Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300
Vostok Europe Pogoń Szczecin - specjalna edycja zegarków dla kibiców Dumy Pomorza

Vostok Europe Pogoń Szczecin - specjalna edycja zegarków dla kibiców Dumy Pomorza

2024-04-29
Chociaż Vostok Europe pochodzi z Litwy, to w jego ofercie pojawiły się wyroby, stworzone specjalnie na polski rynek. Litwini ujawnili właśnie dwa nowe modele, dedykowane fanom drużyny piłkarskiej ze Szczecina. Zapraszamy do bliższego poznania zegarków “Pogoń Szczecin Duma Pomorza”
logo Vostok Europe

Zegarki Vostok Europe dla Polskich Klientów

Sukces specjalnych edycji zegarków stworzonych dla Klientów w Polsce nie jest przypadkowy i wynika z kilku rzeczy:

  1. Po pierwsze, design zegarków Vostok Europe jest niepowtarzalny, co doceniło wielu polskich Klientów. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety lubiący rzeczy wyróżniające się i nietuzinkowe chętnie sięgają po różne wersje kolorystyczne, czasem nawet z tej samej kolekcji.
  2. Po drugie, Vostok Europe oferuje wyroby, które łączą w sobie doskonałą jakość i sportowe możliwości. Zdecydowana większość obecnych w katalogu modeli to wyroby, w których można nurkować. Producent pieczołowicie wybiera mechanizmy, które słyną z trwałości i odporności na wstrząsy, instaluje w swoich produktach pogrubione szkła oraz dba o czytelność w każdych warunkach.
  3. Kolejną cechą charakterystyczną wileńskich zegarków, która przyczyniła się do ich popularności, jest fakt, że są one przygotowywane w krótkich, limitowanych seriach. Standardowe modele powstają w edycjach liczących jedynie 3000 sztuk. Bardziej wyjątkowe, jak na przykład te poświęcone Mazurom, powstają w 200 numerowanych egzemplarzach. Takie małoseryjne wyroby mogą być doskonałą ozdobą każdej, nawet tej zawierające bardzo drogie zegarki, kolekcji.
  4. Ponadto, modele Vostok Europe oferowane są w wielu wersjach kolorystycznych, co pozwala niemal każdej kobiecie i każdemu mężczyźnie wybrać wariant odpowiadający ich gustom lub kolorom najchętniej wybieranych ubrań.

Nowa edycja limitowana powstała z myślą o wiernych kibicach jednego z najlepszych klubów piłkarskich, które obecnie grają w Polskiej Ekstraklasie - Pogoni Szczecin.

Do tej pory pochodząca z Wilna marka przygotowała dwa specjalne modele poświęcone polskiemu zawodnikowi MMA Marcinowi Tyburze oraz trzy zegarki inspirowane pięknem jezior Mamry, Śniardwy i Jeziorak. Wszystkie te modele były limitowane i szybko znajdowały swoich nabywców. W tej chwili te specjalne wersje są już na wykończeniu, a lada dzień ich zakup może okazać się niemożliwy.

Litewska manufaktura, wspólnie z polskim dystrybutorem marki, postanowiła jednak przygotować kolejny ciekawy projekt. Zegarki VE Pogoń Szczecin Duma Pomorza są ściśle limitowane i stworzone z szacunkiem dla symboli tej lubianej drużyny. To wyroby, które mogą bywalcom stadionu przy Twardowskiego sprawić ogromną radość i uzupełnić nie jedną kolekcję zegarków.

Limitowane zegarki Vostok Europe Mazury
Pogoń Szczecin logo

Pogoń Szczecin - największy klub na Pomorzu Zachodnim

Pogoń Szczecin to drużyna o ciekawej, pełnej wzlotów i upadków historii. Często nazywana jest Dumą Pomorza lub Portowcami, bo tak pierwotnie nazywała się drużyna futbolowa.

Klub Sztorm Szczecin, który z czasem zmienił się w Pogoń Szczecin, powstał 21 kwietnia 1948 roku. Klub składał się z dwóch sekcji - piłkarskiej “Portowiec” i bokserskiej “Zryw”. Wsparcia klubowi udzielał Okręgowy Związek Transportów w Szczecinie.

Piłkarze Sztormu zaczęli w regionalnej klasie C. Rok później Sztorm zmienił się w Związkowiec Szczecin, a jeszcze rok później został przemianowany na KS Kolejarz.

W latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku, klub otrzymał stadion przy ulicy Twardowskiego, na którym rozgrywa mecze po dzień dzisiejszy. Granatowo-bordowe barwy odnoszą się do przedwojennej tradycji Pogoni Lwów, która w okresie Międzywojnia zdobyła czterokrotnie tytuł Mistrzów Polski. Po pierwsze miejsce lwowska drużyna sięgnęła w sezonach 1922, 1923, 1925 i 1926. W późniejszych latach wielu Lwowiaków brało udział w formowaniu się Szczecińskiego Klubu Sportowego.

Mecze rozgrywane przy Twardowskiego oglądały tłumy kibiców. Na przykład 19 października 1958 roku, w czasie którego drużyna po raz pierwszy awansowała do najwyższej klasy rozgrywek, obejrzało go około 25 000 kibiców.

Lata sześćdziesiąte to dla Portowców czas trudny - składający się z awansów i spadków. Marian Kielec zdobył w sezonie 1962/1963 aż 18 bramek, co pozwoliło mu zostać królem strzelców najwyższej klasy.

W kolejnej dekadzie Pogoń Szczecin na stałe zajęła miejsce w I lidze. Sezon 1970/1971 zakończyła na drugim miejscu, przegrywając z Zagłębiem Wałbrzych w bilansie bramkowym.

Wiele sukcesów, jakie “Duma Pomorza” osiągnęła w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku, sprawiło że w sezonie 1984/1985 debiutowała w I rundzie Pucharu UEFA (Unii Europejskich Związków Piłkarskich). Ponownie do rozgrywek europejskich drużyna awansowała w sezonie 1987/1988. Po 1990 roku granatowo-bordowe paski założyli między innymi Radosław Majdan, Maciej Stolarczyk i Olgierd Moskalewicz. Chociaż zespół nie odniósł w tej dekadzie spektakularnych sukcesów, to utrzymywał się w najwyższej dywizji.

Piłkarze klubu Pogoń Szczecin
Źródło: https://szczecin.wyborcza.pl/szczecin/7,34943,30368789,pogon-szczecin-odrabia-straty-do-liderow-i.html
Koszulka Pogoń Szczecin
Źródło: https://pilkarski.biz/polska/ile-pogon-szczecin-traci-na-braku-sponsora-na-przodzie-koszulki

Nowy wiek wiązał się dla drużyny z wielkimi zmianami i zastrzykiem zupełnie nowej energii. Drugie miejsce w sezonie 2000/2001 pozwoliło Pogoni ponownie stanąć do kwalifikacji do pucharu UEFA, jednak odpadła po dwumeczu z drużyną z Islandii. W tym czasie drużynę nabył turecki przedsiębiorca Sabri Bedkas, co jednak w następnych latach okazało się problematyczne. Zamieszanie wywołane zmianą właściciela i utworzeniem nowej spółki, doprowadziło do tego, że Portowcy spadli do IV ligi.

Od 2007 roku do dziś zawodnicy, trenerzy i działacze piszą nową historię klubu. Pogoń Szczecin Spółka Akcyjna, zarządzana przez sprawnych menedżerów i determinacji zawodników, w ciągu zaledwie dwóch lat była w stanie podźwignąć drużynę z IV do I ligi!

Mecz o mistrzostwo w 2010 roku nie poszedł jednak po myśli Szczecinian, którzy ulegli drużynie z Białegostoku.

Duma Pomorza awansowała do najwyższej ligi w sezonie 2012/2013 i od tego czasu nie wypadła z niej ani razu, a ponadto nieprzerwanie występuje w meczach Ekstraklasy.

Podium, po dwudziestu latach przerwy, Pogoń zdobyła w 2021 roku, zajmując trzecie miejsce za Legią i Rakowem. W kolejnych sezonach regularnie zawodnicy osiągali trzecie i czwarte miejsca w tabeli, a jej piłkarze i trenerzy zdobywali liczne wyróżnienia. Na przykład tytuł “Trenera Miesiąca” lub “Piłkarza Miesiąca”.

Obecnie drużyna mecze domowe rozgrywa na nowym stadionie, który powstawał w latach 2019-2022. Nowoczesny obiekt może pomieścić ponad 21 000 widzów. Dodatkowo, Portowcy mogą ćwiczyć na boisku szkoleniowym, które może zostać zakryte “balonem”. Takie rozwiązanie pozwala przeprowadzać zimowe treningi w komfortowych warunkach.

Stadion piłkarski klubu Pogoń Szczecin
Źródło: https://szczecin.wyborcza.pl/szczecin/7,87121,28674374,stadion.html
Kibice Pogoń Szczecin
Źródło: https://transfery.info/aktualnosci/pogon-szczecin-ma-nowego-obronce-awans-z-druzyny-rezerw-oficjalnie/188024

W trwającym sezonie 2023/2024 Pogoń zajmuje czwarte miejsce w tabeli Ekstraklasy, ze stratą jednego punktu do zajmującego trzecie miejsce Lecha Poznań i stratą jedynie pięciu punktów do prowadzącej Jagielloni Białystok.

W swojej historii Pogoń Szczecin dwukrotnie sięgnęła po tytuł wicemistrza Polski (1987 i 2001) i trzykrotnie po brązowy medal (1984, 2021, 2022). Wielu jej zawodników było i jest powoływanych do kadry narodowej.

Mecze Portowców, niezależnie od pogody i pory roku, przyciągają na stadion przy Twardowskiego średnio 7000 najwierniejszych widzów. To prawdziwie oddani kibice, wiernie dopingujący granatowo-bordowe koszulki.

Vostok Europe Rocket N-1 Pogoń Szczecin Duma Pomorza edycja specjalna

Dla tych najbardziej oddanych kibiców, gotowych wspierać drużynę w czasie meczów domowych i wyjazdowych, litewska marka Vostok Europe przygotowała aż dwa specjalne zegarki!

Nowe modele upamiętniają 76 rocznicę założenia klubu oraz pozwalają każdemu kibicowi nosić zegarek w łatwo rozpoznawalnych barwach swojego klubu.

Kupujący mogą wybierać między modelem kwarcowym z komplikacją stopera, a mechanicznym z automatycznym naciągiem. Niezależnie od tego, jakie wybiorą serce zegarka, staną się posiadaczami unikatowych, uniwersalnych czasomierzy, wykonanych z precyzją i cieszących oko wyjątkową szatą graficzną tarcz. Jednocześnie, te specjalne modele nie tracą nic ze swoich sportowych możliwości, dlatego będą mogły kibicom towarzyszyć we wszystkich sytuacjach, nie tylko podczas zagrzewania piłkarzy do walki.

Łącznie w wileńskiej fabryce powstaną jedynie 2024 egzemplarze obu wersji, które dostarczone zostaną w specjalnych opakowaniach inspirowanych standardowymi koszulkami w jakich grają piłkarze Pogoni Szczecin.

Vostok Europe Rocket N-1 Pogoń Szczecin Duma Pomorza edycje specjalne dwa warianty
Zegarek Vostok Europe Rocket N-1 Automatic Pogoń Szczecin Duma Pomorza Edycja Specjalna

Vostok Europe Rocket N-1 Automatic Pogoń Szczecin Duma Pomorza

Pierwszym z duetu zegarków, jest model napędzany mechanicznym kalibrem z automatycznym naciągiem. Zegarek NH35-225A462-A powstanie w liczbie 1948 sztuk co nawiązuje do daty założenia klubu.

Duża, nie zasłonięta przez dodatkowe wskazania powierzchnia tarczy, pozwoliła litewskim projektantom ozdobić zegarek czytelnymi elementami odwołującymi się do szczecińskiej drużyny. Po lewej stronie znalazł się charakterystyczny proporczyk Pogoni Szczecin. Na trójkątnym polu w kolorach granatowym i bordowym widoczny jest złoty orzeł, herb klubu, nazwa Pogoń oraz data utworzenia klubu. Po prawej stronie tarczy pojawił się złoty napis “Duma Pomorza Szczecin”, zapisany wielkimi literami. W tle, na granatowej powierzchni widoczny jest o ton jaśniejszy Orzeł i litery “PS” będące skrótem powstałym pierwszych liter słów tworzących nazwę klubu.

Pozostałe elementy pod szkłem to wyraźne, srebrne wskazówki, z których każda posiada świecące w ciemnościach elementy z białej za dnia Super-LumiNova. Dwanaście indeksów godzinowych - trójkąt w miejscu godziny dwunastej i jedenaście prostokątów symbolizujących pozostałe godziny - również ozdobione farbą luminescencyjną.

Okienko datownika znalazło swoje miejsce nad godziną szóstą. Ujęto je w delikatną ramkę. Ciemna tło i białe cyfry sprawiają, że prezentacja dni miesiąca doskonale komponuje się z okazjonalnym cyferblatem. Na zewnątrz zegarek Pogoń Szczecin Duma Pomorza również różni się względem standardowego modelu Rocket N-1. Dwunastokątny bezel otaczający mineralne szkło K1 otrzymał dwukolorową wkładkę.

W punkcie “0” pojawił się duży trójkąt z kropką świecącej farby. Pierwsze dwadzieścia minut skali ma kolor czerwony, a pozostałe 40 minut granatowy, jak tarcza. Czcionka, którą opisano skalę jest biała.

Datownik w zegarku Vostok Europe Pogoń Szczecin NH35-225A462-A
Dekiel w zegarku Vostok Europe Pogoń Szczecin NH35-225A462-A

Koperta w kolorze srebrnym ma zakręcaną koronkę, którą osłaniają proste crown guardu. Od spodu obudowę zamyka zakręcany, przeszklony dekiel, który w Edycji Specjalnej bardzo różni się od tych, jakie stosowane są w standardowych modelach.

Na szkle pojawił się złoty orzeł, symbol szczecińskiego klubu. Wokół przeszklenia pojawiły się napisy w języku polskim. Można z nich dowiedzieć się o tym, że zegarek powstał ze stali szlachetnej, jest wodoszczelny do 200 metrów, należy do limitowanej edycji “Pogoń Szczecin” oraz poznać jego numer kolejny z puli 1948 egzemplarzy. Pojawiła się tu również informacja o litewskim pochodzeniu zegarka i jego pełny numer referencyjny.

Liczba egzemplarzy to oczywiście czytelne nawiązanie do roku utworzenia Klubu Sportowego Sztorm, który dał początek Pogoni Szczecin. Koperta ma średnicę 46 milimetrów, wysokość lug to lug 55 milimetrów i grubość 17 milimetrów. Jej uszy są ukształtowane w taki sposób, że pewnie mocują zegarek nawet na drobniejszym nadgarstku. Wysoka wodoszczelność, do 20 bar, pozwala wykorzystywać zegarek w czasie uprawiania sportów wodnych. Przed wejściem do wody trzeba jednak sprawdzić czy koronka jest dokręcona do końca.

Koperta ze stali w zegarku Vostok Europe Pogoń Szczecin NH35-225A462-A
Gumowy granatowy pasek w zegarku Vostok Europe Pogoń Szczecin NH35-225A462-A

Vostok Europe NH35-225A462-A otrzymał gumowy pasek w kolorze granatowym. Jego prosty krój ozdobiony jedynie subtelnym logotypem “VE” po stronie godziny szóstej sprawia, że wygląda on elegancko i da się doskonale połączyć z ubraniami typu smart casual. Do jego zapinania służy stalowa sprzączka z logo marki.

Pasek ma szerokość 22 milimetrów. To pozwoli właścicielom łatwo odmienić wygląd posiadanego zegarka kupując pasek w innym kolorze. Można sięgnąć po bogatą kolorystykę pasków silikonowych oraz skórzanych marki Vostok Europe lub skorzystać z oferty dedykowanej bransolety.

We wnętrzu zegarka pracuje japoński mechanizm z automatycznym naciągiem. W każdej chwili można zajrzeć do wnętrza zegarka i przyjrzeć się nieustannej pracy koła balansowego lub powolnemu ruchowi wahnika zbierającego energię do pracy kalibru.

Mechanizm NH35A to jeden z najbardziej rozpowszechnionych na świecie mechanizmów automatycznych. Produkowany przez firmę córkę koncernu Seiko słynie z niezawodności i odporności na wstrząsy. Można znaleźć go w wielu uznanych zegarkach do nurkowania.

Kaliber pracuje z częstotliwością trzech Herców i oferuje około 41 godzin rezerwy naciągu. Do jego łożyskowania wykorzystano aż 24 kamienie. System przeciwwstrząsowy Diashock gwarantuje, że zegarek wróci cało z najtrudniejszych nawet wypraw nurkowych. Kaliber wyposażony jest w funkcję stop-sekundy pozwalającą zatrzymać wskazówkę sekundnika i dokładnie, według wzorca, nastawić czas. Kaliber daje też możliwość uzupełniania zapasu energii przez nakręcanie koronką.

Mechanizm NH35A w zegarku Vostok Europe Pogoń Szczecin NH35-225A462-A
Ten specjalny model łączy w sobie doskonale zaprojektowane detale, które pokażą, że jego właściciel jest wilkim fanem drużyny piłkarskiej, z klasycznym zegarmistrzostwem, które jest dziś pożądane bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Płynny ruch sekundnika od razu zdradza, jakiego rodzaje serce bije we wnętrzu koperty.
Zegarek Vostok Europe Rocket N-1 Chrono Pogoń Szczecin Duma Pomorza Edycja Rocznicowa 6S21-225A463-D

Vostok Europe Rocket N-1 Chrono Pogoń Szczecin Duma Pomorza

Drugi z przygotowanych modeli to zegarek z kwarcowym mechanizmem, wyposażonym w komplikację stopera i datownik. Ten model będzie jeszcze trudniej zobaczyć w naturze - przygotowanych zostanie jedynie 76 egzemplarzy!

Rocket N-1 Chrono Pogoń Szczecin Duma Pomorza Edycja Rocznicowa o numerze referencyjny 6S21-225A463-D ma tarczę wykończoną delikatnym gradientem w kolorze czarnym. Ponieważ jest to model ze stoperem, to ma aż pięć wskazówek, z których dwie znalazły się nie w centrum, a z lewej i prawej strony tarczy. Ta bliżej godziny dziewiątej wskazuje ile minut odmierzył stoper, zaś ta przy trzeciej - prezentuje sekundy czasu bieżącego.Obie mają czarne tła, którym nadano subtelny szlif słoneczny. Czcionki są białe, a kreseczki skal przeplatają biel i złoty odcień. Dla ułatwienia sprawdzania informacji prezentowanych przez mechanizm, oba małe liczniki zostały opisane słowami w języku angielskim.

Pod indeksem godziny dwunastej znalazło się logo Pogoni Szczecin oraz daty 1948 - 2024 i napis 76 lat. Równowagę dla tego elementu stanową umieszczone nad godziną szóstą napisy “12 kwietnia 1948 / Duma pomorza / Szczecin / Edycja Rocznicowa”. Pierwszy wiersz zapisano pismem odręcznym, pozostałe przy pomocy wersalików. Te cztery linie tekstu mają kolory korespondujące z pozostałymi elementami tarczy - dwa z nich są białe, dwa złote.

Datownik elegancko wkomponowano w prawą subtarczę. Ponieważ prezentuje białe cyfry na czarnym tle, to nie wyróżnia się i nie utrudnia sprawdzenia wskazań sekundnika, jednocześnie prezentowana przez niego informacja jest na tyle duża, że łatwo ją szybko sprawdzić. Pozostałe elementy - wskazówki godzinowa, minutowa i sekundowa stopera, a także indeksy mają ten sam kształt co w modelu automatycznym. Producent zadbał o czytelność zegarka w nocy - także i w modelu z chronografem wykorzystał substancję Super-LumiNova.

Czarna tarcza w zegarku Vostok Europe Rocket N-1 Chrono Pogoń Szczecin 6S21-225A463-D
Stalowa koperta w zegarku Vostok Europe Rocket N-1 Chrono Pogoń Szczecin 6S21-225A463-D

Koperta jest bliźniacza do tej, którą wykorzystano w czasomierzu mechanicznym. Ma dwunastokątny bezel, którego wkładkę wykończono dwoma kolorami - szarością i czernią. Koronka jest oczywiście zakręcana i chroniona przez proste, ale skuteczne osłony. Największą różnicą jest pojawienie się przycisków do obsługi stopera - start/stop przy godzinie drugiej i reset tuż obok godziny czwartej. Proste cylindry są wystarczająco duże, by móc wygodnie obsługiwać stoper, jednak nie na tyle, by przeszkadzać podczas noszenia zegarka.

W zegarkach Rocket N-1 producent wykorzystuje szkiełka K1 o grubości wynoszącej dokładnie 4,5 milimetra, dzięki czemu są one w stanie znieść wysokie ciśnienie panujące w morskich głębinach i jest odporne na uderzenia. Szkło mineralne K1 to drugi najtrwalszy rodzaj szkła, jaki można spotkać w zegarkach. Wymiary obudowy pozostały bez zmian - 46 milimetrów średnicy, 55 milimetrów wysokości lug to lug i 17 milimetrów grubości. Wodoszczelność do 200 metrów pozwala w zegarku pływać i nurkować.

Dekiel w modelu Rocket N-1 Chrono Pogoń Szczecin Duma Pomorza jest zakręcany, co poprawia wodoszczelność. W jego centralnej części pojawił się medalion z wygrawerowanym orłem - logo drużyny. Otaczają go napisy w języku polskim. Wśród nich pojawia się informacja o tym, który egzemplarz ze ściśle limitowanej puli trzyma się w rękach. Tę podano w formacie xx/76.
Dekiel z wygrawerowanym orłem w zegarku Vostok Europe 6S21-225A463-D
Siedmiorzędowa bransoleta w zegarku Vostok Europe Rocket N-1 Chrono 6S21-225A463-D
Zegarek zaprezentowany jest na stalowej bransolecie o rzadko spotykanym, siedmiorzędowym wzorze ogniw. Mimo to, że elementy są w pełni stalowe, to ich niewielki rozmiar sprawia wrażenie, jakby ogniwa bransolety były “miękkie”, co pomaga świetnie dopasować bransoletkę do każdego nadgarstka. Dodatkowo, tego rodzaju gęsta bransoletka, pozwala skórze oddychać, co znacząco poprawia komfort noszenia zegarka. Wokół przegubu bransoletka zamyka się zapięciem motylkowym, które pozwala wygodnie nosić zegarek pod mankietem koszuli. Rozpina się je z pomocą dwóch przycisków, co utrudnia przypadkowe otwarcie się zamka.

We wnętrzu zegarka pracuje mechanizm Citizen Miyota 6S21. Ten japoński kaliber został zaprojektowany z myślą o sportowych zegarkach, dlatego nie boi się wstrząsów jakie towarzyszą intensywnym treningom. Werk oferuje wskazanie godzin, minut, sekund i dnia miesiąca. Dodatkowo chronograf pozwala na żądanie zmierzyć czas trwania obserwowanego wydarzenia, nie dłuższego niż 60 minut. Centralna wskazówka sekundowa zlicza sekundy, a strzałka przy godzinie dziewiątej prezentuje zliczone minuty.

Kaliber jest łatwy w obsłudze - jego funkcje reguluje się za pomocą koronki. Żywotność dobrej klasy baterii, jakich używają najlepsze serwisy zegarmistrzowskie, to około 3 lata.

Mechanizm Miyota 6S21 w zegarku Vostok Europe Pogoń Szczecin
Ogromną siłą, a jednocześnie największym argumentem przemawiającym za kupnem czasomierza Vostok Europe Duma Pomorza Pogoń Szczecin 6S21-225A463 jest niewątpliwie to, że powstanie zaledwie 76 egzemplarzy. Ten przygotowany z myślą o kibicach model jest rzadszy niż wiele złotych “super-luksusowych” zegarków od największych Domów Zegarmistrzostwa
Specjalne pudełko w zegarku Vostok Europe Rocket N-1 Chrono Pogoń Szczecin 6S21-225A463-D

Specjalne pudełko Vostok Europe Duma Pomorza

Każdy z 2024 egzemplarzy zegarków przygotowanych dla uczczenia historii i sukcesów drużyny ze Szczecina, dostarczony zostanie do Klientów w unikatowych opakowaniach.

Klasyczne, ekologiczne pudełka Vostok Europe zamknięte zostały osłonami w barwach klubowych - obwolutę zdobią granatowo-bordowe pasy. Opakowanie opisano też najważniejszymi informacjami, dotyczącymi edycji specjalnej i cech zegarków.

Takie specjalne pudełko warto zachować, ponieważ przy ewentualnej odsprzedaży zegarka, na rynku wtórnym liczy się nie tylko stan zegarka ale również komplet akcesoriów - pudełko, dokumenty i dowód zakupu.

Zegarek dla prawdziwych kibiców - Vostok Europe Pogoń Szczecin

W przypadku tej serii limitowanej, w całości poświęconej drużynie piłkarskiej Pogoń Szczecin, odpowiedź na pytanie “dla kogo jest ten zegarek?” jest naprawdę banalnie prosta. To model stworzony z myślą o najwierniejszych fanach, którzy nie tylko kibicują na stadionie lub oglądając transmisję na żywo, ale chcą pokazać swoje przywiązanie i wsparcie dla Portowców w każdy dzień.

Zegarki z pomysłowo zaprojektowanymi tarczami doskonale nadadzą się do wyrażenia sympatii, a jednocześnie są dodatkiem znacznie dyskretniejszym niż szalik czy koszulka piłkarska. Klasyczne linie tych sportowych zegarków pozwalają bez problemu nosić je do sportowo-eleganckich stylizacji jakie wybiera się przed wyjściem do biura.

To doskonały materiał na prezent dla kibica - nie tylko tarcze i dekle tych modeli są ozdobione insygniami drużyny piłkarskiej. Nawet pudełko zostało spersonalizowane. Już w chwili wręczania zegarka, obdarowany będzie pod wrażeniem opakowania w charakterystyczne granatowo-bordowe pasy.

Zegarek Vostok Europe Rocket N-1 Chrono Pogoń Szczecin Duma Pomorza Edycja Rocznicowa prezent dla kibica
Limitowana edycja zegarka Vostok Europe Pogoń Szczecin dla kolekcjonerów

Krótkie, ściśle limitowane serie spodobają się kolekcjonerom, nawet tym, którzy nie kibicują tej konkretnej drużynie. Wielu producentów przygotowuje pro-modele dla różnych drużyn futbolowych, nie tylko tych z Europy. Takie modele miał w swojej ofercie na przykład polski Balticus czy szwajcarska, bardzo droga marka Ebel.

Są kolekcjonerzy, którzy specjalnie wyszukują tego rodzaju perełki, by włączyć je do swoich zorientowanych na piłce nożnej kolekcji. Nowe zegarki Vostok Europe mogą okazać się dokładnie tym, czego szukają.

Nowości to też doskonałej jakości zegarki sportowe, które sprawdzą się zarówno w życiu codziennym w mieście, jak i podczas uprawiania sportów. Ich koperty wykonano z najwyższej jakości stali szlachetnej, a zastosowane w środku mechanizmy są odporne na wstrząsy. Dlatego mogą one sprawdzić się w roli kolorowych “zegarków wakacyjnych”. Kolejnym ich atutem jest uniwersalny rozstaw uszu, pozwalający z łatwością dokupić na przykład pasek NATO w ulubionych kolorach.
Sportowy zegarek Vostok Europe Pogoń Szczecin NH35-225A462-A

Zegarki Vostok Europe Pogoń Szczecin w ZEGAREK.NET

Opisane zegarki będą bardzo rzadkie i kupić je będzie można jedynie u wybranych oficjalnych sprzedawców oferujących wyroby Vostok Europe. Mamy przyjemność poinformować, że sklep ZEGAREK.NET jest jednym z grona “wybranych”.

Wszystkich chętnych do zakupu zegarków poświęconych szczecińskiej Pogoni zapraszamy do składania zamówień w otwartej już przedsprzedaży, gdyż pula dostępnych zegarków jest mocno ograniczona.

Decydując się na zakup zegarków Vostok Europe Duma Pomorza Pogoń Szczecin w ZEGAREK.NET zyskujecie Państwo gwarancję, że dostarczony zegarek będzie posiadał oryginalne pudełko i komplet dokumentów, a także, że dotrze do Państwa szybko i w bezpiecznym opakowaniu. Jeśli zegarek miałby być prezentem, to zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty pudełek prezentowych, które można dokupić, dodając je do zamówienia na stronie prezentującej koszyk. Na tym etapie zakupów można też dobrać kartkę z dedykacją lub metalową wizytówkę, na której wygrawerujemy wybrany przez Państwa tekst.

Zegarki Vostok Europe Special Editions

Zobacz inne specjalne edycje zegarków VE

Autor artykułu

Cezary Grudziński- autor artykułu
Cezary GrudzińskiKiedy Cezary pisze o zegarkach, ma na myśli tylko te najbardziej prestiżowe. Jako ekspert w dziedzinie luksusowych czasomierzy, zna każdą markę, która liczy się w świecie zegarmistrzostwa. Prywatnie jest zapalonym miłośnikiem sztucznej inteligencji i matematyki.