Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Limitowany zegarek Vostok Europe Lazar Angelov

03-11-2017

Moda na aktywność fizyczną wciąż trwa. Kolejne sale fitness i siłownie zapełniają się po brzegi osobami, które chcą zadbać o swoje ciało i dobre samopoczucie. Ten panujący na całym świecie trend sprawia, że z myślą o ludziach aktywnych fizycznie powstaje coraz więcej ciekawych produktów. Tym razem do czynienia mamy z czymś niezwykle wyjątkowym. Limitowany męski zegarek Vostok Europe Lazar Angelov sygnowany jest nazwiskiem bułgarskiego sportowca. Jest on jednym z najlepszych i najbardziej cenionych trenerów fitness na świecie. Swój sukces osiągnął wyłącznie dzięki determinacji i ciężkiej pracy.Zegarek Vostok Europe 6S21-620E372 Lazar Angelov Limited Edition sygnowany nazwiskiem bułgarskiego sportowca - Lazara Angelova


Vostok Europe Lazar Angelov to zegarek limitowany, który powstał w oparciu o model Lunokhod. O jego unikalności najlepiej świadczy fakt, że na rynku pojawiło się zaledwie 500 sztuk. Nie tylko to jednak sprawia, że jest on wyjątkowy. Robiąca wrażenia, masywna koperta o średnicy 49 mm chroniona jest wodoszczelnością na poziomie 300 metrów. Wykonano ją ze stali szlachetnej i opatrzono szkiełkiem mineralnym odpornym na stłuczenia. Pod nim znalazła się niezwykła tarcza z chronografem. Podświetlenie trytowe zastosowane na indeksach i wskazówkach nie tylko nadaje ciekawego wyglądu, ale zapewnia doskonałą czytelność w ciemności.
Vostok Europe Lazar Angelov jako zegarek limitowany


Limitowany męski zegarek Vostok Europe Lazar Angelov
Model z powodzeniem można zaliczyć do zegarków nurkowych. Oprócz wodoszczelności posiada powiem pierścień antyrewersyjny oraz zawór helowy przydatny dla profesjonalnych nurków schodzących na duże głębokości. Zegarek to część kompletu, w skład którego wchodzi wodoszczelna skrzynka, zapasowy pasek oraz zdjęcie z oryginalnym autografem bułgarskiego sportowca. Limitowany zegarek idealnie posłuży zatem jako fantastyczny prezent, a dzięki wymiennym paskom może zmieniać się z profesjonalnego sportowego zegarka w prestiżowy dodatek na specjalną okazję.


Zobacz: WSZYSTKIE ZEGARKI VOSTOK EUROPE