Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Limitowany zegarek Atlantic Beachboy i nowy ambasador marki.

13-08-2020

Lata 70. XX wieku przyniosły prawdziwą kulturową wolność. Po okresie pierwszych ruchów hipisowskich, mieszkańcy Ameryki tańczyli w rytmach disco i oglądali na ekranach Vito Corleone. Rockandrollowa grupa The Beach Boys wydała właśnie płytę „Surf's Up”, w której rytm tańczyła nowojorska młodzież. Ta właśnie atmosfera zabawy i luzu zainteresowała szwajcarską markę Atlantic do wydania zegarka, którego oryginalny kształt oraz subtelne wykończenia znalazły szerokie grono odbiorców.


Limitowany zegarek Atlantic BeachBoyWielki powrót Atlantic Beachboy!

Modele Atlantic Beachboy z lat 70. to aktualnie prawdziwe kolekcjonerskie perełki. Tarcza występowała w czterech kolorystycznych wersjach i otoczona była jasnym ringiem. Dziś, niemal po 50 latach firma postanowiła powrócić do swojego projektu, wydając jego reedycję kultowego Beachboy'a. Nowa wersja, podobnie jak jej poprzednik posiada ośmiokątną kopertę z wyrazistymi śrubami. W zależności od modelu, obecne zegarki utrzymane zostały w stonowanych kolorach srebra z czarną, niebieską, szarą lub złotą tarczą. Wystarczy im się przyjrzeć, a od razu widać, że producent odbył podróż w czasie w poszukiwaniu inspiracji.  

Wielki powrót Atlantic Beachboy!
Mateusz Zielonka jako nowy ambasador marki Atlantic


Na cyferblacie nałożono proste oznaczenia godzinowe w formie słupkowych indeksów, które zostały pokryte farbą luminescencyjną. Wraz ze stylizowanymi wskazówkami pozostaną one widoczne także w ciemności, co umożliwia łatwiejszy odczyt czasu w różnych warunkach.  Dodatkowym wyróżnikiem staje się tu pomarańczowy sekundnik, korespondujący z napisem Beachboy w tym samym kolorze. Przy indeksie godziny trzeciej umieszczono z kolei okienko praktycznego datownika. Całość vintage-owego cyferblatu zwieńczona została historycznym logo Atlantic z charakterystyczną literą a na górze. Małe a trafiło też na koronkę zegarka
 Atlantic z charakterystyczną literą A na górze.Letnia zabawa z nowym ambasadorem Mateuszem Zielonką

Rzetelne wykonanie zegarka idzie tutaj w parze z artystyczną wizją projektantów. Beachboy to model vintage w najlepszym tego słowa znaczeniu. Na uwagę zasługuje bransoleta zbudowana z pełnych ogniw, która wraz z kopertą tworzy harmonijną linię. Wodoszczelność na poziomie 10 ATM sprawia, że zegarek możemy z powodzeniem zabrać na plażę, by wykąpać się w ciepłym morzu lub posurfować na falach. Po wszystkim udamy się do słomianego beach baru, gdzie ubrany w hawajską koszulę barman przyrządzi nam wyśmienity zimny napój.
Letnia zabawa z nowym ambasadorem Mateuszem Zielonką


Działanie zegarka Atlantic Beachboy w letnich warunkach zdążył już sprawdzić Mateusz Zielonka. Zwycięzca szóstej edycji programu MasterChef to nie tylko pasjonat gotowania, ale także surfingu i snowboardu. Od teraz również nowy ambasadorem marki Atlantic! Dołączył on do ekipy TimeKeepers, czyli grupy ludzi w różnym wieku i o różnych zamiłowaniach, których łączy przede wszystkim twórcze podejście do życia. Każde podejmowane przez nich działanie realizowane jest bowiem z maksymalnym zaangażowaniem!


Ambasador Mateusz Zielonka oraz zegarek Atlantic BeachBoyDoskonała funkcjonalność Atlantic Beachboy

Beachboy to fuzja wytrzymałości i dobrego wyglądu. Geometryczna koperta ze stali szlachetnej wraz z przykrywającym tarczę szkłem szafirowym, stanowią świetną ochronę mechanizmu przed uszkodzeniami. A pod tą atrakcyjną obudową znajduje się dokładnie szwajcarski mechanizm z automatycznym naciągiem ETA 2824-2, który oparto na 25 kamieniach łożyskujących. W wersji z lat 70. mieliśmy do czynienia z  mechanizmem FHF 96-4 opartym na 17 kamieniach i 48 godzinną rezerwą chodu. 

Doskonała funkcjonalność Atlantic Beachboy
Doskonały wygląd Atlantic Beachboy


W nowym modelu możemy oglądać mechanizm przez transparentny dekiel. Zegarek jest ciekawym i praktycznym uzupełnieniem męskiej garderoby, sprawdzającym się dobrze w zróżnicowanych warunkach. Dedykuje się go mężczyznom pewnym siebie, dla których wszystko jest możliwe i dostępne w zasięgu ręki. Wysoka jakość Atlantic Beachboy została potwierdzona przez oznaczenie Swiss Made.
 Wysoka jakość zegarlka Atlantic Beachboy


Zobacz kolekcję Atlantic Beachboy:

FILTRY0