Zimowa wyprzedaż
<<   POWRÓT13-03-2020

Ball Oficjalnym Time Keeperem na zawodach LOTTO Triathlon Energy

Szwajcarska marka Ball rozpoczęła współpracę z Lotto Triathlon Energy! Firma w 2020 roku będzie wspierać wszystkie triathlonowe zawody, jako oficjalny Time Keeper.

Zegarki Ball na zawodach LOTTO Triathlon Energy


LOTTO Triathlon Energy należy do największych imprez triathlonowych w naszym kraju. Dyscyplina sportowa składa się z kolejno z pływania, jazdy na rowerze i biegania. Już 24 maja 2020 roku w Gniewinie rozpoczynają się zawody triathlonowe, które zgodnie z tradycją otwierają sportowy sezon na Pomorzu. To właśnie wtedy ponad 500 zawodników pokonuje niezwykle trudny odcinek 1,3m z ponad 100 m różnicy wzniesień! Jak wypowiada się o współpracy Ball z LOTTO Triathlon Energy, polski przedstawiciel szwajcarskiej marki Piotr Sobota:

LOTTO Triathlon Energy


LOTTO Triathlon Energy to najbardziej dynamicznie rozwijający się cykl imprez triathlonowych w Polsce. Triathlon to multisport składający się z pływania, jazdy na rowerze i biegania następujących bezpośrednio po sobie. W 2020 roku pod szyldem LOTTO Triathlon Energy odbędzie się pięć energetycznych wydarzeń sportowych dla całych rodzin. Rywalizacja odbywa się na terenie 4 województw. Zawody charakteryzują się pięknymi i malowniczymi trasami, doskonałym zabezpieczeniem, bogatym pakietem startowym oraz niepowtarzalną, rodzinną atmosferą.

Zegarki Ball podczas LOTTO Triathlon Energy

Zegarki Ball podczas LOTTO Triathlon Energy

Co łączy zegarki Ball z triathlonem? Dyscyplina sportowa wymaga od zawodników dużego samozaparcia i cierpliwości. Wyczerpujące treningi, nieraz odbywają się w trudnych warunkach. Na każdą okoliczność przygotowane są także szwajcarskie zegarki Ball. Solidna konstrukcja w połączeniu z niezawodnym mechanizmem sprawia, że modele sprawdzą się w skrajnie niskich temperaturach, czy w oddziaływaniu pola magnetycznego. Innowacje technologiczne dające wyraz w szerokiej funkcjonalności modeli, sprawdzą się podczas wszystkich ekstremalnych sportów.


Adam Greczyło, dyrektor cyklu LOTTO Triathlon Energy, mówi:

Bardzo się cieszę, że udało nam się nawiązać współpracę z tak renomowaną marką. Zegarki Ball pojawią się w piątej, jubileuszowej edycji LOTTO Triathlon Energy, jako nagrody w klasyfikacji generalnej. Szansę na zdobycie zegarka Ball będzie mieć również każdy finiszer zawodów, a to wszystko dzięki konkursowi, który zostanie zorganizowany na specjalnym stoisku w strefie finiszera. Szczegółowe informacje zostaną podaną już niedługo!

Ball Oficjalnym Time Keeperem na zawodach LOTTO Triathlon Energy


Zobacz najchętniej wybierane zegarki marki Ball: