Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Festina oficjalnym partnerem Polskiego Związku Tenisa

14-05-2021

Festina od samego początku istnienia silnie angażuje się w sportową działalność. Proponuje specjalnie dedykowane zawodnikom zegarki z chronografem, a także pełni funkcję oficjalnego chronometrażysty wielu prestiżowych imprez. Z dużym zaangażowaniem wspiera wszelkie dyscypliny sportowe takie, jak chociażby kolarstwo i koszykówkę. Poszerzając swoją sieć współpracy, właśnie została oficjalnym partnerem Polskiego Związku Tenisowego.Sportowe pasje marki Festina

Sport i wsparcie marki Festina

Festina jest marką bardzo zaangażowaną w sportową aktywność. Pozostaje oficjalnym chronometrażystą takich zawodów jak Tour de France, Giro d'Italia, a nawet Tour de Pologne. Obecny na największych sportowych imprezach brand, podjął właśnie współpracę z Polskim Związkiem Tenisa. Ta funkcjonująca od 1921 roku organizacja, zrzesza zawodników tej dyscypliny i przewodzi odbywającym się w Polsce rozgrywkom. Pod jej opieką znajduje się także szereg programów propagujących tenisa wśród dzieci i młodzieży.


Sport ten bardzo dobrze wpisuje się w propagowane przez Festinę wartości. Przekraczanie własnych granic, dążenie do realizacji marzeń, rozwój i praca zespołowa towarzyszą twórcom brandu od samego początku istnienia. Wyrazem tego są ciągle udoskonalane chronografy, które zgodnie ze swoim przeznaczeniem mają towarzyszyć pasjonatom sportu w trakcie ich aktywności.

Festina towarzysząca Polskim TenisistomZegarki na trening od Festiny

Zegarki Festina idealne na trening tenisa

Festina rozpoczęła produkcję wysokiej jakości zegarków w 1902 roku w małej fabryce  La Chaux-de-Fonds w Szwajcarii. Przez ponad 100 lat istnienia marka odniosła wielki sukces. Gdy firma przeniosła swoją siedzibę do Barcelony, połączyła szwajcarskie rzemiosło oraz niesamowitą japońską dokładność, aby produkować zarówno wygodne, jak i estetyczne zegarki.


Festina dzięki produkcji sportowych chronografów stała się rozpoznawalna na całym świecie. Unikalne modele dostępne w wersji ze stali, tytanu i łączonych materiałów, wyposażone są w szereg pomocnych sportowcom funkcji. Stoper, kalendarz, alarm, druga strefa czasowa, minutnik, czy tachometr sprawdzą się jednak nie tylko w trakcie treningów, ale będą też użytecznymi dodatkami w codziennych okolicznościach. 

Festina oficjalnym partnerem Polskiego Związku Tenisa

 


Poznaj markę Festina i wybierz idealny zegarek dla siebie: