Zimowa wyprzedaż
POWRÓT27-04-2021

Miss Francji nową ambasadorką marki Festina!

Marka Festina istnieje na rynku od 1902 roku. Od samego początku istnienia gromadzi wokół siebie ludzi pełnych pasji, wielkich celów i pozytywnej energii.  Ostatnio do jej ambasadorów dołączyła Miss Francji 2021 - Amandine Petit.Modne i szykowne zegarki Festina

Marka Festina tworzy uniwersalne zegarki o wielu przeznaczeniach - w portfolio brandu znajdziemy klasyczne modele, sportowe, a także typowo modowe. Wiele z nich projektowanych jest w  Barcelonie. Tworzone w oparciu o najnowsze trendy czasomierze, przyjmują bardzo biżuteryjny charakter. Dedykowane są one kobietom ceniącym sobie dobry styl i szyk w każdych okolicznościach.

Amandine Petit i szykowne zegarki od marki FestinaMiss Francji ambasadorką Festina

Piękne zegarki makri Festina i piękna miss Amandine Petit

Miłość do piękna sprawiła, że Festina postanowiła powołać nową ambasadorkę. A czy może być lepsza reprezentantka modowych czasomierzy, niż sama Miss? To właśnie najpiękniejsza kobieta Francji 2021 - Amandine Petit, będzie teraz twarzą wyrafinowanego stylu kobiecych zegarków. 23-letnia blondynka o niebieskich oczach została wybrana Miss Francji 2021 roku spośród 29 kandydatek w wieku od 18 do 24 lat. 

Co ciekawe, Miss Francji to jeden z najstarszych na świecie konkurs piękności. Został on stworzony w 1920 roku przez dziennikarza Maurice'a de Waleffe. Wtenczas tytuł „najpiękniejszej kobiety we Francji” zdobyła pochodząca z Bayonne aktorka i tancerka Agnès Souret.Najpiękniejsze zegarki Festina

Portfolio marki Festina obfituje w kobiece czasomierze o eleganckich liniach kopert i ozdobnych tarczach. Utrzymane w szlachetnych kolorach złota i srebra modele, wyrażają nieprzemijalne piękno oraz prawdziwy sznyt. Wiele cyferblatów zdobią połyskujące w świetle cyrkonie lub rozchodzące się delikatnie po powierzchni szlify słoneczne. W sposób szczególny wyróżniają się ceramiczne zegarki Festina o niezwykle wytrzymałej, a zarazem wysmakowanej budowie. Ogromne wrażenie robią także czasomierze, których cyferblat stworzony został z drogocennej masy perłowej - mariage kolorów wręcz hipnotyzuje swoim wyglądem. Swój nowy zegarek znajdą tu zarówno kobiety poszukujące delikatnego dodatku do codziennych strojów, jak i panie uwielbiające przykuwającą wzrok biżuterię. Zobacz najnowsze zegarki Festina damskie, których ambasadorką jest Miss Francji 2021: