Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Skagen Holst na pasku

2wyniki

Zegarki Skagen Holst na pasku

Wyjątkowe zegarki Skagen zachwycą wielbicieli skandynawskiego designu. Ich styl fashion w połączeniu z elementami klasycznymi i eleganckimi sprawia, że są odpowiednim dodatkiem na każdą okazję. Czasomierze Skagen Holst pokazują czas w sposób tradycyjny. Wskazówki są proste i delikatnie zwężane przy samym końcu. Dzięki temu odczytanie godziny nie stanowi najmniejszego problemu. Zaprojektowany przez markę Skagen zegarek ma okrągłą kopertę, która została wykonana ze stali. Ten materiał ma zawsze wyrazisty kolor, przez co czasomierze wyglądają niesamowicie. Zegarki Skagen Holst na pasku ze skóry naturalnej można nosić bez przerwy. Wykorzystany materiał jest gwarancją komfortu i zadowolenia z użytkowania.

FILTRY0

Skagen Holst – skandynawski design w efektownym wydaniu 

Niektóre modele czasomierzy Skagen Holst mają open heart lub skeleton. Zegarek szkieletowy robi największe wyrażenie. Możesz przez cały czas obserwować działanie niesamowitego mechanizmu. Każdy element, który widoczny jest na tarczy, został stworzony z wysoką precyzją. Dzięki temu obserwacja wprawia w zachwyt nawet osoby, które nigdy nie interesowały się zegarmistrzostwem. Częściowo otwarte tarcze to zabieg estetyczny. Takie urozmaicenie cyferblatu sprawia, że zegarki Skagen są wyjątkowe i wyróżniają się na tle innych dodatków. Zarówno mechanizm kwarcowy, jak i automatyczny są niezawodne i mogą działać przez wiele lat. 

Zegarek Skagen HOLST AUTOMATIC SKW6736 zegarek męski typu skeleton na brązowym pasku

Zegarki Skagen – elegancki minimalizm z duńskim rodowodem 

Zegarek Skagen HOLST SKW6653 zegarek męski na niebieskim pasku i z tarcza z masy perłowej z subtarczami

Duńskie czasomierze Skagen Holst mają paski wykonane ze skóry naturalnej. Charakteryzuje je gładka struktura bez widocznego szycia. Mają jednolity kolor, przez co są uniwersalne i pasują na każdą okazję. Każdy zaprojektowany przez markę Skagen zegarek zapinany jest na sprzączkę. Takie klasyczne cechy przekładają się na ponadczasowość biżuterii. W ofercie są paski w odcieniach brązu, czerni oraz niebieskiego. Wszystkie kolory, w połączeniu ze srebrnymi kopertami, prezentują się elegancko. Dopasowanie paska oraz tarczy przekłada się na spójność stylistyczną. Paski dopasowują się do kształtu nadgarstka i są wytrzymałe. Dzięki temu możesz nosić zegarki Skagen przez wiele lat. 

Zobacz wszystkie zegarki Skagen dostępne w naszej ofercie!