i dla niego od Lorus


Para zegarków na brązowym skórzanych paskach dla niej i dla niego od Lorus

Zegarki w przystępnej cenie na gwarancji znanego i cenionego Seiko to świetne zegarki idealne do noszenia na co dzień.