Wakacyjna Wyprzedaż 2024 na Zegarki
tel. 753 753 300

Zawieszki

65wyniki

Zawieszki

Wisiorki należą do najchętniej wybieranych przez kobiety rodzajów biżuterii. Przykuwają wzrok i uwydatniają kobiece piękno. W klasycznej odsłonie tworzą je dwa elementy: łańcuszek oraz zawieszka w różnych kształtach i kolorach. Wśród tych ostatnich największą uniwersalnością charakteryzują się zawieszki srebrne. Pasują na każdą okazję, zarówno do strojów biznesowych i wieczorowych, jak i casualowo-sportowych. Nie mniejsze możliwości stylizacyjne dają również złote zawieszki. Choć kojarzą się przede wszystkim z szykownymi strojami, to nic nie stoi na przeszkodzie, by uzupełniać o nie codzienny outfit.  

FILTRY0

Wisiorki – modne propozycje ze srebra i złota  

Złoto i srebro królują w sztuce biżuteryjnej od lat i nic nie wskazuje na to, by kiedykolwiek miały wyjść z mody. Srebrne i złote wisiorki są z jednej strony wyborem ponadczasowym. Z drugiej – wpisują się w najnowsze trendy, dzięki zawieszkom w modnych kształtach. Kobiety chętnie noszą dziś na dekolcie złote przywieszki w formie serduszka, orientalnych motywów, figur zwierzęcych czy symboli religijnych. Spośród tych ostatnich największą popularność zdobył krzyżyk zawieszka, który występuje także w postaci dodatku ze srebra. 

Zawieszka złota z opalem pr.585 Harf M-173Z-GW-OPCZawieszki srebrne – krzyżyki, medaliki oraz inne wzory  

Zawieszka srebrna pr.925 Harf ZAW97500

Zawieszka do łańcuszka srebrna to popularny dodatek, który nie tylko podkreśla styl ubierania się, ale może też odzwierciedlać nastrój, poglądy czy sposób bycia. Najwyraźniejszym tego przykładem są zawieszki krzyżyki i medaliki z przedstawieniem Matki Boskiej. Najczęściej wybiera się je dla dziecka na Pierwszą Komunię Świętą. Może jednak po nie sięgnąć każdy, kto chce wyrazić swoją wiarę, ale nie tylko. Zawieszka krzyżyk, która nie jest krucyfiksem, może być bowiem potraktowana jedynie jako modny dodatek bez związku z religijnością. 


Ciekawym przykładem są również srebrne wisiorki z kolorowymi wzorami na szkle Murano. Wykonane z artyzmem przyjmują postać małych dzieł sztuki, które dumnie się prezentują na kobiecym dekolcie. Taka srebrna zawieszka ożywia kolorystycznie codzienne ubiory. Świadczy też o wysublimowanym guście i artystycznej naturze swojej właścicielki.

Zawieszka srebrna ze szkłem Murano pr.925 Antica MurrinaZłote zawieszki – wisiorki z kamieniami, serduszka i inne przywieszki  

Zawieszka złota z cyrkonią pr.585 - Kółko Harf

Modne i popularne motywy składają się również na wisiorki złote. Wśród nich kobiece gusta podbijają przede wszystkim złote zawieszki do łańcuszka damskie w kształcie serca. Ukazują romantyczną naturę, a podarowane w prezencie stają się wartościowym gestem miłości. Symboliczne znaczenie ma również złota zawieszka w formie gwiazdy. Oznacza nastawienie na sukces, pewność siebie i otwartość na nowe wyzwania. Szczególnie dobrze sprawdzi się więc w roli dodatku w sytuacjach biznesowych. Zawieszka złota 585 w tym kształcie dyskretnie uzupełni formalny strój na rozmowę kwalifikacyjną albo ważne spotkanie z kontrahentem. Jeszcze większą wartość symboliczną niesie zawieszka krzyżyk złoty w nietypowej odsłonie z cyrkoniami 


Każda z tych form wyróżnia się uniwersalnym charakterem, pasuje więc na każdą okazję. Dodatkowo w codziennych stylizacjach znakomicie sprawdzają się złote zawieszki na łańcuszek z wizerunkami zwierząt. Poza nimi branża biżuteryjna chętnie wykorzystuje motywy orientalne, które reprezentują złote wisiorki damskie z drzewem życia czy łapaczem snów. Mogą odegrać rolę talizmanu lub po prostu nietuzinkowej ozdoby do noszenia na co dzień. Na kobietę, która szuka szykownego dodatku do eleganckich strojów, czekają natomiast bogato zdobione zawieszki złote z kamieniami i cyrkoniami. Wiele z nich przyjmuje klasyczne formy koła, owalu lub łezki, ale też powstaje w inspiracji motywami florystycznymi. Delikatne w formie złote zawieszki 585 subtelnie dodają wdzięku kobiecie w każdym wieku.  

  Zawieszka złota z cyrkonią pr.585 M-98Z-GZ-C-SEZawieszki do łańcuszków – modele na każdą okazję  

Zawieszka złota z cyrkonią pr.585 Harf M-6Z-GW-C

Biżuteria ze srebra i złota króluje nie tylko na salonach, ale znajduje zastosowanie również w mniej formalnych sytuacjach. Zawieszka do łańcuszka złota i srebrna komponuje się z biurowym outfitem. Gustowne, minimalistyczne i o klasycznej formie bez dodatków budują wizerunek osoby kompetentnej i profesjonalnej. Kolorowy wisiorek sprawdzi się natomiast podczas spotkań z przyjaciółmi czy wypadów do kina. Doda koloru i lekkości szczególnie letnim stylizacjom. Złota zawieszka 585 z kamieniami to z kolei propozycja na ważniejsze uroczystości, takie jak: wesele, bankiet czy bal sylwestrowy. Zaletą tego rodzaju biżuterii jest jej wyrazistość, dzięki czemu zawieszka złota nie wymaga innych dodatków, aby uwydatnić szyk wybranej stylizacji.Wisiorek w swoim stylu znajdziesz w ZEGAREK.NET!  

Wisiorki srebrne i złote są dostępne w różnych wzorach. Tym samym wpisują się w zróżnicowane kobiece gusta. Szukasz zawieszki, która dopełni twój styl i podkreśli osobowość? W autoryzowanym sklepie internetowym ZEGAREK.NET znajdziesz srebrne i złote zawieszki do łańcuszka o modnym i ponadczasowym designie zaprojektowane przez renomowaną markę Harf. Zapoznaj się z ofertą i wybierz model dla siebie lub bliskiej osoby! Zobacz całą kolekcję biżuterii dostępną w naszym sklepie!