Wakacyjna Wyprzedaż 2024 na Zegarki
tel. 753 753 300
Specjalny konkurs na Facebooku - zdobądź unikatowy zegarek Vostok Europe Rocket N-1 Chrono!

Specjalny konkurs na Facebooku - zdobądź unikatowy zegarek Vostok Europe Rocket N-1 Chrono!

2024-06-14
Zbliża się długo wyczekiwane EURO 2024, a wraz z nim niezapomniane emocje piłkarskie, które pochłoną całą Europę! Aby uczcić to wielkie sportowe wydarzenie, przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy konkurs na Facebooku, w którym do wygrania jest męski zegarek Vostok Europe Rocket N-1 Chrono, na którym znajdziecie specjalny grawer upamiętniający EURO 2024
Konkurs Euro 2024 Vostok Europe

Jak wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w naszym konkursie na Facebooku, wystarczy wykonać kilka prostych kroków. Po pierwsze, znajdź wyróżniony post konkursowy na naszym profilu. Następnie, w jednym komentarzu pod tym postem, podaj swoje typy dotyczące finałowego meczu EURO 2024:

  • Zwycięzcę finałowego meczu EURO 2024.
  • Wynik finałowego meczu.
  • Minutę, w której padnie pierwsza bramka.

Na zgłoszenie swojej odpowiedzi masz czas do zakończenia fazy grupowej, czyli do 28 czerwca 2024 roku do godziny 0:00!

Link do konkursu: https://www.facebook.com/share/p/Grt4iS4zYMd81E18/

Kto wygrywa konkurs?

Zwycięzcą konkursu zostanie osoba, która jako pierwsza poda prawidłowego zwycięzcę finałowego meczu, przewidzi dokładny wynik oraz minutę, w której padnie pierwsza bramka. Ogłoszenie wyników nastąpi po zakończeniu finału EURO 2024.

W momencie gdy żaden z uczestników nie poda prawidłowego kompletu odpowiedzi, drogą eliminacji poszczególnych kategorii wyłonimy zwycięzcę, który był najbliżej. Liczy się jeden komentarz od każdego z uczestników.

Jeśli jedna osoba opublikowała kilka komentarzy ze swoimi propozycjami, pod uwagę będzie brany jedynie ten, który pojawił się jako pierwszy.

Wyjątkowa nagroda dla prawdziwego kibica - zegarek Vostok Europe Rocket N-1 Chrono z grawerem EURO 2024

Nagrodą główną w naszym konkursie jest wyjątkowy zegarek Vostok Europe Rocket N-1 Chrono, który został specjalnie zaprojektowany z okazji EURO 2024. To prawdziwy rarytas dla kolekcjonerów i miłośników futbolu, który będzie stanowił piękną pamiątkę na długie lata.

Wyposażony w wytrzymałą kopertę, precyzyjny mechanizm oraz stylowy design z pewnością przyciągnie wzrok. Dodatkowo, specjalnie spolerowany dekielek z grawerem EURO 2024 czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym.

Zwycięzca naszego konkursu stanie się szczęśliwym posiadaczem tego unikalnego zegarka, który będzie przypominał o piłkarskich emocjach EURO 2024 przez wiele lat.

Nie czekaj, weź udział w konkursie i zyskaj szansę na zdobycie jedynego w swoim rodzaju Vostok Europe Rocket N-1!

Vostok Europe to renomowana marka zegarków, która słynie z produkcji zegarków o wyjątkowej trwałości i precyzji, które czerpią inspirację z osiągnięć nauki i technologii.

Zegarek Vostok Europe Rocket N-1 Chrono

Mini Konkursy na naszym Instagramie przez całe EURO 2024

Przez cały okres trwania EURO 2024 zapraszamy Was na naszego Instagrama, gdzie w relacjach będą pojawiać się mini konkursy! Codziennie nowe wyzwania, w których możecie wygrać atrakcyjne rabaty na nasze zegarki. To doskonała okazja, aby zdobyć wyjątkowe nagrody i jeszcze bardziej poczuć emocje towarzyszące mistrzostwom. Śledźcie nasze relacje, bierzcie udział i bawcie się razem z nami

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników naszego konkursu. Niech Wasze typy będą trafne! Pamiętajcie, że każdy komentarz się liczy, więc dajcie z siebie wszystko! Niech wygra najlepszy, a emocje piłkarskie towarzyszą Wam przez całe EURO 2024.

Powodzenia!

Autor artykułu

Piotr Strzępski- autor artykułu
Piotr StrzępskiZegarmistrzostwo to dla niego nie tylko pasja, ale rodzinna tradycja. Jego fascynacja zegarkami narodziła się dzięki dziadkowi-kolekcjonerowi. Prywatnie zanurza się w świecie gier, a wieczory spędza przy dobrym filmie, obserwując ludzi i czerpiąc z tego inspirację.