Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300
Nowe ekologiczne pudełko na zegarki Tissot

Nowe ekologiczne pudełko na zegarki Tissot

2023-02-10
Przedstawiamy nowe opakowanie Tissot! Ekologiczne pudełko na zegarek wykonane jest z materiałów pochodzących z recyklingu i nadaje się do dalszego przetworzenia. Przy okazji, świetnie się prezentuje!

Nie tylko wnętrze się liczy

Pudełko na zegarek bardzo często pozostaje niedostrzeżone. W przypadku Tissot pełni ono jednak kilka funkcji. Nie tylko zapewnia skuteczną ochronę produktu przed uszkodzeniem, ale też doskonale się prezentuje. Elegancko zaprojektowane i dopracowane w każdym szczególe opakowanie jest symbolem wartości przyświecających szwajcarskiej marce, podobnie jak cenny zegarek znajdujący się w jego wnętrzu. Dostosowany do stylu urządzenia, tworzy wraz z nim doskonały zestaw prezentowy. Pięknie wykończone pudełko potęguje radość z otrzymanego upominku.
Ekologiczne czarne pudełko Tissot
Ekskluzywne pudełko Tissot stworzone z recyklingu

Planeta również jest cenna

Marka Tissot doskonale zdaje sobie sprawę z potrzeby myślenia, działania i tworzenia w sposób odpowiedzialny. Dlatego szwajcarski brand z przyjemnością przedstawia nowe ekologiczne pudełka, które stawiają planetę na pierwszym miejscu. W ramach dążenia do zmniejszenia wpływu na środowisko naturalne są one produkowane przy użyciu głównie materiałów pochodzących z recyklingu i nadających się do powtórnego przetworzenia. Z tego też względu, na pudełku i jego obwolucie widnieją słowa: „Time is precious, the planet is too.” (Czas jest cenny, podobnie jak planeta).

Ekologicznie i stylowo - nowe oblicze zegarków Tissot

Tissot 1853 podchodzi bezkompromisowo do wykorzystanych materiałów. Jakość premium odczuwana jest w samym dotyku, jeszcze bardziej podkreślając w ten sposób wartość produktu. Podstawa i pokrywa pudełka wykonane są z tworzywa nadającego się w pełni do recyklingu: z papieru i kartonu, a poduszka podtrzymująca zegarek — z rPET (tworzywo PET z recyklingu). Dotychczasowe opakowanie zostało starannie przeprojektowane, aby prezentować nowoczesną stylistykę przy jednoczesnym zachowaniu kultowej palety czerwieni, czerni i bieli Tissot.
Nowoczesna stylistyka pudełka Tissot
Stylowe czarne pudełko z recyklingu Tissot

Na każdy czas i każde czasy

Nowe pudełko na zegarek Tissot to ważny krok na drodze ku lepszej, bardziej bezpiecznej dla środowiska przyszłości. Zostało ono pomyślane tak, aby uchwycić piękno i ponadczasowość znajdującego się w jego środku produktu.

Cechy pudełka na zegarek Tissot

  • Pudełko nadaje się w 100% do ponownego przetworzenia (papier i tektura)
  • Poduszka wykonana z przetworzonego plastiku PET (rPET)
  • Ponadczasowa estetyka Tissot w stylowej czerwieni, czerni i bieli
  • Napis „Time is precious, the planet is too.” (Czas jest cenny, podobnie jak planeta)
  • Jakość premium w dotyku 132mm x 130mm x 90mm (Szer.xWys.xGł.)
Wybierz jeden z ponad 700 zegarków Tissot dostępnych w naszym sklepie wraz z darmową dostawą i zwrotem do 100 dni.

Autor artykułu

Cezary Grudziński- autor artykułu
Cezary GrudzińskiKiedy Cezary pisze o zegarkach, ma na myśli tylko te najbardziej prestiżowe. Jako ekspert w dziedzinie luksusowych czasomierzy, zna każdą markę, która liczy się w świecie zegarmistrzostwa. Prywatnie jest zapalonym miłośnikiem sztucznej inteligencji i matematyki.